Американски колеж - седемнадесета тема

  • 50 940
  • 741
# 165
Потърпевшият е щастлив;-)Първата половина от годината беше на мнение , че иска да си остане твърдо в старото училище, но след среща с деца от АК, 10 дни преди изпита реши, че това е неговото място и с това приключихме.
Виж целия пост
# 166
Потърпевшият е щастлив;-)Първата половина от годината беше на мнение , че иска да си остане твърдо в старото училище, но след среща с деца от АК, 10 дни преди изпита реши, че това е неговото място и с това приключихме.

Радвайте се, че синът Ви взема самостоятелни решения за бъдещето си и го оставете да им бере гайлето Wink
Виж целия пост
# 167
Здравейте. Не съм ви чела новата тема. Как мога да проверя как се е преместил сина ми на класиранията? На сайта нищо не виждам. Извинявам се, че директно нахлух, сега ще се върна да чета, много съм заета и не смогвам всичко.
Виж целия пост
# 168
Няма изместване в класацията. Ако поканят резерви, ще има обявление: Поканени са с % от-до. Това ще се случи след като изтече първия срок за записване (за поискалите финансиране) и крайния срок. Може и да няма допълнително поканени (набор 2003 беше така).
Виж целия пост
# 169
Да, ясно. Къде да видя сроковете обаче?Точно така, наборът няма да бъде поканен, но искам да се осведомя как стоят нещата, имам и по-малко дете.
Виж целия пост
# 170
Tази година срокът за записване е 12.07. След тази дата би трябвало да има информация.
Виж целия пост
# 171
Много ви благодаря за информацията. Записвам си. Това е следващия ден след датата на излизане на първо класиране в държавните училища. Логично всъщност, ще се освободят местата на децата, които са предпочели държавно. Ако има такива де.
Виж целия пост
# 172
Винаги има, поне около 10%, затова и поканените за записване са повече от обявените първоначално места.
Ако предпочелите друго училище са повече, съответно канят от резервите по реда на бала вече, не по пол.
Виж целия пост
# 173
Здравейте. Не съм ви чела новата тема. Как мога да проверя как се е преместил сина ми на класиранията? На сайта нищо не виждам. Извинявам се, че директно нахлух, сега ще се върна да чета, много съм заета и не смогвам всичко.

На сайта е написано, че ще обявят броя на поканените резерви след 17 часа на 12.07.
Виж целия пост
# 174
Днес и аз записах дъщеря си в АК след много умуване дали да не предпочете държавна ЕГ с различен от английския език. Балът й стига за всички ЕГ. Та в този ред на мисли-дано решението е правилно и има възможност да има и поне прилично ниво по втория чужд език. С темата сте много полезни за колебаещите се родители. Благодаря
Виж целия пост
# 175
Прилично, да, отлично, както по английски от АК - не.

Добре дошли при нас Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Здравейте,

Тази година синът ми ще е седмокласник и е решил, че иска да кандидатства в АК. Бихте ли препоръчали къде да го запиша за подготовка за тестовете. С математиката е доста добре, но есетата не са му силна част и там ще трябва повечко практика.
Виж целия пост
# 177
Здравейте,

Тази година синът ми ще е седмокласник и е решил, че иска да кандидатства в АК. Бихте ли препоръчали къде да го запиша за подготовка за тестовете. С математиката е доста добре, но есетата не са му силна част и там ще трябва повечко практика.


При много добра математика може да си позволи и невисок резултат на есето.
Тук препоръчват за есета Лого-3. Те правят и пробни изпити.
Виж целия пост
# 178
Май не е това темата, но да питам тук, защото със сигурност знаете: пробните в Лого 3 са върху петте модула, а не само за съчинението, нали? И дали допускат външни (не ученици на школата) деца?
Виж целия пост
# 179
По спомени от преди 3 години: “да” и на двата въпроса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия