Пазаруване от Amazon - тема №84

  • 71 691
  • 788
# 585
Здравейте, има ли вариант да се свържа с
 английския Customer service https://www.amazon.co.uk/contact-us  с имейл или вече е  отпаднала  newsm78
Виж целия пост
# 586
Със сигурност работеше и мейл варианта. На мен за пръв път ми излиза така и няма опцията за мейл. Супер странно.
То преди като чукнеш на Contact us излизаха поръчките и си избираше за коя да се свържеш и после се избираше начина на връзка. Сега не показва поръчките, а директно първо да избираш начин за връзка...
Виж целия пост
# 587
Здравейте, има ли вариант да се свържа с
 английския Customer service https://www.amazon.co.uk/contact-us  с имейл или вече е  отпаднала  newsm78
В зависимост какъв проблем имаш, излизат различни възможности за контакт.  В някои случаи липсва имейл, затова сменяй, докато не се появи.
Виж целия пост
# 588
Не съм виждала до сега смесител само за студена вода. Нали е "смесител"?! 🤔

Има има, ей това купих като не догледах https://www.amazon.de/gp/product/B00KKNM3MK/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1. Исках малък смесител защото мивката на вилата ми е малка, но като пристигна и го връчих на майстора да го слага тогава разбрах, че е само за студена вода.

На някои места в Англия слагат на мивките си по два такива смесители, като единия го ползват за студена а другия за топла вода. И не са един до друг ами на двайсетина см разстояние.  Каква е логиката не знам Simple Smile Шантава работа. Първия път като видях такава мивка и се шокирах Simple Smile
Виж целия пост
# 589
Скрит текст:
Здравейте, има ли вариант да се свържа с
 английския Customer service https://www.amazon.co.uk/contact-us  с имейл или вече е  отпаднала  newsm78
В зависимост какъв проблем имаш, излизат различни възможности за контакт.  В някои случаи липсва имейл, затова сменяй, докато не се появи.
ЧревоУгодник, при мен излизат само двете възможности чат и телефон, затова попитах.Ако има друг начин , моля сподели
Виж целия пост
# 590
Силиконово уплътнение за Инстант пот 5-6 л. за 3 п.
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B008FUUQJW/ref=ox_sc_saved_t … QXDYXKQ&psc=1
Виж целия пост
# 591
Шоколадови бонбони Линд на добра цена £5.83!
https://www.amazon.co.uk/Lindt-Chocolate-Selection-428-g/dp/B06X … 07X62AVPFCV9G66BV
Виж целия пост
# 592
За който има активиран прайм обаче...
Виж целия пост
# 593
В тая жега в какъв ли вид ще стигнат до тук бонбоните Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 594
В тая жега в какъв ли вид ще стигнат до тук бонбоните Stuck Out Tongue Winking Eye

Във вид на Нутела. 😁
Виж целия пост
# 595
Crocs за поголеми крачета https://smile.amazon.de/crocs-Damen-Sloane-Slide-Sandalen/dp/B07 … mp;th=1&psc=1 42/43 за 6.75Е
Виж целия пост
# 596
момичета, търся раница за първокласник, някой поръчал ли е скоро? гледах на Габол, но цените са като в БГ.
Виж целия пост
# 597
Изберете нещо,което е удобно на детето и ще го носи с радост. Има и тема за раници за първокласник,там дават хубави идеи,обсъждат варианти.
Виж целия пост
# 598
Момичета, откъде купувате капсулите на Долче Густо най-изгодно?
Виж целия пост
# 599
момичета, търся раница за първокласник, някой поръчал ли е скоро? гледах на Габол, но цените са като в БГ.
някой чакаше една розова на Херлиц, не знам какво стана
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия