Паркет - майстор

  • 5 299
  • 31
# 30
Осмото мирише повече от лака. И се пързаля. Препоръчвам го за всички останали мебели, само не и за пода.
Виж целия пост
# 31
https://parket.bg/   
тези ми оправиха паркета лятото.  Пререждаха, фугираха, циклиха, лакираха. Доволна съм, вече не скърца, приличен е.
Нямах препоръки,  от Гугъл ги намерих.
Отделен майстор ми се вижда несериозно, не съм търсила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия