И Бубето заради Барселона. Тези в отпуска хич и няма да ги споменавам 
Много, много ми се пътува напоследък. Снощи гледахме с ММ почивки на екзотични дестинации от сорта на Антигуа и Барбуда та съвсем се размечтах

Честити да са именниците! Здрави и бодри!
Мари, бих подходила различно
Факта, че ви пита за позволение означава, че ви има доверие. С делегиране на такова бих отговорила и аз и да се договорим да изпие една бира примерно. Хем няма да се чувства ощетена и различна от съучениците си, хем ще знае че й вярвате и ще е отговорна сама към себе си. При моето дете това работеше. Иначе при момичетата възрастта между 13 и 16 е най трудна, ама минава и това Ох, Титина, няма да казвам какво си помислих като видях украсата

ИМам среща с едни мацки след малко, отивам да се правя красива. ХУбав да е денят ви!

Много интересен коктейл и сигурно ще е много приятен, ще го пробвам скоро, тъкмо имам просеко. А просекото една бутилка ли? 



