За края не мисли, в 10 клас си вече ти

  • 45 405
  • 739
# 345
Успешна Нова Учебна година на децата Irka!
Моето малко зверче замина днес на тренировъчен лагер от водната топка. Mr. Green
Дано му хареса,че с татко му нещо се стегнахме много сутринта.Не му е сефте сам,но сега май ще е по-сериозен лагера.Назначиха им двама големи батковци да следят за дисциплината заедно с треньора. Crazy Laughing
Betty L. девойките по си знаят интереса, така че дано без много сътресения ти мине тази сага. Hug
Виж целия пост
# 346
Успешна Нова Учебна година на децата Irka и от мен!
Виж целия пост
# 347
Благодаря ви момичета. Само 3 дни бях на училище тази седмица и вече едва чакат да дойде уикенда, а е само началото на учебната година Joy
Виж целия пост
# 348
Благодаря ви момичета. Само 3 дни бях на училище тази седмица и вече едва чакат да дойде уикенда, а е само началото на учебната година Joy
Ирка, много сладко ти се е получило и много истина има... Laughing
Виж целия пост
# 349
Приятно изкарване на молкото на Енигма и на Косето на Бети.
На нашия младеж му изскочи леко повишено кръвно на профилактичния при личната - вероятно от недоспиване.
На нощна птица се е превълнал с това висене пред компютъра.
Чуват ни на последния етаж на входа в опитите си да го накараме да си легне в по-нормален час всяка вечер.
Докторката го прати на педиатър, който има и детска кардиология.
Дано поне лекарите да чуе...
Иначе е с нормално тегло за неговия ръст: 69 кг. при ръст 179 см.
Виж целия пост
# 350
Хм, дано Сашето бързо влезе в нормите.
У нас рутерът е нагласен да се изключи в 23ч. Край на среднощното висене. И те свикнаха вече Simple Smile
Виж целия пост
# 351
Ели, благодаря.
Има инсталирани игри и това с изключването на рутера идва ли ще работи  у нас.
Просто трябва да разбере най-после, че недостига на сън води до преумора и болести.
П.П. Да им свършва ваканцията , за да се изморява и да си ляга навреме.
Виж целия пост
# 352
Чиби, да не би да е пил енергийна напитка, от нея се повишава пулсът.
Виж целия пост
# 353
Чиби, да не би да е пил енергийна напитка, от нея се повишава пулсът.
Нямам представа. Ще го питам. Той ходи сам на прегледа при личната. Ако си е взел по пътя към нея ...
И при педиатъра-кардиолог сам щял да ходи. Кабинетът й е наблизо този на GP-то.
Виж целия пост
# 354
Ирка, успешна нова учебна година на момичетата ти.
Наистина сякаш свършва лятото, като започне училище.
Вече започва да ми се стяга душата.

Ние изкарахме прекрасна седмица на планина, а на децата им се събраха общо 3.
Наборката си преписа тетрадките по биология и химия и се закани да се позанимава с руски. Дано. Прочете "Тютюн", а аз го грабнах след нея Simple Smile Сега ще подхваща "Под игото". Пу - пу Wink

Чиби, дано наистина проблемът да е с недобрия режим и нещата да влязат в норми.

Приятно изкарване на лагеруващите Simple Smile
Виж целия пост
# 355
Велина, благодаря!
Ходихме при специалиста. Преслуша го. Направи му кардиограма. Там всичко е наред. Кръвното, обаче , пак беше височко. Пусна му изследвани на кръв и урина, които ще направим тия дни.
От тази вечер прибираме с баща му в 22,00 ч.  всякаква техника - стационарна и мобилна за през нощта. Няма друг начин. Трябва да влезе в нормален режим на спане .
Не пие енергийни напитки.
Тя и личната пита за тях, като й звъннах днес да я информирам как са нещата.

Виж целия пост
# 356
Благодаря Чиби!То дойде време да си идва.Надявам се всичко с момчето ти да отшуми Praynig.По някой път са хормонални причините,а пък сега доста им бушуват на всички набори точно те. Hug
При нас нищо ново,почнах и аз полека да се подготям за новата учебна година.Понакупих разни неща,да не се блъскам после.ЛЗПК-и са готови-мерихме се юни месец,пак за да избегна блъсканицата при личната.
Може ли ако някой има информация къде се изкупуват учебници да ми даде инфо,може и на лични.Казаха ми за София Прес,но незнам какъв процент дават.Опаковам и подвързвам всички учебници много добре и винаги са ного запазени,затова се чудя има ли място,където това да е от значение. newsm78
Velina-v браво на девойката. Simple Smile
Наборката е подкарала Железният Светилник.Засега й е много описателна,но пък и аз така я помня. Grinning
Виж целия пост
# 357
  А, на мен със започването на учебната година, ми идва усещането, че лятото свърши, въпреки че температурите са летни.

А тук и Т са си есенни... Не повече от 20-25С. И сякаш сме около 20.09.
Успешен старт на принцеските и тук. Heart
И за моят да е такъв, че вече от 8 дни е в 10 клас, който е супер важен за него.
Чакаме ваканцията в края на септември... Simple Smile))
Виж целия пост
# 358
Шани, успех и на твоя младеж и въобще на всички, за които учебната година вече стартира.

Сестра ми също ми писа, че времето станало едно такова сиво. Тя уцели големите жеги миналата седмица в България, но не се оплакваше. Радваше се на истинско лято и синьо небе. Дано се позадържи с такива температури по - дълго при вас, да не тръгват още съвсем надолу.
Виж целия пост
# 359
Шани успех на Томи. Дано се справи блестящо в тази така важна година за него.

Чиби, дано отмине високото кръвно и да е било нещо моментно. Опитайте да го накарате да се движи повечко набора. Не знам колко е активен, но поне 30-40 мин. на ден някакво движение, ще му се отрази добре на кръвното.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия