Искам да кажа ... (159) през юни 2019

  • 79 101
  • 1 715
# 360
И аз имах гумени ботуши-черни на цветни точки. 😂 Май веднъж или два пъти ги обувах в подобно време и ми беше супер. Али,и мойте са(бяха) 37,но ги оставих при майка ми и може и да ги е изхвърлила. 😃
Цял ден не съм мърдала от кревата,с изключение на ВЦ. Даже не съм пушила! 😳 Запалих сутринта,но с това гърло нямах шанс да я изпуша. Хапваше ми се супа,ама не бях в състояние да сготвя,та ядохме дюнери. Егати и вируса как ме свали. 🥴🤒😓
Добре,че малката е ок,пък и ме слуша днес,не ме ядосва,само малко разхвърля,но нямаше как. 😃🥰
След малко един врял душ и пак в леглото.
Виж целия пост
# 361
Ени, сега е моментът да ги откажеш.
Ако искаш де;)
Оздравявай!
 От цикъла, този път, ужасно ме боли глава. И снощи, и днес, мигренозно е, на хормонална основа, дано минава бързо, че съм като парцал.
Виж целия пост
# 362
Tути, не се пекох. Нямаше слънце, преваля.... За сметка на това направих втори тур в градината. За мое съжаление още много работа ме чака.
Ени, утре да си пушка!
Виж целия пост
# 363
Тути,искам,но ще видим дали ще успея. Ще пробвам.
Обаче акъл губя,апетит-НЕ! 😂😂 Ся мушнах почти цял шоколад. 😆
Виж целия пост
# 364
Ся мушнах почти цял шоколад. 😆
Оздравяваш!
Виж целия пост
# 365
Ени, бързо да се оправяте!

Светълчо, стискам палци, бързичко да минава!

Мериан, честита да е щерка ти. Да е здрава, щастлива и леко раждане и желая.
Виж целия пост
# 366
Значи отрових се днес с тоя ток!
Сутринта след фитнеса отидох в магазина да напазарувам и тока спря, добре, че имаха аварийно ток та не връщах продуктите, качвах се 8 етажа с две торби пазар Dizzy Face бях пуснала пералня която така и не се отвори до преди да изляза за работа! Сега се прибирам зареждам нова пералня сядам да гледам черешката и тока пак спря, просто съм бясна! Все едно съм в гората, какво става не знам!
Че и свещи нямам 😆
Виж целия пост
# 367
Край няма този ден. Смотано ми е. Worried
Искам да кажа много неща, но не ми се пише ... Imp

Само ще кажа, че въпреки проливните дъждове си прекарахме много добре в Пловдив. Както винаги всъщност. Heart
Особено се радвам, че успях да се запозная с една много приятна дама - Рире. Жалко, че нямахме повечко време. Heart Eyes Много съжалявам, че се разминахме с Ренко. Kissing Heart

Честита да е дъщеря ти, Мериан. Tada Леко раждане и спокойно бебче! People Baby Symbol

Ренко, хубаво да си изкарате при съседите. Oncoming Automobile Wear Bikini Tropical Drink
Да хапнеш едно кюнефе и за мен. Cookie

Мони, браво за добрите резултати. Успех и на децата! Hands Thumbsup

Светълчо, стискам палци операцията да мине добре. Flowers Four Leaf Clover

Ени, бързичко да ти минава и на теб. Hug

2в1, сигурна съм, че си замислила уникална торта! Birthday

Тути, купувай обувките. Wear High Heel
Аз съжалявам, че не взех едни. Сега са ми все пред очите, а тук не съм виждала магазин на тази фирма. Blush

Деси, каръшки ден ти е днес май. Heart

Уморено ми е, рано не рано ще си лягам. Sleeping
Виж целия пост
# 368
Един час откарах на телефона с дружка. И още можеше, но ни хвана срам.

Цварте, в най-лошия случай, след две години обещавам повече.

Честито на празнуващите и палци на нуждаещите се!
Виж целия пост
# 369
Добро утро!

Ами днес ще ми е дълъг деня Grinning
Вече имам отметната пералня, душ, палачинки ще правя, после работа Sunglasses
Който се събужда към 3ч....дали ще имам късмет да дремна още малко?
Виж целия пост
# 370
Добро утро!

Ени, да оздравяваш по бързата процедура! 🤗

Мони, браво за добрите резултати! Дано и с малчо всичко да е наред!

Ренко, веселоооо !

Ети, много си шетлива ти 🤗

Спорен ден,  банда!
Виж целия пост
# 371
Добро утро!
Днес няма да градинарствам, защото валя и в градината е мокро. Дано след обяд да има и слънце.
Честит петък на всички, но най- вече на Алечка и Лина!
Виж целия пост
# 372
"Още един диазепам и е уикенд" Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 373
Лина, не ти вярвам...
Давай с екстри в кафето! Ще кажеш, че си си купила 4в1.
Виж целия пост
# 374
Този отговор го пИША ОТ вчера.
Мариан, честита да е дъщеря ти! Здрава и щастлива да бъде!
В отпуск съм, но изобщо не се чувствам така. Имам работа, а освен това, развозвам майка ми по разни процедури. Тя е доста по-стабилна и из къщи си позволява да ходи без патерица, изкачва и стълби вече.
Днес си взех новите слънчеви очила, оползотворявах времето, докато майка ми е на физиотерапия. Миналата седмица отидох в оптиката, за да поръчам на каката слънчеви с диоптър и между другото, се сдобих и аз. Моделът беше с градиент, а мен ме дразни и ми смениха стъклата безплатно. Редовни клиенти сме на оптиката и получаваме доста примамливи отстъпки и прекрасно отношение.
В неделя ще ходим организирано до София. Гледам, че го дават да вали, стискам си палци да отпадне зоо-то, предполагам, че за госпожица прекрасна ще е разочарование.
След малко се мятам на колелото, че два дена пропуснах, страхотна психотерапия ми е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия