ДЕВЕТИ КЛАС 2019/2020 - Реформаторски експеримент на МОН - втора серия

  • 47 720
  • 761
# 195
Браво за отличниците!
Аз мога да се похваля с 5 по физическо 😉.
Виж целия пост
# 196
От това, което съм чувала, 5 по физическо си е за хвалба във вашето училище. Даже си е за банкет. JoyJoy Направо мисли за спортна кариера.
Виж целия пост
# 197
И младежът завърши успешно годината!
Пребори и той БЕЛ, но за 5ца! Joy
Нарежда се за стипендия, пазари се пак да удвоявам сумата. Щял да  ходи на училище, че да не трупал отсъствия, щото щели да му отидат парите...
Не знам кога и дали ще стигнем до море.
В офиса имаме някакви реорганизации и май временно ще трябва да покривам два фронта. Все пак, въпреки ремонта, който ме чака, размислихме и мисля да стигнем и до Черноморието, все едно кое! Joy
Виж целия пост
# 198
Замислила съм му да изкара курс за спасители и лятото докато студенства да спасява. А иначе ще полеем с червено, не с бЕло.
Виж целия пост
# 199
Браво на малката санака, да пийне и тя едно на плажа:yum:

Моята си чака крайната оценка по Физика, ако там успее, и тя е с пълно 6.
Но да видим.
Сега съм й сърдита, та и да ми  сервира пълно , няма да мога да му се израдвам както трябва:(
Виж целия пост
# 200
И ние от чакащите. Няма да е с пълно 6, но ще има стипендия. Сега чака с любопитство една от немските оценки, другите очаквани са твърдо 6.
Бело ще пием на гръцкото Черноморие, но чак август.
Виж целия пост
# 201
В последния момент се получи лек екшън с математиката, където най-малко очакваше. След всичките шестици през годината, на класното - 4,50. Е, мооого трудно ѝ го прости госпожата. Казала ѝ, че сега ще трябва да я изпитва за оформяне на срочна и годишна оценка. Днес я изпитала и ѝ казала: "Утре пак!" Joy Но след часа явно е решила, че достатъчно ѝ е отмъстила и внесе 6 за срока и годината. А по физическо /нали помните като казах, че по мат и физическо не съм виждала друго, освен 6 Joy /, след 8 шестици през годината, вчера се появи една 5-ца. Викам, 'що, бе, маме, да не счупи крак по време на някой норматив? Joy "Е, аз съм силна на хандбал и на волейбол, на баскетбол - не толкова."
Виж целия пост
# 202
Браво на отличниците! Нашият дневник все още мълчи.
Виж целия пост
# 203
Поздрави от гръцкото Черноморие  за отличниците..Нали вече си нямам ученици, затова се черпя за успехите на вашите Joy
Виж целия пост
# 204
И нашето Школо е замръзнало без срочни и годишни оценки.

Вчера играха сцена от Хамлет. Носила е по метрото гумен меч и пластмасова стражарска брадва. Прибра се доволна, играла стражар, щото женската роля била само на Гертруда. Каза: Цяла година се надуват и се правят на големи, занесох един меч и се оказаха хлапета.

Морета...На море е лесно. На мен едни Урдини езера са ми в главата, но да видим.
Виж целия пост
# 205
А, сега вие с това Школо...
При нас липсват две оценки, но нашите вчера са правили инспекция на дневника (оня, хартиения, ако го помните), та докладва. Всичко било нанесено и омастилено.
 Може би класният ще ги нанесе. Joy (това беше виц)
Виж целия пост
# 206
Ха-ха, Яна, и нашите играха "Хамлет" втория срок. Моята беше призрака. Grinning
Виж целия пост
# 207
И аз да си похваля гарджето, завършва и тя с пълно 6, макар на края съвсем да го беше ударила през просото. Освен това взе В2 от школата по английски и би покрила А1 в школата по немски. Пиша "би покрила"  защото не се е явявала на истински изпит за сертификат, но госпожата им е пуснала изпитния вариант за проверка и се е справила отлично. За съжаление няма да продължи с немския, а сменяме рязко езика с френски. Господинът, който ще им преподава немски догодина изобщо "не ставал" според думите на учещите езика при него. В часовете нищо не се правело, играели само на телефони и тя беше много разочарована и дълго се колебаеше какво да прави. На края реши да го смени с френски, учителката е прекрасна, познавам я лично и учениците и имат страхотни резултати по олимпиади и състезания.  Пък, ако някога реши да си продължи с немски, основата я има, само желание да има и време.

Искам да поздравя всички дечица за успехите и стискам палци на тези, на които има остава още малко мъка. то не остана Simple Smile. Нашите са с намалени часове цяла седмица, в четвъртък им е тържеството за завършване и.....ваканция Simple Smile
Виж целия пост
# 208
След половин година неведение за оценките по БЕЛ, най-накрая Мариела си знае оценките поне по класните по предмета - две шестици, като госпожата я е похвалила, че се е справила най-добре от целия випуск! Simple Smile Което много ни радва, защото учителката е доста изискваща, пише по 20-30 оценки само в нейния си бележник, и децата не са уведомявани за тях, тестове не се връщат и оценки не се коментират. Това го знаем от самата госпожа - каза ни го поне 2 пъти на родителските срещи. Такава й е практиката.

По езика също 6ца, по математика още не знам. Там е около 5,50.

Децата самоинициативно събират по 10 лв за класната за подарък - ваучер за посещения на театри, плюс цветя и "хубаво вино". На въпроса ми "какво разбирате пък вие от хубаво вино" (или изобщо от вино Sweat Smile), все пак бе уточнено, че нечий татко е изявил желание да помогне. Тук се чудя, дали миналогодишните истории (и изпарения) с бЕло нещо не дават отражение на децата сега SmileSmileyStuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 209
Моят завършва според очакванията.Имахме драма с Българския-първия срок е 4,вторият 5,и за годината му е казала,че ще е 4.Днес може и да му даде някакво есе,ще видим.Като цяло е доволен,единствено не си харесва класа.Като чета за тържества,букети и т.н,при нас няма нищо.Даже няма и да се събират в петък.Детето ми дори иска да го местя.С носталгия си спомня за предишното училище и клас,и чака с нетърпение ваканцията
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия