На пазар във Варна - Тема 53

  • 33 259
  • 737
# 240
На Младост Гюрлата  пазарчето чух че има - но е свръх миниатюрна барачка!  Нищо общо с мащаба на Аутлета в Балчик....артикулите във Варна са им на зареденост 30% от тези в Балчик.

Само в Балчишкия им аутлет имат маса и столове и под климатика и до кафемашина точно - тоест вътре са.


Къде е точно. Аз там живея пък не Намирам и не съм виждала
Виж целия пост
# 241
Такъв тип магазинче, но на Златна Добруджа има на пазар Чаталджа.
Виж целия пост
# 242
На Младост Гюрлата  пазарчето чух че има - но е свръх миниатюрна барачка!  Нищо общо с мащаба на Аутлета в Балчик....артикулите във Варна са им на зареденост 30% от тези в Балчик.

Само в Балчишкия им аутлет имат маса и столове и под климатика и до кафемашина точно - тоест вътре са.


Къде е точно. Аз там живея пък не Намирам и не съм виждала
Като се движиш по Владислав Варненчик по посока магистралата, завиваш в дясно преди Двете кули и магазинчето е на около 200-300 метра в една нова кооперация вляво. Добре заредено е, но не е като в Балчик. Пак има бисквити на килограм. Почти всичко, което го има в Балчик, го има и тук.
Виж целия пост
# 243
А, сега де, с този паркинг...
ФК се води на Сливница 2, но до паркинга как ще се стига с навигация...
Освен да го зададете като точка на  gps и така да ви прекара из уличките от Севастопол.

Ох, синята зона! Много я обичам, но не и тази във Варна, която е направена без грам мисъл.
Живея в първа подзона и мога мнооого да говоря.
+ е безспорно, че спря безразборното паркиране по тротоари и постоянно запушване дори на жилищни входове, но има още доста какво да се желае.

Аутлетчето на sweet и аз често го посещавах.
По едно време всяка седмица бях в Балчик.
Няма нещо кой знае какво, но има всичко на марката и като влезеш все ще си купиш нещо сладко.
Виж целия пост
# 244
Не бях чувала за бисквити на килограм и за такъв магазин в Балчик. Бих го посетила.
Виж целия пост
# 245
На Младост Гюрлата  пазарчето чух че има - но е свръх миниатюрна барачка!  Нищо общо с мащаба на Аутлета в Балчик....артикулите във Варна са им на зареденост 30% от тези в Балчик.

Само в Балчишкия им аутлет имат маса и столове и под климатика и до кафемашина точно - тоест вътре са.


Къде е точно. Аз там живея пък не Намирам и не съм виждала
Като се движиш по Владислав Варненчик по посока магистралата, завиваш в дясно преди Двете кули и магазинчето е на около 200-300 метра в една нова кооперация вляво. Добре заредено е, но не е като в Балчик. Пак има бисквити на килограм. Почти всичко, което го има в Балчик, го има и тук.

Благодаря, пак е по-близо от Балчик Wink ,но не е суперблизко до пазарчето на Гюрлата .
Виж целия пост
# 246
Ето го входът на паркинга
Намира се в долния край на ул. Ал. С. Пушкин (води се №3), непосредствено до двора на едноименната ДГ. Вече няма будка там, само бариера. Будката е на изхода, който пък е откъм ул Славянска. Сега не изглежда по този начин. Пооблагороден е, демек.

Ето го и аутлета На Sweet+
Виж целия пост
# 247
Улицата ,която отива до паркинга на Фестивалният комплекс е ул. Славянска- влиза се от бул. Цар Освободител и карате само по нея докато свърши- излизате точно на паркинга. Виждам ,че от там почва и Пушкин. Погледнете на картата ,за да се ориентирате
Виж целия пост
# 248
Не бях чувала за бисквити на килограм и за такъв магазин в Балчик. Бих го посетила.

Предлагам превоз.
Аз ходя често.

Имаше едни  дълги сладки  с крем капучино от кашоните без марка  - много рядко ги пускат по 1.10 лв. май бяха....
вече половин година не съм ги засичал.
Виж целия пост
# 249
Търся


Печикамъков, ти да не си Пармаксъзов Wink
Виж целия пост
# 250
Това е обектът в Трошево, до ЦБА:
"Като се движиш по Владислав Варненчик по посока магистралата, завиваш в дясно преди Двете кули и магазинчето е на около 200-300 метра в една нова кооперация вляво"

А другият си е точно до Гюрлата в Младост - като се движиш по Ян Хуниади се пада от страната на КАТ Варна, под Нов Дом.
Factory outlet ZIV Ltd. Varna 1 \ Фирмен Магазин ЗИВ ЕООД гр. Варна 1
бул. "Янош, бул. „Ян Хунияди“ 69, 9027 Север, Варна
088 928 3695
https://maps.app.goo.gl/uwTjcfC1iPZn9WcU7
Виж целия пост
# 251
Тина, този цвят или този модел бои? Защото вчера ги гледах в Елитис на гарата, имаше всякакви цветове.
Виж целия пост
# 252
Ейй, супер сте. Благодаря за конкретното местоположение на аутлетите. Запазвам ги веднагически. Веднъж ме черпиха някакви бисквити и бяха хубави, а на въпроса откъде са ги взели получих  "чудесен" отговор просто - "ами по пътя нагоре".Та не можах да убедя мм да обикаляме безцелно в търсене на магазин, за който даже не знаех и името. Предполагам, че е ставало въпрос са Sweet+. bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 253
Това е обектът в Трошево, до ЦБА:
"Като се движиш по Владислав Варненчик по посока магистралата, завиваш в дясно преди Двете кули и магазинчето е на около 200-300 метра в една нова кооперация вляво"

А другият си е точно до Гюрлата в Младост - като се движиш по Ян Хуниади се пада от страната на КАТ Варна, под Нов Дом.
Factory outlet ZIV Ltd. Varna 1 \ Фирмен Магазин ЗИВ ЕООД гр. Варна 1
бул. "Янош, бул. „Ян Хунияди“ 69, 9027 Север, Варна
088 928 3695
https://maps.app.goo.gl/uwTjcfC1iPZn9WcU7

Благодаря за насоките. Няма нищо общо с пазарчето на Гюрлата.
Виж целия пост
# 254
Хайде да не спорим, живея в района.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия