Искам да кажа ... (159) през юни 2019

  • 79 102
  • 1 715
# 1 635
Фенси, Тути, не ви обичам днес  Flutter И Бубето заради Барселона. Тези в отпуска хич и няма да ги споменавам  Mr. Green Весело да ви е на всички  Hug

Много, много ми се пътува напоследък. Снощи гледахме с ММ почивки на екзотични дестинации от сорта на Антигуа и Барбуда та съвсем се размечтах  Crazy

Честити да са именниците! Здрави и бодри!

Мари, бих подходила различно  Hug Факта, че ви пита за позволение означава, че ви има доверие. С делегиране на такова бих отговорила и аз и да се договорим да изпие една бира примерно. Хем няма да се чувства ощетена и различна от съучениците си, хем ще знае че й вярвате и ще е отговорна сама към себе си. При моето дете това работеше. Иначе при момичетата възрастта между 13 и 16 е най трудна, ама минава и това  Mr. Green

Ох, Титина, няма да казвам какво си помислих като видях украсата  Mr. Green Не е лично, но този американски грандомански манталитет - след нас потоп, винаги ме е дразнел. Всичките тези пластмаса и гума ще заминат след това в океана на някоя държава от т.нар Трети свят примерно  Tired

ИМам среща с едни мацки след малко, отивам да се правя красива. ХУбав да е денят ви!
Виж целия пост
# 1 636
Фонсе, разбирам твоя подход, но не искам името на детето ми да бъде споменавано от учителите в едно изречение с бирата... Има време.
Весело на теб! Да се забавляваш!
Виж целия пост
# 1 637
Здравейте, банда!

Аз мога просто да копирам поста на Фонс и да се подпиша отдолу, но за да не реши да ме съди за авторски права, ще се опитам да кажа същото с мои думи. Grinning

Фенси, мерси боку за снимките! Много красиво място. Миналата година наши приятели бяха в тази част на Франция на къмпинг, много им беше харесало и мястото, и храната, а снимките им бяха направо готови за туристически картички.

За американската грандомания споделям напълно мнението на Фонс, а и сигурно щях да получа клаустрофобия в това малко пространство с толкова много балони. Хавайското парти е идейно и със сигурност ви е било забавно.

Бубе, сещам се за два подобни коктейла - Zurracapote и един друг, чието име не помня, но го пихме точно в Барселона преди години, с текила, вино, портокалов ликьор и плодове, опушен с канела. На този втория някъде имам и рецептата. И тъй сме на тема коктейли, да ви споделя един освежаващ летен такъв. Не е моя рецептата преписвам я от книгата с рецепти за коктейли на "Леон".
Скрит текст:
Leon Summer Punch
16 ягоди
2 круши
150 мл обикновен сироп(1:1 захар и вода)
150 мл водка
120 м лимонов сок
просеко
Ягодите и крушите се блендират до гладко пюре, прибавя се сиропа, след това се изсипва пюрето в кана и се добавят водката, лимоновият сок и накрая просекото, разбърква се и е готов за консумация. Наздраве!
Виж целия пост
# 1 638
Emelie, това една доза ли е?  Wink  Много интересен коктейл и сигурно ще е много приятен, ще го пробвам скоро, тъкмо имам просеко. А просекото една бутилка ли?
Цялата Бретан е много красива, аз съм ходила и на други места из Бретан,  ще потърся снимки и ще пусна.
Виж целия пост
# 1 639
Значи...знаете си ме, аз и кат' мълча, най-вече говоря Joy
Та, чета ви на почивки и с прекъсване, все ми се иска да кажа нещо (обикновено незначително), ама знаете къде съм и какво правя, та отивам да тъпча с манджа едно жално бебе, ако съм жива като заспи, може и да помахам Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 640
Шугъреее, освен да го натъпчеш нацалувай ми сладките баджаци от чича му Алечка ❤

Много женски ден днес, доволна съм.  Изкупихме магазините, апнахме, поклюкарихме. Че кат се проснах на шезлонга, още не съм ставала. Ма то и как, двете ми котанчета са се размазали отгоре ми, не ме пускат 😁
Виж целия пост
# 1 641
Шугърита, ще се лишим още малко време от приятната ти компания, нека Джонката укрепне! Пък после ще има да си хортуваме, както преди! Голяма прегръдка за малкото юначе! И още по-голяма за теб!

Честити да са имениците днес- едно от любимите ми мъжки имена е Петър! Да са здрави!
тази сутрин рано раних, че водихме две от кучетата на изложба.
Айде, хубава да ви е вечерта, банда!
Виж целия пост
# 1 642
Шугъре, мълчи си колкото искаш! Важното е, като пишеш да пишеш само хубави неща!
Ем, вечерях рано, но от рецептата за коктейла пак огладнях.
Виж целия пост
# 1 643
Ей Шугърче, радвам се да те "видя". Ако малкия сладур изяде по една хапка за всички чичовци, които го обичат, в най-скоро време ще се затъркаля. Grinning

Ем, благодаря. Хич ме няма по коктейлите, дори в пиенето им,но онзи определено ми хареса, а и ми излекува, леко наболващото ме гърло, защото беше горещ! Страшно вкусно ми се стори, с аромата на плодове и канела. Добре, че даваха по около 50 мл., че можеше и да злоупотребя. Joy  Drunk

Фонсче, щом не ме харесваш вече, значи мога да споделя, че ще съм още 3 седмици в отпуск. Wink Приятно изкарване!
Виж целия пост
# 1 644
Ауууу, Бубе, вече и аз не те харесвам... 😁

Ей тъй сме у дома. Само дето на мен ми стана студено и ще сгъвам сергията. Май е време да си прибера дрехите пи гардеробите... Една седмица разхвърляни им стига 😁
Виж целия пост
# 1 645
Привееет,банда!
Шугърчето гледам е минала. Дано хапне Джони и да помахаш,когато можеш. Ние си те чакаме и няма оттърване от нас. 🥰🤗 Целувки за сладуркото! 💋

Али,много сладки мацинки! 😍

Жената,дето ми слага инжекциите събота и неделя ги прави в тях. Отидох днес и тя ми уреди една бананова палма,та сега я засадихме с ММ. Той де,аз го подкрепях само,както и самата палма. 🤣 Ми не мога да сгъвам ръката,до утре щеше да загине. Много съм доволна! Исках от доста време да си насадя и тя сама предложи,че нейните издънки ги извадила,но комшийката й вадила днес и се чудела какво да ги прави. 🤗
Добре съм вече аз,утре последна доза и понеделник на преглед.
Друго няма при нас.
След малко баня и по леглата.
Виж целия пост
# 1 646

Поглед от виенското колело.
Виж целия пост
# 1 647
Шугър, радвам се, че намина Hug

Имахме един страхотен завършек на седмицата - смях, смях и пак смях! Мен ме боли долната челюст, на ММ му потекоха на няколко пъти сълзи! Имахме нужда! Heart
Виж целия пост
# 1 648
Шугърита мила, нахрани го, пък го нацелувай едно хубаво онзи бонбон малък.

Ети, така да ги започвате, преполовявате и завършвате седмиците!

Хубав прохладен ден беше днес, идеален за миене на комарници и тераса. Ми аз се родих днес направо, с тези жеги съм като халосана иначе.


Виж целия пост
# 1 649
Оф, за нахранване - нахраних го аз, ама ако скоро не пропие, аз ще се пропия!

Етти, кажи някоя от смешките, де! Бъди дружка Hug

Хич не ме подканвайте да го целувам, щото едно, че аз го правя, друго че цялото сестринско войнство е готово 24/7 да осъществява всяко желание на мамин лигльо.

И аз искам да гледам през обектива на Съни Hug

Ени, не знам има ли отърване от вас, ама сещай се, че (почти) няма значение, щото от мен отърване няма Joy

Бубс, ако имах сили, и аз нямаше да те харесвам, ама отчитайки ситуацията май нямам, та ще трябва да креташ харесвана Kissing Heart

А всъщност, гледах да се изкажа по на Мари казуса - не слушай никой от нас, нашата лесна, даваме акъл отстрани. От личен, горчив опит - и двата варианта работят. Лошото е, че само понякога. В останалите ситуации и конфигурации - и двата не стават. Нищо не казах, ама поне си вардя имиджа на безполезно кречетало Kissing Heart

Останалите 248 неща, дето щях да споделям, ще ви ги спестя, че виждам зор с формулирането (или имитирането) на мисъл Joy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия