Аватарна тема 46

  • 35 243
  • 727
# 225
Оле аз така се заблудих. Помислих, че до утре е срокът и сега един час събиорах картинки. Карай, здраве да е!
Виж целия пост
# 226
Но защо не написа, щях да чакам още.
Виж целия пост
# 227
Заблудих се, че ако до утре някой не може, тогава да пише. Нищо. Гласувам за Вип.
Виж целия пост
# 228
Аз така и не се организирах за играта. Гласувам за Света, отново прекрасна комбинация Heart Eyes
Виж целия пост
# 229
Випче
Виж целия пост
# 230
menyanthe - 1 т.
Виж целия пост
# 231
..::V.I.P::..
Виж целия пост
# 232
Моят глас е за Мени Simple Smile
Съжалявам, че не участвам, но нещо съм загубила тренинг Simple Smile
Виж целия пост
# 233
Meни

Аз забравих, иначе много хубава тема беше
Виж целия пост
# 234
Сега, като позахладня....дано се активираме малко. Grinning
Виж целия пост
# 235
Резултати от играта "Камък, ножица, хартия"

Победител - ..::V.I.P::.. - с 5 точки

Честито!
Виж целия пост
# 236
Честито!
Виж целия пост
# 237
Честито Випче
Виж целия пост
# 238
Честито, Випче!
Виж целия пост
# 239
Охоооо, момичета, благодарско! Blush
Много хубава стана комбинация, ще е подаря в другата тема, някой да я поноси.

Кажете сега какво ви се играе...иска ми се темата да живне малко. Какво да дам? Нещо, което ще е интересно и няма да отнема много време, за да засилим участието.
Идеи?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия