На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 26

  • 94 023
  • 748
# 465
Извинявам се за въпрос. Но до сега в петък не съм ходила в Одрин. Освен в мола, на пазара предлагат ли дънки?И ако да, то долу горе колко струват? Благодаря!
Виж целия пост
# 466
Извинявам се за въпрос. Но до сега в петък не съм ходила в Одрин. Освен в мола, на пазара предлагат ли дънки?И ако да, то долу горе колко струват? Благодаря!
Предлагат. Цената е различна, зависи от модела.
Виж целия пост
# 467
Здравейте,ще ходя за първи път до Одрин и се чудя има ли там магазини за платове?
Виж целия пост
# 468
Вчера се върнах от Одрин и мога да кажа актуални цени на аналгина- 7,5 лири и меджик спрея за гърло - 10 лири. Много ми харесва кашкавала на конци.
Беше адса жега 36 градуса, но аз съм доволна от пазара. Само на връщане на границата се отвисехме 3 часа, а на отиване само половин час. Бяхме с автобус, но и с кола за влизане в  Турция бяха огромни опашките.
Някой пазарувал ли е от магазина на Филип Плейн при аутлетите на Синия пазар, моля да изкаже мнение за качество и цени?
Виж целия пост
# 469
Каква е цената на кашкавала на конци?
Виж целия пост
# 470
На Синия пазар беше 30 лири 1 килограм
Виж целия пост
# 471
Нексиума с какво име е на турски?
Пак си е Нексиум Simple Smile
Виж целия пост
# 472
На Синия пазар беше 30 лири 1 килограм

Може ли снимка на кашкавала, да знам по какво да го различавам следващия път като отида.
Виж целия пост
# 473
На Синия пазар беше 30 лири 1 килограм

Може ли снимка на кашкавала, да знам по какво да го различавам следващия път като отида.

Общо взето това представлява

https://www.google.com/search?q=tel+peyniri&rlz=1C1RLNS_bgBG … =1366&bih=625
Виж целия пост
# 474


Това е  кашкавала на конци, има го и в супермаркетите
Виж целия пост
# 475
Тази снимка дали е актуална? Заради цената питам...но не се знае и за какъв грамаж са тези 10 лири.
Виж целия пост
# 476
На Синия пазар беше 30 лири 1 килограм

Може ли снимка на кашкавала, да знам по какво да го различавам следващия път като отида.

Общо взето това представлява

https://www.google.com/search?q=tel+peyniri&rlz=1C1RLNS_bgBG … =1366&bih=625

Голямо благодаря!
Не съм виждала такъв, следващия път непременно ще взема.
Иначе съм вземала по кутия сирене бургу и от това на топки, вкусно е.
Виж целия пост
# 477
Този кашкавал на конци само от краве мляко ли се предлага?
Виж целия пост
# 478
Никога не съм го гледала от краве ли е или от друго мляко. В началото го купувах от магазина за сирена на борсата. Напоследък не ходим там и вземах от Мигрос. Но вкъщи нещо не се хареса особено. Сама си го ям.
Виж целия пост
# 479
От Мигрос взех случайно краве кис. мляко в глинен съд -1кг, разкошно е. Препоръчвам  Peace (а съда после ползваме за гювече  Wink )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия