Искам да кажа ... (159) през юни 2019

  • 79 101
  • 1 715
# 390
Взех едни билети за Братислава.
Виж целия пост
# 391
С Уиз ли? Колко ти излезнаха?
Виж целия пост
# 392
С Уиз ли? Колко ти излезнаха?

По 45лв на човек.
Виж целия пост
# 393
Искам да кажа,че нямам търпение да приключи тази седмица. Снощи каката имаха заключителен концерт от школата по танци, днес дребното имат на голяма сцена от градината. Имам чувството отново, че не ми  стигат 24-те часа в денонощието.
Виж целия пост
# 394
Диазепамът не е ли сънотворно? Не че има значение, лафът е много готин.
Успокоително 😋
Виж целия пост
# 395
С Уиз ли? Колко ти излезнаха?

По 45лв на човек.
Браво, нашите са значително по-скъпи. За след месец.
Виж целия пост
# 396
С Уиз ли? Колко ти излезнаха?

По 45лв на човек.
Браво, нашите са значително по-скъпи. За след месец.

Ние ще пътуваме август.
Сега даже малко ме е яд, че не букнах една нощувка във Виена, но ще отидем само за ден и ще се върнем.
Виж целия пост
# 397
Ние имахме фиксиран период и се съобразявахме, а билетите не поевтиняваха, та, така.
Виена е на 4ч с влак и то комфортен, с ви-фи, не се усещат. Енджой!
Виж целия пост
# 398
Обаче имат големи закъснения тези полети   София - Братислава и обратно.
Виж целия пост
# 399
Обаче имат големи закъснения тези полети   София - Братислава и обратно.

Хмм, това пък поради каква причина? Не излитат навреме ли?

Лято, с автобус гледам че е 1час, няма смисъл да пътуваме толкова време с влак.

Виж целия пост
# 400
Да, с автобус е по добрата опция. Тъкмо и децата ще се радват на вятърните електо-генератори.

Честито на празнуващите и с повод тези дни!

Не ща диазепам аз, ще ми е достатъчно просто да сляза от въртележката Joy
Виж целия пост
# 401
Не, не излитат навреме от София. Информация в Братислава - няма. Съответно и обратния полет се бави. И самото летище е малко, с много малко места за сядане, докато се чака.
Последният път, когато дъщеря ми летяха, полетът имаше 2 часа закъснение.
Да, Виена е на 100-тина километра, около час е пътят с автобус.
Виж целия пост
# 402
𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮, с две деца никак не ми харесва това, ама каквото е, такова. За тези пари дето се вика, толкова.
Виж целия пост
# 403
По правило ли закъсняват? При нас и двата полета си бяха съвсем ок.
Виж целия пост
# 404
Нашият полет закъсня с 5ч заради 5-сантиметровите преспи сняг в Лондон.
Обърках се за Виена, 100-ина км са, да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия