Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 21

  • 55 854
  • 735
# 600
Фили : )))))
хиххихихихихи Hands Plus1 за Шевал.

И аз си пускам от старите сериалчета по нещо от тук от там.

Забрави да пишеш и Вуслат. Аз ще го следя, там има интересни неща.

Ябълката ще видим какво ще са измислили, но ако не е добро, ще наблегнем на сериала на Онур. Ама си мисля ,че ще им е трудно да го вместят в гледаемите,че с тия доктори, комшиите не са много по тях. Нали се опитаха и крими сериали да правят, но не се приемат много. Има си публика, но малко и не могат да поддържат висок рейтинг.
Зрителя гледа или мелодрами (ред сълзи, ред сополи) или инфантилни комедии.

Мисля си ,че Онур първи е решил да напуска Ябълката и ми е интересно , дали е имало опция да остане Севда в сериала и тя е отказала или директно са й казали ,че щом Онур се отказва, зануляват и нейната героиня?
Виж целия пост
# 601
О , Боби , забравих за Вуслата , ама онази баба Меца - Деврим много започна да ме дразни , дано е отслабнала ,че с нашето момче , което има фигура на танцьор на фламенко хич не си пасва .
Аз пък си мисля ,че Доктора , ако са го приспособили към тур.действителност и вкусове ще е успешен , но ми се щеше Онур да го видя да играе в някоя изпепеляваща любовна драма . Досега само твърди мъжкари е пресъздавал .
Много би му отивало , нали ?

Виж целия пост
# 602
Фили, как ще имаме такова нещо с комшийската цензура? Заради тях нищо хубаво не може да се покаже.
А би му отивало на Онур, така е! И би направил хубав образ. Той с годините става по-хубав, дано му се падне да изиграе и една изпепеляваща любовна драма. Ще е любопитна лентата с Тувана Тюркай . Какво ли са направиха? Гризе ме любопитството.

Баба Меца =>>>> JoyJoyJoy   има нужда да се втали , не седи добре до Кадир
Виж целия пост
# 603
Добро утроо! Hug Hug Hug



Боби HugМарсия HugДъга HugФили Hug,за споделеното! bouquet bouquet bouquet bouquet
 На есен ще пиша какво ще гледам! Laughing







Щастлива неделя на всички! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 604
Привет! : ) Ябълкови CoffeeCakeAnimal Unicorn

Така е Злати , на есен ще се реши какво ще се гледа, като видим какво са ни подготвили Wink

Тежка им е програмата на екипите, за да почнат септември трябва да работят през август на пълни обороти, което е кофти Grinning

Много са интересни кадрите на Онур и Севда, защото има живот в тях. Образите са реалистични, а не просто игра. Има чувствителност, емоция, не само поза и фръцкане. Даже без думи, пак предават усещания. За това ги харесах.

Виж целия пост
# 605
Много са интересни кадрите на Онур и Севда, защото има живот в тях. Образите са реалистични, а не просто игра. Има чувствителност, емоция, не само поза и фръцкане. Даже без думи, пак предават усещания. За това ги харесах.

Hands Plus1
Страхотна екранна двойка!

***
Видях, че друга група е продължила превода на Жестокия Истанбул и мисля да го гледам. Преди време имаше превод на първите няколко епизода и ми допадаше. Така де, имаше и глупости и много крякане, но имаше интрига,чиято развръзка ми е интересна.
Виж целия пост
# 606
Добро утроо! Hug Hug Hug



събуждане със ЗейАл Wink


Боби HugМарсия Hug

нова със Севда


и с Онур...










                   

Приятен понеделник и щастлива седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose
Виж целия пост
# 607
Joy                 Злати, Боби, Марсия, добро утро Момичета и от мен:joy:


                  Нямаше ме няколко дена и затова не писах, но вече съм тук. Четох ви и се радвах на кафенцето на Злати, на снимките и на всичко, което публикувахте, благодаря ви.Както вече съм ви казвала, че не обичам да публикувам от телефона.Искам да знаете, че напълно подкрепям Момичетата, които писаха, че в момента няма какво да се гледа от новите сериали. Навсякъде ти го започнах, но клише до клише, няма интересни моменти нито диалози, за химия и магия въобще не съм се надявала след Онур и Севда. "Никой не знае", Керемджем играе добре, но партньорката му е все едно в 1-ви клас по актьорско майсторство, пълна катастрофа.Когато приключиха участието си , аз знаех какво ще стане и затова толкова се ядосвах. Такава прекрасна двойка скоро няма да се появи.Съжалявам ако ви звучи толкова негативно, но аз наистина така мисля. Очаквам наесен да излезе нещо по интересно, което да гледаме иначе в момента е пълна суша. Знаете ли аз още си страдам за Зейнеп и Алихан и си ги гледам от време на време. Как лесно да ги прежаля тия Сладури, не мога.Flowers Hibiscus

                     На всички ви желая една хубава и успешна седмица.Smile
 
Виж целия пост
# 608
Току що прочетох официално съобщение от Мелек тийм във фб, че няма да се превежда 3-ти сезон на Ябълката на бг. Малко грубичко е написано и се чудя защо така са решили да го формулират Thinking Иначе ние си знаехме, че ще се откажат от превода, за жалост... Поне за мен де, защото имам мерак да го гледам и догледам Simple Smile
Виж целия пост
# 609
Привет, дружки! doh

Благодаря ви за споделеното!

Едно ново клипче с руска песничка.



https://youtu.be/jBcScXk3PbE

Марси Hug, много е странно изявление на  „Мелек тийм“, защото досега те на са имали нищо общо с превода. Първи и втори сезон на „Ябълката“ се превеждаше от екипа на „Любими сериали с превод“. Те обявиха отдавна, че след напускането на Онур и Севда спират превода. Но го направиха съвсем нормално и коректно. Освен да е имало и друг превод, пък аз да не знам.

Аз ще си догледам „Ябълката“ при всички положения. Любопитно ми е да видя продължението. Пък, ако ще се сгромолясва сериала, поне да е без любимците ни… Laughing Аз пък мисля, че може и да им потръгне с продължението и новите лица и сюжетни линии, знае ли човек…

Тази фотка на Халит с децата му не съм я виждала.
Сигурно е стара, но кога е бил с тази прическа, не помня…


Тази снимка също не би трябвало да е нова, защото Баръш има коса, а нали скоро се обръсна. Но не съм я виждала.


Тази на Онурчик според рускините е нова.



Хубава вечер на всички, които наминат!
Виж целия пост
# 610
От "Melek team" текущо правеха превод в ефир на новия епизод,
а от "Любим сериали с превод" превеждаха, правейки субтитри.
Жалко, че няма да има превод.
Отделно тази мания по "Вятърничав" въобще не я разбирам.
Виж целия пост
# 611
wavey

: ) Ами такива сме си "късметлии" Flowers Four Leaf Clover  JoyJoySmiling ImpSmiling ImpFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

Като няма - няма.  GrinningGrinning Дано поне рускините превеждат.
То и ще видим как ще тръгне новия сезон. Определено ще е интересно след като толкова хора напуснаха да видим какво ще са измислили.


Ех, Вятърничавия  : ))))) там е друга бира :beer
Аз ги разбирам, но ми идва в повече истерията. Ама като се повлече крак и ... : )))))
Виж целия пост
# 612
Хелоу дружки мили Hug Heart Eyes
Аз се заричам ,че няма да гледам Ябълката без ЗейАл , ама знае ли човек .... Понякога това , което не си искал да гледаш така ти влиза под кожата ,че полудяваш Scream
Като знам как започнах да гледам Ябълката - ей така на сила заради Онур и донякъде Севда , добре ,че епизод 1 започна с Хубава жена на Рой Орбисън та продължих да гледам , а то какво се получи - нов любим сериал и прекрасна група с куп нови приятелки Smiley
Надявам се рускините да го превеждат , но и без превод - никога не ме е спирало да гледам нещо , което искам !
Едно видео , с което ви досаждам от време на време , но макар снимките на Онур в него  да не са супер , песента е много хубава , а най-вече желанието ми да ги видя тези двамата заедно .Защо не ? Ако Онур се стегне и започне сериозно да се отнася към актьорската си кариера , намали музикалните дрънканици на пиано и китара в студиото( не отричам ,че абумът с 4 песени е хубав !) , и ограничи сбирките с аверите си .Има външност , за която други мъже биха убили и завиден талант , може да достигне класата на Неслихан и да ги видим заедно .

Виж целия пост
# 613
Фили : )
За приятелките и приятелството Beers Hands Clap
 Ако си заслужава ще се намери кой да го превежда - това е сигурно.
Много зависи какво ще покажат, също и каква ще е конкуренцията.
Ако не - все по нещо ще разберем от оригинала : )))
На Фокс после като качват сериите има и субтитри, така че ако нещо не се разбира с тях може да се провери.

Много ми е любопитно какви са отзивите в другите страни, където продадоха сериала, дали има как да се разбере? В доста страни го продадоха.

Flowers Green AppleFlowers Green AppleFlowers Green Apple
Виж целия пост
# 614
От "Melek team" текущо правеха превод в ефир на новия епизод,
а от "Любим сериали с превод" превеждаха, правейки субтитри.
Жалко, че няма да има превод.
Отделно тази мания по "Вятърничав" въобще не я разбирам.
Аз съм малко скарана с фб т.е. имам го от скоро след като бях offline повече от 5 години. Следователно следя групата също от скоро и не ми е много ясно какво и как превеждат и къде го качват, а за онлайн превод даже не съм и разбрала Joy Четях за преводите им, но така и не можех да се ориентирам, къде са аджеба тия преводи.Да питам не посмях, защото тона там е по-рязък и можеше някой да ме насоли сериозно.  До преди два дни, когато открих въпросните преводи с пълната версия на сайта Trollface В смисъл за мен като цяло  е много хаотичен фб. Но така или иначе нямаше с какво да се запиша и реших да  споделя тяхното съобщение. Иначе Любими сериали с превод и Ашкъм си ги следя и уважавам стриктно , но във вк. Там е по-изчистено и по-прегледно някак.

Вятърничавия го харесах много в началото. След това много рев, много сълзи и.... нищо интересно. Така и не съм изгледала финалния епизод, а си бях сложила срок,че ще го направя до септември, но така и не ми идва музата Blush

За приятелството и приятната компания в темата HugFlowers Rose Hug Много свикнах с вас. И след напускането на СЕвда и Онур, съжалявам не , че филма ще продължи без тях, а че заради това може темата да се лиши от някой неин редовен член Unamused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия