За тези, които четат любовни романи № 33

  • 57 574
  • 761
# 375
Започнах „ Героите са моята слабост” Сюзън Елизабет Филипс.
Прочетох около стотина страници и книгата много ми допада. Леко и неангажиращо четиво.
Приготвила съм си още една книга от авторката „Ваканция в Тоскана”, но чета само отрицателни мнения за книгата и се чудя дали да я чета.

На мен "Ваканция в Тоскана" ми хареса, типична книга в стила на СЕФ. Дала съм й 4 звезди. Като цяло харесвам почти всичко от авторката, с две изключения "Силата на любовта" и "Кой би повярвал" (Дива роза) тези двете изобщо не успях да харесам.
Виж целия пост
# 376
Препрочитам "Рай" на Джудит Макнот. Винаги е била номер 1 в класацията ми на любовни романи. Ако ме тресне Алцхаймер ще мога всеки ден да чета страхотен любовен роман:satisfied: А за СЕФ сме го писали много пъти- чете се с почивка между всеки роман, иначе изтъпява. Много си я харесвам аз.
Виж целия пост
# 377
Съвсем случайно видях сега, че Барбара Делински има нова книга издадена - Преди и отново. Някой да я чел вече?
Тази жена така умело ми действа по тънката струна, че почти винаги успява да ме разнежи. Може би защото първата нейна книга, която прочетох бе Три желания. Много я харесвам като автор, докато например Хувър ме отблъсква.
Виж целия пост
# 378
Прочетох "Когато е наистина" .. като цяло книжката не е лоша, обаче .. главните герои се държат като 30-35 годишни, а са на 18 и 19 години .. като изключим това разминаване - става да загубиш време с нея, но не е като да се помни ..
Виж целия пост
# 379
Да, и за мен това ми бе проблем, но свикнах. Не беше лоша. След коментарите тук очаквах да е по-зле.
Виж целия пост
# 380
Чета Вишъс, първата ми книга от LJ Shen. Харесва ми за сега, около 40% съм прочела.
Виж целия пост
# 381
Чета Вишъс, първата ми книга от LJ Shen. Харесва ми за сега, около 40% съм прочела.

На мен много ми хареса, но ударих на камък с втората... Скучна ми е.
Виж целия пост
# 382
Вишъс много ми хареса,но и мен втора не ме грабна,харесвам книги със сложни персонажи,характери и трудни взаимоотношения..ако се сещате за някоя препоръчайте...
Виж целия пост
# 383

evencee започвам да я чета...
Виж целия пост
# 384
Гостенка, затаих дъх чак. Ще чакам мнението ти. А с Ярост какво стана?
Виж целия пост
# 385
Гостенка, затаих дъх чак. Ще чакам мнението ти. А с Ярост какво стана?
разочарова ме....Главният не ми хареса Unamused
Виж целия пост
# 386
Аз продължавам да чета Кралица на въздух и мрак на Касандра клеър. Тая книга много бавно ми върви И както подозирах имаме едно момиче и двама мъже, ама буквално  hahaha Първо двамата мъже бяха двойка после се разделиха и единия тръгна с момичето, ама то момичето си хареса и другия мъж. Тримата се обясняват колко се обичат  hahaha Целуват се тримцата заедно. Не ми го побира ума какво ще правят в леглото  Crazy , че тя момата и девствена.
Виж целия пост
# 387
Чета Вишъс, първата ми книга от LJ Shen. Харесва ми за сега, около 40% съм прочела.

На мен много ми хареса, но ударих на камък с втората... Скучна ми е.

Тази за цветнокожия от групата с дъщеричката беше много добра, май се пада третата.
Виж целия пост
# 388
Чета Вишъс, първата ми книга от LJ Shen. Харесва ми за сега, около 40% съм прочела.

На мен много ми хареса, но ударих на камък с втората... Скучна ми е.

Тази за цветнокожия от групата с дъщеричката беше много добра, май се пада третата.
на мен пък не ми хареса, не е от калибъра на Вишъс.
Виж целия пост
# 389
Вишъс адски много ми хареса, защото е подобна на Bully на Penelope Douglas... Обаче втората започвам, спирам, започвам, спирам... Жалко, а има добър спин-офф доколкото разбрах. Confused

Wtf... чак ми стана интересно тази книга на К. Клеър Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия