НОЕМВРИйки 2019 - тема 4

  • 24 023
  • 749
# 330
За мечо грозде и мента също знам, че не са ок за бременност, и аз имам едни билкови таблетки за бъбреци, но имат мечо грозде и аг каза, че не може
Виж целия пост
# 331
Мами , към тези с контракции , по колко но шпа пиете ?

А за ментата , помня че като бях тръгнала да се разболявам доки ми каза да смуча за гърло , но без да има мента в тях.
Виж целия пост
# 332
А аз колко лукчета съм изяла....
Моята гинеколожка каза, че ако мога да си купя чая в супермаркета и не прекалявам с количеството, е приемлив. Все пак се ограничавам до стандартните билки (липа и тн).
За българско майчинство не трябва ли освен да плащаш осигуровки, и да се водиш на работа някъде? Или това да си на работа е за по-лесно плащане на осигуровките?
Виж целия пост
# 333
А аз колко лукчета съм изяла....
Моята гинеколожка каза, че ако мога да си купя чая в супермаркета и не прекалявам с количеството, е приемлив. Все пак се ограничавам до стандартните билки (липа и тн).
За българско майчинство не трябва ли освен да плащаш осигуровки, и да се водиш на работа някъде? Или това да си на работа е за по-лесно плащане на осигуровките?
Трябва да си на ТД
Виж целия пост
# 334
И аз с билки не смея да рискувам.
Чувала съм, че и с люто не трябва да се прекалява. За ананас също съм чувала.
Последно и за копъра четох, че предизвиквал контракции, ама доколко е вярно.... Гледам да не се замислям чак толкова, че то не остана нищо за ядене...

Моята госпожица, не знам как се е обърнала, но от снощи ме подритва в пикочния мехур. Доста дискомфортно е.
Виж целия пост
# 335
Мами , към тези с контракции , по колко но шпа пиете ?

А за ментата , помня че като бях тръгнала да се разболявам доки ми каза да смуча за гърло , но без да има мента в тях.
Но шпа не е за контракциите, магнезия се пие за контракции, поне така знам аз. Но шпа пия при нужда ако ме заболи корема, от тези.. тип менструалните болки.
Виж целия пост
# 336
Мами , към тези с контракции , по колко но шпа пиете ?

А за ментата , помня че като бях тръгнала да се разболявам доки ми каза да смуча за гърло , но без да има мента в тях.
Но шпа не е за контракциите, магнезия се пие за контракции, поне така знам аз. Но шпа пия при нужда ако ме заболи корема, от тези.. тип менструалните болки.
Е да де, точно за контракции се пие, успоредно с магнезия до 4 на ден ми е изписан, намалява съкращенията на гладката мускулатура, сиреч матката, сиреч контракциите, като започва раждането контракциите са точно тип менструални болки, ставащи все по-силни и по-силни..
Виж целия пост
# 337
И моето бебе рита все по силно.Ходих на лекар в събота,всичко е наред - авно съм се презорила.А така исках да се движа повече,защото се страхувам от килограмите - имам дни,в които се храня добре и в други ми се яде постоянно Sad
Иначе спрях да го мисла много много какво да ям - спазвам основните неща,но не се параноясвам.
Виж целия пост
# 338
И но шпа е за отпускане на мускулатурата на матката .Така ми каза док.При контракции 3×1 или 3×2.Отделно магнезия 3×1.И въпреки всичко като ме стегне корема по час ме държи, много неприятно .Уж нямало проблем,и двамата лекари така твърдят ,но мен си ми е притеснено. На преглед съм чак след 3 седмици,много бавно минава времето.

Момичета ,има ли някой който не е карал шарка?Аз не съм карала нито една, нямам имунитет, изследвах се в София с миналата бременност.А целият ни град е пламнал.Мия ръце постоянно,нося антибактериален гел, избягваме места с много деца.Но незнам дали е достатъчно.Отделно, че се проявява след време.Имах контакт преди няколко дена с момиченце, на което сега са му избили пъпките.Направо не ми се мисли. Confounded
Виж целия пост
# 339
Мами , към тези с контракции , по колко но шпа пиете ?

А за ментата , помня че като бях тръгнала да се разболявам доки ми каза да смуча за гърло , но без да има мента в тях.
Но шпа не е за контракциите, магнезия се пие за контракции, поне така знам аз. Но шпа пия при нужда ако ме заболи корема, от тези.. тип менструалните болки.
Е да де, точно за контракции се пие, успоредно с магнезия до 4 на ден ми е изписан, намалява съкращенията на гладката мускулатура, сиреч матката, сиреч контракциите, като започва раждането контракциите са точно тип менструални болки, ставащи все по-силни и по-силни..
Но се пие при нужда, не заедно с магнезия. Примерно аз пия всеки ден магнезий 2х1 а но шпа до сега съм пила веднъж.
Виж целия пост
# 340
И но шпа е за отпускане на мускулатурата на матката .Така ми каза док.При контракции 3×1 или 3×2.Отделно магнезия 3×1.И въпреки всичко като ме стегне корема по час ме държи, много неприятно .Уж нямало проблем,и двамата лекари така твърдят ,но мен си ми е притеснено. На преглед съм чак след 3 седмици,много бавно минава времето.

Момичета ,има ли някой който не е карал шарка?Аз не съм карала нито една, нямам имунитет, изследвах се в София с миналата бременност.А целият ни град е пламнал.Мия ръце постоянно,нося антибактериален гел, избягваме места с много деца.Но незнам дали е достатъчно.Отделно, че се проявява след време.Имах контакт преди няколко дена с момиченце, на което сега са му избили пъпките.Направо не ми се мисли. Confounded
И аз не съм карала, но се пазя уж ..и баткото не ходи на градина, че сега всички се шарят...
Виж целия пост
# 341
Но шпа ми е изписано заедно с магнезия . Питах , защото ми е интересно дали го пиете само при нужда .


И аз не съм карала ... във Варна също има шарка . :/
Виж целия пост
# 342
За мен не се знае,защото когато всички дечица навремето са били болни в детската градина,само аз пъпки не съм имала,но майка ми предполага че просто съм имала една - две и много леко съм я изкарала.
Карала съм и рубеолата.
Все пак не общувам с деца
Виж целия пост
# 343
    За мен не се знае,защото когато всички дечица навремето са били болни в детската градина,само аз пъпки не съм имала,но майка ми предполага че просто съм имала една - две и много леко съм я изкарала.
    Карала съм и рубеолата.
    Все пак не общувам с деца
    За рубеола има ваксина, аз си пусках антитела и ваксината си е свършила работата, вие за да знаете категорично, може да си пуснете антитела за варицела и ще сте наясно
    Виж целия пост
    # 344
    Зузи,а ваксината за рубеола може ли да се бие по време на бременност ?На теб кога са ти я сложили?

    Иначе аз и за нея нямам антитела, освен за варицелата.
    Малката от септември трябва да тръгне на детска,няма как да отлагам,предучилищната е задължителна,и тя нищо не е карала досега,но и на градина не е ходила.
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия