Иначе, наистина прекрасен Къванч в ролята на Курт!

Благодаря ти за архива, особено за последната снимка! Доста търсих подобна, за да се уверя в нещо, което ме човъркаше. Е, уверих се!





, ясно, при мен няма горчилка 
/е и смъртта на Халил
,в МХ/
Дидка
Кате

Аз си продължавам маратона, супер ми е! 
Е, ако направи филм ще е супер, ама ние още предишния не сме му гледали
С озвучка не мога да гледам, не се получава, половината думи не ги чувам ясно и не мога да си го преведа ...




че то при нас лятото е 3 дни. Кой се напие го пропуска.
за инфо Малки престъпления го има качен с бг субки до 19 епизод включително така че можеш да го захващаш след преговора. Като ме питаш как успявам - трудно, че имам хиляди други задачи, но си открадвам време. Всъщност съм най-заета с Лекето, защото от него превеждам по 30 мин и то с програма като директно редя субтитрите, което е тегава работа. От МП имам по-малко минути и пиша върху готов тайминг, което става много по-бързо. Но така или иначе Леке ще завърши с 9ти епизод, а в момента превеждаме 7ми, та му се види края.




, дано е така, както си мислиш за ТИМС-а/да знам, че има и едно Б накрая
/
, ехее много си напред с технологиите!!







благодаря!
Страхотна песен! Много хубав кавър на Очи чёрные, повече ми харесва от оригинала 

уауу, 30 минути е много
Още повече и с редене на субтитри ... Добре, че не са повече сериите
и аз бих се радвала много на филм,трябва да прави хубави филми, той го може, но все пак тайно се надявам, че и с ИН сериал ще ни зарадва 




Останаха ми 20 серии 





, нищо не се знае, какви решения ще вземе. Точно от неговата уста няма да чуем нищо, по скоро от Ранини или Бирсен. За да има интернет сериал, трябва да има и подходящ проект, който да му хареса.
Но предавахме превода, като текстов файл и после Тера редеше субките. Както Диди
каза, май така е по-лесно./Фиф
/
, интересен клип 















Диде
Пепи


много красива Бааде!
Гледам я сега като Бану и си мисля, че и нейната роля никак не беше лесна ... а тя се справи чудесно 
Но, щом до сега няма дори слухове, че ще играе в новия сезон, явно ни чака дълга суша
Но, така е по-добре, малко да се затъжат за него зрителите. Не феновете, зрителите
благодаря!
За нас е нова, не сме я виждали 








Препоръчани теми