Искам да кажа ... (159) през юни 2019

  • 79 102
  • 1 715
# 1 605
Ау, Барселона. Там се запознахме с мъжа ми. И аз съм ходила на този турнир...и на корида ходих.
Отпуска чак декември, но така или иначе има много работа тогава и ще си работя от Австрия.
Я да ви покажа как в нашата компания организират РД...
Виж целия пост
# 1 606
Добро утро. Моята отпуска започва днес. Толкова неща свърших последните две седмици, че всичко ме боли. В главата ми е качамак. Дано успея като друг път да се отпусна и да си почина. За пръв път откакто почнаха проблемите на вуйчо ми, ще остане сам за толкова време. Уж всичко съм подготвила, той е по-добре, надявам се да се справи. Напоследък ми е едно ревливо, ама се надявам морето да ме успокои.
Пожелавам ви спокоен, щастлив и безгрижен ден.
Виж целия пост
# 1 607
Добро утро!
Бобулина, Яна, добре сте си дошли! Разбирам те, Бобу, с пералните. И аз съм така- всичко що е в куфарите се пере, куфарите- почти. Благодаря за снимките.
Титина, ти ли си празнувала рожден ден?
Стейси, да се оправяш! Има ли развитие с изчезналите пари?
Съни, дано всичко е ок. При вуйчо ти и при вас! Да си починете и заредите с хубави емоции.
Аз изпратих щерката за Пампорово. Всъщност само я събудих. Събудих и ММ да я закара с колата, но тя отказа. Сега драгаска куфара по улиците и буди комшиите. Нямам търпение да се прибере, повярвайте ми. Мислят се за много големи и искат да вършат само глупости, и забранени неща.....
Виж целия пост
# 1 608

Добро утро дами. Хубав и слънчев ден на всички
Виж целия пост
# 1 609
Мари, не е моя РД. На колега я бяха спретнали украсата. Моят е краят на септември- бяха напълнили офиса с листа и димитровчета. На ВП-то бяха увили всичко в алуминиево фолио-монитори, клавиатури, столове, бюро, тел.

Вчера имахме парти, изпращахме колежка в пенсия. Партито беше хавайски. Бяхме с хавайски ризи, гердани хавайски....а кандидат пенсионерката и с хавайска поличка.

За всеки празник имаме декорации по офисите.
Виж целия пост
# 1 610
Добро утро!

Съни, приятна почивка! Наслади и се на макс!

Маре,  да се завърне щерката без фрапантни глупости свършени!

Титина, много готино така ❤

Аз отпуска няма да излизам. 2 дни съм на концерт и другите ще са по ден-два, като се налага за нещо. Вече имам и много ползвани дни де, та чак по Коледа ще почивам.

Днес- женски ден. Едната ми дружка ще кумува и ще обикаляме за рокля. Аз трябва да си закупя сандали. Та ще бридаме по магазините. После мисля да спазаря кумицата да ме боядиса. Нямам огледало в банята,  иначе мога и сама 😁

Спорен ден, банда!

Виж целия пост
# 1 611
Маре, не знам какво можеш да очакваш. Има неща дето можеш да ги преглътнеш мисля.
Виж целия пост
# 1 612
Ох, хора, положението е .....зле меко казано.
Вчера пита мен длаи може да пие безалкохолна бира- казах не. Да, знам че нищо няма да ѝ стане, но....за мен не е редно. Забранено е. Точка. А и не искам да го прави пред учители. Ще ме е срам от постъпката ѝ, признавам си. Та....като чу моя отговор, който не я задоволява пита и баща ѝ. Той каза не и тя почна да се пазари, да се оправдава, да плаче....Думи нямам. И накрая всички щели да го правят, само тя не. Беше разочарована, а аз в потрес от изказването й, че по- добре било да не ни питала....
Отделно целия клас е разочарован от поведението на класната им(има за какво) и ще ѝ правят сечено, а за мен е недопустимо.... И срамно.
Виж целия пост
# 1 613
Аз нали ви казах, че на Калин са предлагали цигара. Да електронна, но цигара. За него е било културен шок и е казал на баба си. Днес излових във фейсбук едната ми племенница, че пуши. Чудя се как да го съобщя на майка и, че само аз им имам достъп до фейсбуците и ще излезе, че съм ги изпортиха. А майка и определено ще яхне метлата.
Виж целия пост
# 1 614
Дано тези луди периоди(исках да напиша години, но се стеснах) при децата минат бързо и без последствия. Признавам си, че аз и баща ѝ не сме били такива. Да, пушили сме, ама почнахме на абитуриентския бал, пили сме, ама на по- късна възраст, а не на 13, и не пред учители.
Виж целия пост
# 1 615
Аз пък що глупости съм извършила до осемнадесета си година... ум да ти зайде. Само наркотиците ги пропуснах. Трева опитах много по-късно. Но алкпхол, цигари...  Винаги, обаче, съм имала мярата да не прекалявам. Може би защото една приятелка така се отряза в осми клас, че я влачихме до тях и я тръснахме на майка и, защото не знаехме какво да я правим. Мен много ме беше срам и не исках никога да съм в такава ситуация. Но, да, глупости сме вършили бая.
Виж целия пост
# 1 616
Мари, кой клас стана.

И голямата днес и утре е на екскурзия. Пловдив и околие. На предната "големите" са носили алкохол и ми изреди какво е опитала и кое не й харесало 😂
Да са живи и здрави, и Господ да ги пази.
А като сравня с нашето тинейджърство, имам чувството, че са по-разумни от нас 😉

Съни, хубава почивка.

Бубе, звучи страхотно. Още не съм стигнала до Барселона аз. Много ми се иска.
Виж целия пост
# 1 617
Руми, сега завърши 7 клас. Тя у дома ни опитва от питиетата, нямам задръжки. Обаче, точно от примера на Али ме е страх. Ще вземе да се напие без да усети....
Виж целия пост
# 1 618
Добро утро!

Мари, разбирам те Hug

Бубе, чудесни снимки!

На работа съм днес. Трябва ми още един човек, да видим кога ще се появи подходящ Grinning
Мислех да прекарам с децата повече време лятото, да се забавляваме, но май повече предварително планове няма да правя!
Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 1 619
Тъкмо ще и дойде акъла.
Дребният не му пука, че другите пият и пушат. Но това си му е от спорта. И усещам някаква гордост, когато казва Аз съм спортист, не пия и не пуша. И той е 7 клас, на 14.
Разказва ми в потрес, че на коледното парти в училище са носили Бейлис и даже и госпожите пили.

Още 20тина км и съм на морето...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия