За тези, които четат любовни романи № 33

  • 57 574
  • 761
# 255
От Егмонт обявиха какво ще издават през август:
Цитат
И още през м. август:
🔹 „Любов и други думи“ от Кристина Лорен
💎 „Момиче за милиарди“ от Кевин Куан (#2 от бестселър поредицата „Луди богаташи“)
🔹 „Малките неща“ от Ерин Уот
⛓ „Веригата“ от Ейдриън Маккинти - един от най-обещаващите трилъри за 2019-а г. 🔥

🔛
от 03/08 търсете в книжарниците или поръчайте онлайн още сега:
🔸 „В моя сън“ от Лиз Бразуел
🔸 „Шест врани“ от Лий Бардуго
от 10/08:
🔸 „Монток“ от Никъла Харисън

И Ибис писаха:
Виж целия пост
# 256
Тази е втората, за Талула, сестрата



А тази е първата, за най-големия брат



Третата е за Сойер, третия от Форнет фамилията

Мистерията е разбулена .. втората съм изтървала .. дори не помня коя е Талула .. Grinning
Виж целия пост
# 257
Ами в първата говорят за Тали, почти не споменават Талула Simple Smile
Виж целия пост
# 258
Ами в първата говорят за Тали, почти не споменават Талула Simple Smile
Форнет са двама братя и сестра. Първата част е за големия брат, следва втората за сестрата и третата е за по-малкия брат. Готина и забавна е поредицата ,но наистина е от типа, което четат се лесно  и бързо се забравят. Аз така имах втора  и трета част и се оказа, че първата ми липсва, та я поръчах и ги изчетох.
Днес получих "Обяснения в омраза" вече е налична.
Виж целия пост
# 259
Реших да чета поредицата на Кристина лорейн,но я чета хаотично,прочетох за бенет и клои много ми хареса,сега чета за найл и руби е жива мъка направо,действието е мудно,главния толкоз да се дърпа и да го е страх чак ми иде да му бия два шамара,главната пък постоянно му се предлага,и другите книги ли са така написани?коя ви е харесала най най?
Виж целия пост
# 260
Ами в първата говорят за Тали, почти не споменават Талула Simple Smile
Форнет са двама братя и сестра.
В ГР са 6 книги... Дали ще ги преведат всичките? Кой знае...
https://www.goodreads.com/series/178426-cottonbloom

Много харесах поредицата на Мона Кастен "Отново" https://www.goodreads.com/series/177171-again
Края на Юни е излязла четвърта книга за Евърли /доведената сестра на Даун/ и смахнатия професор по литература. Много се надявам от Арт плюс да я преведат скоро.

Ще има и 5-та за Джуд Ливингстън и Блейк Андрюс?!? /Никак не се сещам кои ще да са тези. Май не са се появявали в първите 3 книги/
Виж целия пост
# 261
Ами в първата говорят за Тали, почти не споменават Талула Simple Smile
Форнет са двама братя и сестра.
В ГР са 6 книги... Дали ще ги преведат всичките? Кой знае...
https://www.goodreads.com/series/178426-cottonbloom

Много харесах поредицата на Мона Кастен "Отново" https://www.goodreads.com/series/177171-again
Края на Юни е излязла четвърта книга за Евърли /доведената сестра на Даун/ и смахнатия професор по литература. Много се надявам от Арт плюс да я преведат скоро.

Ще има и 5-та за Джуд Ливингстън и Блейк Андрюс?!? /Никак не се сещам кои ще да са тези. Май не са се появявали в първите 3 книги/

Мона Кастен наистина ми хареса много и от Арт плюс бяха казали, че лятото ще я издадат 4-тата книга, ама като гледам май няма да е така. Също и третата на Пристрастен към греха трябваше пролетта да излезе, но я няма още, така че да видим.
Сега трябва да видя кои още 3ма ще се включат в поредицата на Лора Трентъм, а дали ще ги преведат и издадат от Хермес ще знаят.
Виж целия пост
# 262

Сега трябва да видя кои още 3ма ще се включат в поредицата на Лора Трентъм, а дали ще ги преведат и издадат от Хермес ще знаят.

Хм, само едните са позната двойка - в смисъл, става дума за Кайла, която Монро спасява в първата книга. Останалите поне аз не си ги спомням. Или още не са ми се появили Simple Smile На втората книга съм де, има време за тях Simple Smile
Виж целия пост
# 263
Реших да чета поредицата на Кристина лорейн,но я чета хаотично,прочетох за бенет и клои много ми хареса,сега чета за найл и руби е жива мъка направо,действието е мудно,главния толкоз да се дърпа и да го е страх чак ми иде да му бия два шамара,главната пък постоянно му се предлага,и другите книги ли са така написани?коя ви е харесала най най?
Ами и на мен първата за Бенет и Клоуи най-много ми хареса. А книгата за Сара, мисля че беше втората, дори ме подразни с техния ехцибиционизъм. Но ги прочетох всички, заедно с новелите. То като цяло в много поредици първата е интересна и после... 🙄
Виж целия пост
# 264
Момичета, вчера след работа си купих "Обяснения в омаза" ииии.......... какво да ви кажа..... не съм сигурна дали съм разочарована... или ми харесва... При всички положения не е това което очаквах от колаборацията Ви Кийланд и Пенеъпи Уорд. В книгите на Пенелъпи обичайно има много съспенс и ме разтърсват жестоко, Ви пък пише с много сексуален заряд и очаквах наистина нещо разтърсващо /предвид заглавието/
Е,  прочела съм 3/4 от книгата и .. омраза няма /освен в един сблъсък в първата глава/. За сексуално напрежение пък дума не мога да кажа - една целувка и то толкова вяла, че ...
От друга страна ми харесва, че книгата е в стил "Игра на омраза" - Сали Торн - закачлива, остроумна, забавна. Чете се леко и приятно. Никак не бих я нарекла "любовен роман", нито дори романс, за мен е категория "чиклит" и не точно това очаквах от тези две авторки.

 
Виж целия пост
# 265
Аз каквото съм чела от Ви Кийланд е било много забавно.
Виж целия пост
# 266
Реших да чета поредицата на Кристина лорейн,но я чета хаотично,прочетох за бенет и клои много ми хареса,сега чета за найл и руби е жива мъка направо,действието е мудно,главния толкоз да се дърпа и да го е страх чак ми иде да му бия два шамара,главната пък постоянно му се предлага,и другите книги ли са така написани?коя ви е харесала най най?
Ами и на мен първата за Бенет и Клоуи най-много ми хареса. А книгата за Сара, мисля че беше втората, дори ме подразни с техния ехцибиционизъм. Но ги прочетох всички, заедно с новелите. То като цяло в много поредици първата е интересна и после... 🙄
Може ли някой да ми каже името на тази поредица и има ли ги на български?
Виж целия пост
# 267
Серията е "Красив негодник" на Кристина Лорен. Ето ги книгите, Егмонт ги издаде:
https://egmontbulgaria.com/krasiv-negodnik-773/
Виж целия пост
# 268
Ябълково вълшебство на Сара Адисън Алън завърших. Горещо препоръчвам.! Дадох даже 5-ца , което рядко се случва.Точно такова нещо ми се четеше, с малка доза магия, за семейство жени-вълшебници, но магията е много леко загатната в книгата, чудесна история, много приятна, държи в напрежение, идейна, увлекателна. Доста често ми се случва да попадам на нещо и после да разбирам, че това е всъщност 2-та книга от поредицата за Сестрите Уейвърли. През цялото време си мислех, че ще е добре някоя да се сети да направи филм по книгата. Ако вече не са. Могат обаче да се четата отделно. Гледам, че и Тайна с цвят на праскова я има вече, но изглежда е съвсем друга история. Допадна ми стила на авторката и точно от такава книга имах нужда. Ще прочета и първата част и останалите, които намеря. Но ще се върна по-късно, че не обичам да чета поредици една след друга и да не ми дойде твърде много от един и същи тип. Сега ще избера нещо друго.
Виж целия пост
# 269
Ох, аз я зарязах Сара Адисън, но бях почнала Вкусът на мечтите. Нещо ме подразни в книгата, вече не помня какво, но не съм приключила окончателно с авторката. Щом ти харесва тя и изобщо жанра - препоръчвам Втората звезда надясно .. чак до сутринта. Може да я гугълнеш, че не се сещам името на авторката. Прекрасна книга!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия