Пазаруване от Amazon - тема №84

  • 71 691
  • 788
# 615
Някой да ги взема, че мене много ме сърбят ръцете, а имам предостатъчно обувки от този тип. Тази цена е повече от перфектна.


С тоя цвят ще изглеждат вечно мръсни.
Виж целия пост
# 616
Преди време бяхте купили едни лампи кръгли, за които имаше много добри отзиви. Бях си запазила линка, но нещо явно съм го изтрила от Wish list-а си. Бихте ли ми подсказали кои точно бяха? Благодаря!
Виж целия пост
# 617
Здравейте
......
Подаряват стерилизатора за микровълнова на Авент ако си направиш Baby Wishlist и похарчиш минимум 20 паунда за неща от списъка. Трябва да се добави и самият стерилизатор към кошницата и при плащането премахват стойността на стерилизатора. Пробвах го и работи.

Шипнаха ли ти поръчката? При мен все още няма никакво движение. Даже и парите не бяха блокирани като проверявах снощи. А пуснах поръчката сутринта на 01.08. Очаквах поне парите да дръпнат. Взех да си мисля, че ще откажат поръчката в един момент
Виж целия пост
# 618
Чакам дънки, боти за мен и детето /насред лято улучих невероятни цени/, чанта Desigual и други дреболии.
Интересувам се, ако някой знае, от кой сайт е най-изгодна козметиката на Eucerin?
Виж целия пост
# 619
Преди време бяхте купили едни лампи кръгли, за които имаше много добри отзиви. Бях си запазила линка, но нещо явно съм го изтрила от Wish list-а си. Бихте ли ми подсказали кои точно бяха? Благодаря!
Нещо Wofi ми се върти че имаше в името. Потърсих, не я намерих . Иначе тази е подобна.36W Dimmbar LED Modern Deckenlampe, Ultraslim Deckenleuchte mit fernbedienung, Ø50cm*5cm, IP20 Wasserfest Badlampe, ideal für Bad küchen Schlafzimmer Wohnzimmer Balkon Büro Esszimmer Badezimmer Flur https://www.amazon.de/dp/B07NY5RH6N/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_jMvrDbKX8Y0ZW
Виж целия пост
# 620
Здравейте! Искам да си поръчам iphone, но честно казано малко ме е страх.. Има ли някакви рискове и какви са те? До колко дни идва пратката и каква е гаранцията, че всичко ще му бъде наред? Четох, че от Apple дават 1година гаранция, което автоматично се изключва, че може да бъде реплика или да му има нещо или се бъркам? Никога нищо не съм поръчвала. В някои теми са препоръчвали Amazon за друга ел. техника, но не знам как стоят нещата относно смартфони.
Виж целия пост
# 621
Кога стартираха летните намаления? Не бяха ли в края на юли или бъркам?

Вече има намаления навскъде, не само в амазон ( на места намалението вече е над 50%).
Аз чакам 70% 😂.
Виждам ги тези Sale. На чакам тези със надпис 70%. Преди имаше зимата и лятото такива.

Как да наглася да ми излизат тези намаления?
Виж целия пост
# 622
Преди време бяхте купили едни лампи кръгли, за които имаше много добри отзиви. Бях си запазила линка, но нещо явно съм го изтрила от Wish list-а си. Бихте ли ми подсказали кои точно бяха? Благодаря!

За тази лампа имаше добри отзиви https://www.amazon.de/WOFI-Deckenleuchte-Energieeffizenzklasse-F … 000/dp/B00TXE0B5I
Виж целия пост
# 623
Здравейте! Искам да си поръчам iphone, но честно казано малко ме е страх.. Има ли някакви рискове и какви са те? До колко дни идва пратката и каква е гаранцията, че всичко ще му бъде наред? Четох, че от Apple дават 1година гаранция, което автоматично се изключва, че може да бъде реплика или да му има нещо или се бъркам? Никога нищо не съм поръчвала. В някои теми са препоръчвали Amazon за друга ел. техника, но не знам как стоят нещата относно смартфони.

Ако се купи директно от амазон, всичко трябва да е точно
Всичко купено от европейски магазин има 2 години гаранция.
Виж целия пост
# 624
За малки крачета: https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B07669KYCF/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1#
Вчера поръчах един чифт и цената беше малко по-висока.
Виж целия пост
# 625
Здравейте, когато купувате електроуреди как разбирате захранването дали е английско или не?
Виж целия пост
# 626
Здравейте, когато купувате електроуреди как разбирате захранването дали е английско или не?
На мен от английския Амазон ми идват с техните щепсели.
Виж целия пост
# 627
Здравейте, когато купувате електроуреди как разбирате захранването дали е английско или не?

Никак не може да го разбереш.
Чак като ти дойде .... виждаш го какво е -  и си взимаш за два лева преходник. Smirk
Виж целия пост
# 628
https://www.amazon.de/gp/product/B01H6ZW5B8/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1 

Някой носил ли е такива обувки ? Поръчах за дъщеря ми ( 11г) за преходи,малко твърди ми се струват обаче сякаш ... Чудя се да ги запазя ли или да ги връщам,ако не са много удобни - ще ги носи по горите като обикаляме ?
Виж целия пост
# 629
Някой купувал ли е такъв тип уред - https://www.amazon.de/gp/product/B07L422YJL/ref=ox_sc_act_title_ … BC4CIOF&psc=1 ?
Съответно препоръки за марка модел, вид вълни и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия