Кауфланд - тема 36

  • 50 624
  • 719
# 135
Момичета да ви питам в К предлагат ли вина на Вила Ямбол,благодаря?
Виж целия пост
# 136
Кухненската хартия Selpak заслужава ли си? Хубава ли е? Ползвали сме само Zewa и на dm марката...
Да, хубава е! Аз ползвам нея или на ДМ
Виж целия пост
# 137
Бъркате се нещо с Бинго-то.
На промоция е бил 1,68. За 1 бр.
Така излиза по 1,60.
Не е по скъпо, а и наистина няма по-ниска цена другаде.

3/1 на Нескафе Класик никога не ми е харесвало. Само с кафява захар е по-добре, другите не.
Но и на Якобс не е същото като преди.
Виж целия пост
# 138
Капсулите Долче густо дали са само от по 30бр на промо??? Пише разл.видове...
Виж целия пост
# 139
Зехтина на Коста Доро в промоция от новата брошура,ползвали сте го?Горчив ли е ?На оферта си е, два за 9лв.
Виж целия пост
# 140
Капсулите Долче густо дали са само от по 30бр на промо??? Пише разл.видове...
Различни видове, но големите кутии. Малките няма да са на промоция.
Виж целия пост
# 141
Момичета да ви питам в К предлагат ли вина на Вила Ямбол,благодаря?
Да. Има бутилки и bag in box. Всички видове бели, розе и червени продават.
Виж целия пост
# 142
Според мен, разликата при новото на Нестле е в това, че има повече кафе, а по-малко захар и сметана - вкусът е по-остър.

Колко ли е било преди като сега % кафе е едноцифрено число, не помня колко беше.
Виж целия пост
# 143
То беше много слабо. Една моя роднина отказваше да я черпя с такова кафе, защото не го усещала.
Виж целия пост
# 144
За 3 в 1 то не съм съгласен по-мек е вкуса не по-остър. 3 в 1 то не е за кафеджии дето искат да се "надрусат", а за тези дето искат да пият нещо дето мувикат кафе. Не предлагам марки. За себе си намерих друго и в кауфланд се предлага и във всички по-големи магазини. Пак казвам на вкус и цвет ... Всеки да си пие каквото му допада. Достатъчно приемливи са цените да вземе по едно пакетче от марка човек и да си прецени. не включвам тук собствените марки на веригите и всякакви недуразумения дето вътре е боклук а ги продават на по 19-20 стотинки.
Виж целия пост
# 145
Аз си купувам само когато го намалят на 25 ст. - точно Кауфланд го правят от време на време. Взимам цели кутии. Преди определено беше по-сладко.
Виж целия пост
# 146
Зехтина на Коста Доро в промоция от новата брошура,ползвали сте го?Горчив ли е ?На оферта си е, два за 9лв.

Аз съм ползвала Коста Доро Екстра - леко нагарча,  но аз обичем именно този леко горчив привкус на зехтина. Този обаче Коста Доро льо Колин не съм го купувала.
Виж целия пост
# 147
Зехтина на Коста Доро в промоция от новата брошура,ползвали сте го?Горчив ли е ?На оферта си е, два за 9лв.
Този не го купуваме защото не е ясен какъв е и на сайта им го няма. За горченето, форума не може да помогне. На един му горчи, на друг не. Аз ползвам само класическия Коста Доро екстра върджин. Супер ми е.
Виж целия пост
# 148
Кухненската хартия Selpak заслужава ли си? Хубава ли е? Ползвали сме само Zewa и на dm марката...
Да, хубава е! Аз ползвам нея или на ДМ
И аз съм доволна. По-хубава е от Папиа и от Фамилия.
Виж целия пост
# 149
Вина на вила Ямбол в К има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия