Моля, помогнете да спася детето си!

  • 469 590
  • 3 026
# 495
Ех, като видях 4 нови отговора и с нетърпение отворих. Хубавите неща се случват бавно, ще почакаме още.
Виж целия пост
# 496
Имайте търпение  все пак е операция и то каква!
Виж целия пост
# 497
Операцията продължи над 6 часа затова нямаше новини.
Но сега ви нося и то какви!
Джони е добре! А професорът е казал, че вярва, че е напълно изчистено! ❤️❤️❤️❤️❤️

Повече инфо нямаме към момента по разбираеми причини, 24 ще е в интензивно. Продължаваме да стискаме палци да се възстанови бързо и всичко да е според очакванията! Много ще е важен тестът след операцията за бъдещите прогнози, дано е чудесен както днешния резултат 🙏🙏🙏
Виж целия пост
# 498
ДАНО!!!
Виж целия пост
# 499
Браво на Джони! Герой! И вече само хубави събития да има в живота си! Blue Heart
Виж целия пост
# 500
Бързо възстановяване на Джони и нека от тук нататък новините за него да са все хубави.
Виж целия пост
# 501
Мери,Мери добрият вестоносец.
Професорът е опитен и щом е казал така е.
Да бъде!
Виж целия пост
# 502
Дано и утре новините са позитивни! 
Виж целия пост
# 503
Господ здраве да му дава на тоя професор! А Джони е голям герой, ще се справи и ще се възстанови напълно, сигурна съм!!!
Виж целия пост
# 504
Браво за добрите новини!
И утре чакаме още по-добри!
Браво,Джони! Геройче!
Прегръдки за теб и мама! ❤🤗
Виж целия пост
# 505
Откога ги чакам тези новини.
Дишай, майче, дишай!
Виж целия пост
# 506
Браво! Много се радвам! Още по хубави новини да има утре! Бързо възстановяване на сладкият Джони!
Виж целия пост
# 507
Чудесна новина! Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 508
Браво!!! Време беше за добри новини!!! Нека това е само началото ❤❤❤
Виж целия пост
# 509
Браво, Джони! Малък голям герой. Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия