Къванч Татлъту-след "Carpisma-Сблъсък" § минали и бъдещи проекти, партньори - 86

  • 38 382
  • 741
# 615
Плюйте по Зезка няма нужда да се плюе по Мерве....SunglassesHeart
И аз нямах БТВ снощи пък мислех,че е от а1-то.
Мале на СФ стигнах все повече и повече пропадам не знам защо навремето не бях се впечатлила толкова от този сериал добре,че го изглеждам пак изключително удоволствие ми е.Като свърша със сезона ще коментирам....

Май Кузей ще го прескоча след ЗП и ще мина на КСШ и от там нататък ще чакам наште да пуснат Сблъсък.Но още не съм решила де...От тумблр,но не са мои....Тези дни ще напускам на Бехлюлчо...Kissing FaceWink





Виж целия пост
# 616
Диде  Hug wavey
Оф, знам, че не е необходимо, по принцип не се подигравам на хората, тук също не допускаме подобно нещо, знаеш, но снощи като видях булката  Mr. Green, не успях да се сдържа просто, съжалявам  Embarassed
ЗП не съм го гледала откакто го даваха по БТВ ... въпреки, че е шедьовър сериала, и Берен и Киво са невероятни, нещо не ме влече, тази любов не ме докосна, независимо от огромната химия между двамата. Клипове гледам с удоволствие, но целия сериал не ми се гледа за трети път Thinking Нейсе! Всеки с усещанията си  Wink
За това пък тези двамата мога да ги гледам постоянно и не ми омръзват  Wink

Виж целия пост
# 617
Фенче, аз да ти кажа осъзнах едно един сериал трябва да го гледаш на различни години има и такива дето не искам повече никога да ги гледам понеже заради изцепки и резили в реала на някои от главните предполагам много добре разбра и какво имам впредвид. Мерве обича да е по екстравагантна тя е известна с червилото кръв по устата си впрочем обожавам да си слагам и аз такива тонове и не на всеки му отива,но тя доста добре ги носи по себе си....важното е,че колегиаността я имало за да се срещнат на сватба и пак да се снимат заедно изглежда отношенията им с Къванч са били много добри,колегиални и професионални.Йойкю си е по студена още се чудя как се сближиха с моя Керем....защото с Гьокхан беше съвсем друго колкото и да ги харесват като двойка някои хора личеше си,че не изпитва удоволствие особено на Алтън Келебек наградите като ги наградиха беше все едно насила са ги поканили и двамата.Погледи от сорта да свърши,че да си ходим докато и с Къванч не съм видяла такова нещо може би проблема е бил в Гьокхан.Защото за кратко време на сета на МИ се сближи с всички на сета беше казала много хубави думи за колегите си и тн,а за КГ това да играе с Къванч и беше като шанс който един път идва нещо като да удариш от рулетка на хазарт.
Виж целия пост
# 618
Хелоуу!! Hug
Фенче Heart Eyes Peace
да, по принцип избягваме да плювкаме по самите актьори! Wink
Аз например имам по-антипатични актриси от Мерве.
а и малко ми стана кофти за нея/от човешка гледна точка/че така нямаше късмет с бившия й мъж.

Диде Hug, винаги ми е действал ЗП така, както на теб сега.
Цитат
все повече и повече пропадам не знам защо навремето не бях се впечатлила толкова от този сериал добре,че го изглеждам пак изключително удоволствие ми е.
сигурно, защото си била по-малка Wink
чакам Бехлюлските гифчета Peace
ама е супер секси Киво, като Бехл., нали??? Crazy
по-добре гледай Сблъсък в оригинал Peace А и нали обичаше драматичните финали?
за Ойкю-в началото е била голям теперут и дръпната, но сега мисля, че доста се промени. Въобще не се учудвам, че се е сближила с Керем.
да играе с Къванч и то главна роля, е било супер шанс, но тя после доказа уменията и таланта си.

от ВК
доста сполучлив колаж с прически Wink


Зейкад Heart Eyesню



от Еирини/това ще го хареса Себи Simple Smile/
Виж целия пост
# 619
Айре,това на Мурат си беше шерефсизлик и всички и обърнаха гръб в реала изключително долно гнусно и грозно дори Ямурката която уж беше първа приятелка.Много подло ми дойде това...Публично и изневеряваше с различни фусти сега и Ерчел да му бере гайлето дето се вика,но той просто не е мъж за семейство.Мъж без мъжество е за мене по зле от шерефсиз да си....
Айре,като му каза,че го обича и той на нея и направо викам:Погребете ме в тоя момент да няма повече нататък да се свърши тук дизито не искам никой да се гърми хахах...определено си права,че е така защото най-странното е,че освен за Бешир за никой друг не е ме е жал,а той наистина е за съжаление,но както казвам искам да свърша със сезона за да направя един чаршафен коментар преди да подпукам втори сезон.
Сериите от 2 часа и кусур ме морят наистина все повече и повече...и затова ще си причиня всякакви катастрофални дублажи така съм решила и така ще направя,а иначе за Керем който е работил с него до сега не е казал нещо лошо за него с изключение на някои хора дето ги пуснах във вечна отпуска.
 Затова не се шашкам даже наскоро пак му хареса един пост в инстаграм.Пък и никой не искаше реално искане на двойка това мисля,че напрягаше Йойкю повремето на Атъшъто защото много плюха по Джан. Confused
Виж целия пост
# 620
Диде Hug
обаче като използваш турски думи и не всички те разбират Joy
Цитат
Айре,като му каза,че го обича и той на нея и направо викам:Погребете ме в тоя момент да няма повече нататък да се свърши тук дизито не искам никой да се гърми хахах...
хаха пепел ти на клавиатурата Joy никакви погребвания Naughty
било ти е мъчно за Бешир??
за тоя грам не ми беше мъчно, не можех да го дишам #2gunfire
той и Фирдевс са главните виновници за случилите се събития Close
ами ти сериите по 2 часа и кусур, не е задължително да ги гледаш наведнъж, а и има вероятност бтв да орежат някои сцени в Сблъсък Tired

...........
новина
от Kıvanç Tatlıtuğ Fans

Това е група от фенове, които са срещнали вчера Къванч в Бодрум. Бил е в колата си с Башак, отворил е прозореца да ги поздрави и е питал какво правят....
https://twitter.com/KT_Fans/status/1152175679301193728
как викат само Joy Joy Joy
ако наистина са в Бодрум, крайно време е за снимки smile3511
нали са там повечето жълтури, на лов за звезди Mr. Green


Виж целия пост
# 621
Айре сега го жаля ама после се сещам какви мизерщини направи.Жалък ми е обича Нихал болен,слаб и тн...онази кьорава буквално!
Шерефсиз /Е човек който няма чест накратко.Ако някой не ме е разбрал.../
Фира ще я оскубя едва се сдържам в повечето моменти.Нека да догледам ще пусна един анализ на всичко което видях.Поне за 1 сезон.Искам да кажа да бяха останали те самите в този момент,но няма начин спазваме книга въпреки,че в Листопад книгата нищо не му става на Али Ръза и там Оуз го няма както и в книгата за Мелодията на сърцето има големи различия,но той Кенан там пак се самоубива де....няма начин ако не беше по книга друго щяха да измислят....Прекрасната сватба на Мемо и Инджи....Heart EyesHeart EyesHeart EyesHeart Eyes

Виж целия пост
# 622

   Привет момичета wavey wavey wavey

   Първо , моля за извинение Praynig ,за  неволната причина да всея смут  с  
   публикуването на сватбената снимка на Мерве.Диди    
   Hug
Фенче Heart Eyes smihesorry smihesorry smihesorry

     Бях решила да не пиша известно време и си гледам КГ и
     подготвям за гостите си ,но разкоша който ми е подарила
     Айре Heart Eyes ме провокира и ...благодаря ти  bouquetРазкошен е Киво!!!!!!




        
Хелоуу!! Hug



от Еирини/това ще го хареса Себи Simple Smile/


     Чакам и то как да видя щастливите Башак , по- красива от всякога и Любимия КИВО Praynig
Виж целия пост
# 623

Цитат
Из instagram Korhan Aysan -(фотограф, оператор)
-"Лучший игрок,который мне нравится, я никогда не пропускаю серию, в которой он играет "


Себиии Hug
никакъв смут не си всяла, моля те Peace
голяма работа като си публикувала Мерва като булка Wink
ако си решила да не пишеш заради гостите, ок, други причини не приемам! Wink
Виж целия пост
# 624
Диди  Hug ще чакаме да споделиш, след като си изгледаш сезона  Peace Ти си много млада, за това приемаш сега по друг начин сериала, а аз съм го гледала не на 14, повярвай  Wink Но, винаги се забелязват още и още неща, които са ти убягнали преди, вярно е  Peace И аз ти препоръчвам да си изгледаш Сблъсък със субтитри Peace А сериите можеш да ги гледаш също на части, какъв е проблема Wink Дали ще гледаш 30 минути серия и след това ще я чакаш чак на другия ден, но с дублаж или да си гледаш по половин серия в оригинал, аз поне не виждам никаква разлика  Wink Но ти си знаеш  Peace
За теб един Бехлю  Heart Eyes

Мнооого го харесвам с дълга коса  Heart Eyes
Айре  Heart Eyes страхотно! Значи имаме шанс скоро да ги изловят  smile3508 Малиии, тези как пищят, не му завиждам изобщо на Киво с какви откачалки си има работа понякога  hahaha
А за снимката, която си споделила, подругите пишат, че е от преди 3 дни  Thinking Страхотно изглежда нашия  Heart Eyes А този фотограф има вкус  Wink
Себи  Heart Eyes няма никакъв проблем, мила, няма нужда от извинения, нищо не е станало  Peace Е, докато не са дошли гостите, пиши по някой ред до къде стигна  Praynig Аз съм на 70 серия вече ... заболя ме главата, обаче не мога да се спра  hahaha Това са ми най- интересните и любими серии  Heart Eyes
Днес тези сладури празнуват 14 години брак  Peace Да са живи и здрави и все така да се обичат!  bouquet
Виж целия пост
# 625
и аз това се чудя от кога е снимката newsm78
а и ми изглежда странно без брада Wink Mr. Green
фенките, които викат... той явно ги е посрещнал спокойно, щом ги е поздравил Laughing

на Диди не й трябват субки, тя знае езика! Simple Smile

Честита годишнина на Седеф и КК!!

Фенче Heart Eyes, това интервю го нямаме, нали? Wink Laughing
https://vk.com/kivanc_tatlitug?w=wall-42273871_169400
https://vk.com/@kivanc_tatlitug-interviw2006

мноооого любима снимка Heart Eyes Crazy





Виж целия пост
# 626
Айре  Heart Eyes а на мен ми е супер, много младичък е без брада, някои от подругите мислеха, че е много стара снимката  Laughing
Не, нямаме го това интервю, супер!  bouquet Утре ще е готов превода  Peace
Е, той е свикнал, но на мен ми се струва откачено Mr. Green
Ех, ако знаех езика, никога нямаше да гледам с превод нито един сериал  ooooh!
Аз си продължавам с маратона, лекинка!  Hug


Виж целия пост
# 627


       За да спя спокойно , но преди това да доизгледам 22 КГ

 да ви сложа  една естествена  красавица.


         


            И един рибар май Wink


             

     Лека нощ Hug
Виж целия пост
# 628
ехе супер снимка
от финалното парти!!


лека Hug
Виж целия пост
# 629

  Привет, дружки!!!
  Благодаря ви за споделеното!!!









 Някои постове, наистина не разбирам, но чакам следващите.
 Впрочем за ЗП, съм изключително доволна, че го изгледах миналото лято.
 Не че не го бях гледала, но някак си нямах смелостта да го коментирам.
 Ровила съм се в старите теми, но липсва такъв тип следене,
 обсъждане и превод по време на онлайна, каквото има сега в подфорума.
 По-късно излъчването по bTV, повторенията, преговорите
 и коментарите са някак си, по обобщаващи и не серия по серия.
 bTV версията се различава до известна степен от оригинала,
 дори само с това, че се делят сериите.
 А за романа - бестселър в топ 20 в началото на миналия век,
 не съм срещнала някой да го е прочел преди
 и после да е споделил мнение, или сравнил със сериала.
 Да, има стар мини сериал от 5-6 епизода, който съм преглеждала, но не го препоръчвам.
 Та ЗП остава за мен - класика в жанра и най-доброто от сериалите на AY.
 Берен и Къванч, толкова млади, толкова в началото на кариерата си,
 показаха класа и високо майсторство.
 Както много други, ще кажа, те изживяха ролите си.
 Къванч споделя, че му е била трудна ролята, именно заради това,
 че не прилича по характер на Бехлюл.
 Дори скоро на представяне на всичките му реклами с Мави,
 каза за първата - този не го познавам.
 Да, знам, че е казвал, че Кузей е най-близо до него,
 но именно Бехлюл, за мен, е много по-силното постижение      
 и блестящото му превъплъщаване го постави на върха,
 където е и до сега. Жив и здрав да е!!!
 Няма да забравя и един коментар за ЗП, в който го наричат
 турски вариант на Анна Каренина, на Вронски, на Каренин, което много ми допада.
 Може пък и романът на Халид Зия Ушаклъгил да е бил повлиян от творбата на Лев Толстой.
 Извинявайте, че се отплеснах пак.





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия