Моля, помогнете да спася детето си!

  • 469 537
  • 3 026
# 600
Kураж и търпение, всичко ще бъде наред, просто е нужно време за възстановяване!
Деси, гуш!
Виж целия пост
# 601
Всичко ще е наред с толкова лели и чичовци:) дето пращат положителна енергия!
С вас сме Шугърче 🤗
Виж целия пост
# 602
Преди 6 години оперираха свекърва ми от мозъчна аневризма и докторът ни обясни, че след такава операция има влошаване и подобряване. Общо взето нещата вървят нагоре-надолу и това е нормално. Джони е боец и ще се възстанови бързо. Сигурна съм
Виж целия пост
# 603
Жаки, достатъчни ли са средствата, с които родителите на Джони разполагат? Допълнителни скенери и изследавния, както и продължително възстановяване - имат ли нужда от помощ към този момент?
Виж целия пост
# 604
Тайга, засега няма нужда. Нядявам се това да е последната операция на Джони! Дано никога не се налага пак да събираме за това!
Ще има физиотерапия, за сега не се налага събиране на средства.
Само положителна енергия, която знам че му пращате ❤
Виж целия пост
# 605
Само положителна енергия, която знам че му пращате ❤

Без миг прекъсване.
Виж целия пост
# 606
Kураж и търпение, всичко ще бъде наред, просто е нужно време за възстановяване!
Деси, гуш!
Трябва време за възстановяване наистина.
Вярвам, не се съмнявам и за секунда, че всичко ще бъде наред с Джони. Hug
Виж целия пост
# 607
Не съм спирала да мисля за Джони !
Хайде, геройче! Много мина, малко остава и всичко ще е наред ❤
Кураж, Шугър 🤗

Жаки, благодаря, че ни информираш 🤗
Виж целия пост
# 608
Милото, дано бързо се оправи! Two Hearts
Виж целия пост
# 609
Има ли вести как е минала ноща? Мисля ги. Rolling Eyes Hug
Виж целия пост
# 610
И аз чакам. Току поглеждам, ама нищо за сега.
Дай Боже, всичко да е наред.
Виж целия пост
# 611
Здравейте, момичета. Все така е Джони. Между лекарствата за понижаване на температура, пак вдига. Цяла делегация с лекари начело с професора са били сутринта при него. Не смятат, че е от операцията. Не яде за жалост,  на сиситеми е. Време трябва.
Правят му изследвания постоянно. Казали са на Деси, че вероятно ще се наложи да поостанат повече.
Да се оправи детето, ще стоят колкото трябва.
Всички се молим за малкия принц.
Ето една снимка да се разтъжите❤


Виж целия пост
# 612
Всичко с времето си важното е ,че има искрици в очичките му.Ако имат нужда от(допълнителна) помощ насреща сме.
Виж целия пост
# 613
Милото геройче сладко Heart как дяволито се усмихва. Ще се справи той, време му трябва! Силни прегръдки за Деси!
Виж целия пост
# 614
Миличкият ❤️ Ще се справи.
Сили и търпение за близките!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия