Звездни компромати - Юни'19

  • 212 919
  • 2 403
# 135
Хм... тематична рокля, но някак си по детски. Не ми харесва. Англия е идеалното място да облече нещо строго официално. Тази рокля е по-скоро за посещение в Хавай.

Мира,
Скрит текст:
може и заради бизнеса да се се хващали на "кукичката", не знам, не съм задълбочавала. Просто като видях снимката на Тоцка и ме лъхна тази евтиния, която съм видяла с очите си. Марката може и да е хубава и скъпа, но винаги ще я свързвам с евтини хора.

The only one,
Скрит текст:
и аз така с етикетите. Всичко режа. Ще си останем не впечатляващи. Wink
Виж целия пост
# 136
Ей, стига и завиждайте на жената, това са все пак едни гащи😂😂😂не се знае колко е спестявала, за да си ги купи.
Трейлърът много ми хареса особено в момента в който мъжът и говореше, много щастие им желая.
Виж целия пост
# 137
Аз като изрязвам всички етикети, че ме боцкат, няма как да забия някой мускулест левент. Язък.

Мелания с тематична рокля по случай посещението им при баба Бети.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

Типично американска простотия.
Виж целия пост
# 138
Ами Гучи такава са й ушили, такава носи жената Simple Smile Тя винаги има в дрехите си нещо, което да кореспондира с мястото, което посещават. В Япония също беше с много хубави дрехи.
Виж целия пост
# 139
Оххх сватбата на Цеци сърцето ми не може да понесе толкова много красота и изисканост и направо ще се пръсне от завист Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 140
Докато гледах трейлъра и се притесних, че ѝ се скубе роклята на Цеци, а то хвърляли пера около нея. Joy
Виж целия пост
# 141
Хубаво клипче, само роклята ми се струва малко "тежка" и неудобна, иначе изглежда добре.
Виж целия пост
# 142
Късата рокля, с която беше на партито, много ми хареса. Другата също ми допада, но си представям колко тежка и неудобна е. Обожавам пера. 😍 Според мен седят много стилно, но съм забелязала, че много хора не ги харесват.
Виж целия пост
# 143
Гледах и аз...ама то една истинска целувка нямаше  Rolling Eyes
Уж прическа и правят, а по време на партито никва я нямаше.По принцип ми е грозновата и не съм и фен...

Този дето я водеше до "олтара" баща и ли беше?
Виж целия пост
# 144
Ох, има такова хубави ментета -имитациии на тези бански, 1 към 1 са.. Joy

Трейлър от сватбата на Цеци:
https://vimeo.com/338287871/9d76650185?fbclid=IwAR3sO3eaQtop5Pi5 … RUDRJYjpcFyit3oeI
Цигарка с тревичка Anguished
Няма как да нарека стилно нещо подобно.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 145
Сега гледах и аз видеото от сватбата на Цеци К. На 43 секунда я целува някой - това майка й или дъщеря й е? Много си приличат. Целуващата държи цигара, приличаща на джойнт. Joy
Виж целия пост
# 146
Ох, има такова хубави ментета -имитациии на тези бански, 1 към 1 са.. Joy

Трейлър от сватбата на Цеци:
https://vimeo.com/338287871/9d76650185?fbclid=IwAR3sO3eaQtop5Pi5 … RUDRJYjpcFyit3oeI
Цигарка с тревичка Anguished
Няма как да нарека стилно нещо подобно.

Скрит текст:
и аз го забелязах...ама викам-заблуждавам се  Whistling
Виж целия пост
# 147
Лили Алън с впечатляващо тоалетче
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 148
Аз мернах Карбовски сред гостите. Сам.
Виж целия пост
# 149
Хареса ми клипчето, и булкота ми хареса, и роклята също! На снимки не ме грабна много, но в движение ми харесват перата.
Дъщеря й също се забелязва в тълпата. Същите стъклени очи има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия