Февруари очакваме мъничко човече,събираме се бъдещите мами вече

  • 27 808
  • 744
# 30
Аз мисля в петък да отида, днес направих втори тест седмица вече след закъснението и пак са си там двете чертички 😍
Притеснявам се да не е прекалено рано.
Аз от много малко преяждам дори и при вас ли е така?
Виж целия пост
# 31
От предната бременност знам, че трябва поне 10-14 дни да са минали минимум от закъснението за да се види със сигурност.
Аз забременях между 20 и 22 май и ще отида на преглед на 25 юни, но пък се надявам не само че всичко ще бъде наред, но и че ще чуем сърчицето ❤
През това време пия фолиева киселина, но шпа и дуфастон.
Виж целия пост
# 32
От предната бременност знам, че трябва поне 10-14 дни да са минали минимум от закъснението за да се види със сигурност.
Аз забременях между 20 и 22 май и ще отида на преглед на 25 юни, но пък се надявам не само че всичко ще бъде наред, но и че ще чуем сърчицето ❤
През това време пия фолиева киселина, но шпа и дуфастон.

Много си права, но аз понеже съм с ранна овулация и предният път ми се видя плодно сакче на 7дни закъснение, за това ще ходя и сега на същото закъснение/просто за да изключа извънаточна/
Виж целия пост
# 33
Здравейте и от мен. Записвам се и аз в темата много тихо, защото миналия месец мислих, че съм бременна, но така и не видях ясно различима втора черта. А след 6 дни закъснение ми дойде.

Днес направих тест. Този път чертата е ясна и още ми е малко лудница в главата.

Живи и здрави това ще ми е трета планирана бременност. Имам син на 4г и дъщеря на 2г4м.

Виж целия пост
# 34
Добро утро, дами! Добре дошли на новите попълнения! Включвам се с едно мое откритие за проблемите с WC-то. Вечеряйте авокадо, много помага, а после и през деня не се чувствам подута.
Някой да се похвали със сърчице?! ❤️💞
Виж целия пост
# 35
Здравейте

аз първо се сетих, че догодина е високосна и след това втората ми мисъл беше - 29ти февруари Sweat Smile

Само да са ни живи и здрави!!!!  Two Hearts

Избрахте ли къде да се следите? За мен цялото това нещо с администрацията и хилядите лекари е ужасно объркано, все още не мога да се ориентирам какво кога трябва, макар да изчетох сума ти форумни мнения и статии...
Виж целия пост
# 36
Аз както и предишните бременности мисля да се следя в Щерев при Др Ганева и Др Чавеева за феталните. Имам фонд и той ми покрива всички разходи по следене.
Виж целия пост
# 37
Аз да се отчета имам записан час за четвъртък, но днес имах странна болка и реших да отида въпреки малкото ми закъснение на цикъла. Всичко се оказа наред и си имаме плодно сакче. В четвъртък ще си отида на записвания час при моята гинеколожка.
Виж целия пост
# 38
Момичета, някоя от вас взема ли дуфастон или утрогестан без лекарско предписание? Имам леки болки от време на време, а съм си записала час чак другата седмица и се чудя дали да не започна да пия.
Виж целия пост
# 39
Аз от деня в който разбрах нищо не пия, освен фолиева киселина, имам леки болки ниско долу, но не са толкова силни.
Аз мисля за петък да отида до АГ-то да видим какво ще се види, малко ми е притеснено в същото време нямам търпение.
Според вас чаша бира или вино, опасни ли са? Избягвам, но понякога ми се иска да си пийна 🙈
Виж целия пост
# 40
Някои доктори разрешават, но и аз нищо освен вода, фрешове и чайчета не пия. Въпреки че в тази жега много ми се пие биричка или сайдерче, но се въздържам. Късмет на прегледа.
Виж целия пост
# 41
Момичета, някоя от вас взема ли дуфастон или утрогестан без лекарско предписание? Имам леки болки от време на време, а съм си записала час чак другата седмица и се чудя дали да не започна да пия.
За болките може да пиеш 3×2 но шпа и като отминат продължи с 3×1 но шпа.
Аз пия дуфастон, но го пия още след овулацията и по лекарското предписание. Според мен това което ти трябва на този етап е но шпа и повече почивка, и да намалиш кофеина ( кафе, кола, шоколад).
Редактирам: но шпа се пие за да се отпусне матката и да не контрахира. Особено ако предстои дълъг път задължително 3× 2
Виж целия пост
# 42
Благодаря ти, dream! Кофеин не приемам по принцип. Не консумирам нито едно от изброените! Гледам да си почивам повече, но ходя и на работа, а тя е свързана с движение. При предната ми (неуспешна) Б, лекаря ми беше изписал утрогестан от самото начало, затова попитах! Иначе болките не са силни и като цяло се чувствам добре, но пуст страх не ме оставя да се успокоя.
Виж целия пост
# 43
Благодаря ти, dream! Кофеин не приемам по принцип. Не консумирам нито едно от изброените! Гледам да си почивам повече, но ходя и на работа, а тя е свързана с движение. При предната ми (неуспешна) Б, лекаря ми беше изписал утрогестан от самото начало, затова попитах! Иначе болките не са силни и като цяло се чувствам добре, но пуст страх не ме оставя да се успокоя.
Защо не звъннеш на АГ и да попиташ?
Виж целия пост
# 44
Така ще направя, благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия