Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са най-важните теми във форума?
Какви проблеми, свързани с бременността, се обсъждат във форума?
Какви са обсъжданите теми във форума за закупуване на бебешки дрехи?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са най-важните теми във форума?
-
Какви проблеми, свързани с бременността, се обсъждат във форума?
-
Какви са обсъжданите теми във форума за закупуване на бебешки дрехи?
-
Какви съвети и препоръки се споделят във форума?
-
Кои са препоръчителните клиники и лекари за раждане във Варна?

ELEN@! МНОГО ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ И НАЙ-СЛАДКИЯ И ЖЕЛАН ПОДАРЪК ПРЕЗ АВГУСТ!


.Ние днеска сме да ни вземат секрет
гадна работа.В4ера изпрах на бебо работите и днеска 6те ги гладя,нагласих кревад4ето остава само бебо
.Лореха радвам се 4е си добре
,моми4ета не остана все като вляза и о4аквам да про4ета за някое беб4е целувки и лек ден на вси4ки
.
вече си имам всички документи при постъпване за раждането. подготвила съм си и раничката, само памперси трябва да купим. също така си направих тест за медикаментозна чувствителност, т.е. дали имам алергия към някоя от 16-те упойки, които използват в Св.София. оказа се, че не ставам за наркоман

Засега е седалищно и според него няма и да се обърне повече,но не е проблем ,защото това е просто още една точка в полза на секциото.Каквото такова важното е вече да минава и да си гушнем здрави бебоци
. Ще чакаме после една кратка лекцийка. 

на елена и от мен!Желая ти много здраве и щ астие ,а август месец- най-сладкото беб4е на света!
Интернета ми вкъщи съвсем изтрещя и вместо да се ядосвам,реших да отско4а до близкия клуб.НИе с беба сме добре.Тя си кротува,щото майка й е луднала и по цял ден тър4и напред-назад в търсене на жилище и по разни огледи...