Аватарна тема 46

  • 35 243
  • 727
# 255
Честито Рождество Христово, момичета! Да сте вие и любимите ви хора живи и здрави!
Виж целия пост
# 256
Здравейте и за много години, момичета!
Какво става с играта, абсолютно затишие е настъпило Confused
Виж целия пост
# 257
Да...голяма тишина.
Май няма да ги бъде тези игри.Disappointed
Виж целия пост
# 258
Както върви играта напоследък, шест комбинации е много добре - може да се пусне общ пост според мен.
Виж целия пост
# 259
Имах намерение днес да правя нещо,но уви......Малкото е болно и не успях.
Виж целия пост
# 260
И аз с нещо старо за масовката и дано се активизираме след тази игра!



Виж целия пост
# 261
Ето, вече имаме не малко комбинации, и аз мисля, че може да пуснем общ пост.
Да, трудно се получават нещата, но да не се отказваме, поне според мен Simple Smile
Виж целия пост
# 262
Аз ще пусна след малко нещо за играта


Виж целия пост
# 263
Ако някой друг няма да се включва, давайте с поста Simple Smile
Виж целия пост
# 264
Ако някой друг няма да се включва, давайте с поста Simple Smile
Да, след почти два месеца и 8 комбинации за играта, защо няма общ пост?
Виж целия пост
# 265
.
Виж целия пост
# 266
И аз съм за да се пусне вече поста.

Пратих преди малко и за междинната.
Виж целия пост
# 267
Аз нея я забравих, каква беше темата? Пращала ли съм?
Виж целия пост
# 268
Аз нея я забравих, каква беше темата? Пращала ли съм?

Не си. 5 елемента с една и съща буква беше темата. Мисля вече този уикенд да я пусна - че много я забавих и нея.
Виж целия пост
# 269
Випче, Мени, ще пускате ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия