Време не остана вече, ЮНИ е, ще гушкаме малкото човече. - Тема 9

  • 26 250
  • 756
# 450
Мойта бебка е на месец. Педиатърът днес ми каза да спирам да я храня през нощта, което не знам как ще стане като тя си плаче и си иска. Също така каза, че сме я претоплили, защото има пъпчици по вратлето.
Имаме и едно кожно образувание, което щяло да стане бемка, но си ме притеснява.
Виж целия пост
# 451
Дойде и моя ред.Днес в 9.00 часа,чрез планирано секцио се роди моя втори син Мартин.Цели 3.500кг и 52см,а уж дребен вървял.Хич не им вярвам на изчисленията 😁
Виж целия пост
# 452
Честито magi_gl, нека е здрав и много да ви радва!

Момичета, аз от сутринта съм със слабо болезнени контракции, които продължават около 30 секунди и са на около 7 мин вече доста време. Дали е фалшива тревога или да се опитвам към болницата? Нито води нито тапа съм видяла, утре е термина ми.
Виж целия пост
# 453
Знаете ли какви капки трябва да се купят на мястото на вигантол?
Виж целия пост
# 454
Знаете ли какви капки трябва да се купят на мястото на вигантол?

На нас педиатърът ни изписа Био Баланс с витамин Д от 20 ден. Предполагам, че за да облекчи коликите, ако има такива, и да си взима дозата витамин Д по 5 капки дневно. Питай лекаря на детето. Той ще ти прадпише най-подходящото за вас 🍀
Виж целия пост
# 455
Знаете ли какви капки трябва да се купят на мястото на вигантол?
Аз съм взела на джеймисън. Има и други марки , просто питай в аптеката.
Виж целия пост
# 456
Дойде и моя ред.Днес в 9.00 часа,чрез планирано секцио се роди моя втори син Мартин.Цели 3.500кг и 52см,а уж дребен вървял.Хич не им вярвам на изчисленията 😁
magi_gl честито! Жив и здрав да е Мартин💙🎈
Виж целия пост
# 457
Честито magi_gl, нека е здрав и много да ви радва!

Момичета, аз от сутринта съм със слабо болезнени контракции, които продължават около 30 секунди и са на около 7 мин вече доста време. Дали е фалшива тревога или да се опитвам към болницата? Нито води нито тапа съм видяла, утре е термина ми.
Щом са регулярни, отивай да те видят. Няма значение тапата и водите. Успех и да се похвалиш!
Виж целия пост
# 458
Знаете ли какви капки трябва да се купят на мястото на вигантол?
Аз съм взела на джеймисън. Има и други марки , просто питай в аптеката.
И на нас днес ни изписа джеймисън , а тея с пробиотик и витамин Д в комбинация ни каза педиатърката да не ги вземаме
Виж целия пост
# 459
Честито на всички нови мами, не съм писала огдавна, но ви чета, да са живи и здрави бебчовците.😍

Силвър, стискам палци!🤗

Напишканити памперси за всеки вид хранене ли са индикатор, че бебчето се храни достатъчно?
Виж целия пост
# 460
Честити да са Даниел и Мартин!
Стискам палци, Силвър!
Виж целия пост
# 461
Честито на новите мами Flowers Hibiscus живи и здрави бебоци Heart

Вчера идва личната педиатърка и ни изписа вит. Д след 20тия ден и глюкоза, защото бебо има жълтеница. От отделението,обаче, не ми казаха да давам глюкоза, а само да следя очите, ако станат жълти да го заведа за изследване на билирубина и ако е нужно малко фототерапия. ЛЛ обаче смята, че трябва да давам  глюкоза... Вие как процедирате, давате ли? Аз не съм все още се.чудя дали е добре или не да се дава глюкоза....?
Виж целия пост
# 462
Честито на новите мами Flowers Hibiscus живи и здрави бебоци Heart

Вчера идва личната педиатърка и ни изписа вит. Д след 20тия ден и глюкоза, защото бебо има жълтеница. От отделението,обаче, не ми казаха да давам глюкоза, а само да следя очите, ако станат жълти да го заведа за изследване на билирубина и ако е нужно малко фототерапия. ЛЛ обаче смята, че трябва да давам  глюкоза... Вие как процедирате, давате ли? Аз не съм все още се.чудя дали е добре или не да се дава глюкоза....?
И аз ще давам Глюкоза от утре и Витамин Д , че също сме с жълтеница
Виж целия пост
# 463
Ние сме на фототерапия днес, надявам се утре да ни изпишат
Виж целия пост
# 464
Дойде и моя ред.Днес в 9.00 часа,чрез планирано секцио се роди моя втори син Мартин.Цели 3.500кг и 52см,а уж дребен вървял.Хич не им вярвам на изчисленията 😁
Честито, Маги! Да ти е здрав и щастлив бебокът. Чудесни мерки. Wink

Silver Dream, аз бих посетила болницата при регулярни контракции, успех.

Аз да попитам, има ли случаи, при които тапата пада повече от 72 часа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия