Насвятках се, лакирах си краката и мисля днес да сефтосам сандалите ☀️
Лин, и аз утре мисля да водя Марто на плаж, днес ме мързи, пък и той още спи, а искам да ходя рано и в 10.30_11 да си тръгвам.



А, сега ММ ме уведоми, че столове трябвало да взимаме, значи ясно! 








Минахме вчера при педиатърката - няма хемороид малчо, разранено му беше от запека. Трябва да го дебнем да пие повече вода в жегите. Вечерта ходихме да им купуваме сандали. Ей, скъса ни нервите големият! Само дядовците носели сандали, грозни били, смотани били... Кандиса да вземем едни, ама нямало да ги носи в училище, та намаза и едни сникерси. После хапнахме в една пицария и рано, рано бяхме по леглата. Днес татко има рожден ден. Да ми е жив и здрав и в кондиция още дълги години! Трябва и багажи днес да събираме, че утре летя с децата за Испания. Мъжа ми ще дойде в четвъртък. Дано сме здрави и успеем да си починем.
На дребния съм планирала едно наваксване с материала по математика, но да видим дали аз ще устискам!
Ще висим по парковете да слушаме музика, но с теб ще мога и бира да пия
Най-много да почне да ми вика шиши и да станем на кълбета




Препоръчани теми