На пазар във Варна - Тема 53

  • 33 273
  • 737
# 450
milanda, днес и утре на Аспарухов плаж има Международен фестивал на хвърчилата. Инфото ми излиза на мен във ФБ, ако решиш да го заведеш младежа.
Виж целия пост
# 451
Тъкмо влизам да питам за фестивала. Ходихме днес към 13 ч и всички големи хвърчила бяха на пясъка, имаше само няколко човека с малки, купени от там най-вероятно. Въпросът ми е към тези, които са ходили- към колко часа издигат хвърчилата и само тези ли са (преброих към 9-10 на пясъка)?
Виж целия пост
# 452
Момичета, някой да е купувал скоро от Мимоко аксесоари за коса- визирам тези фиби с перли, които са популярни в момента, както и ластиците за коса? Качеството какво е, дали са от Алиекспрес, цените им ок ли са? Досега каквото съм взела от тях е било качествено, хубаво с вкус, но приликата с предлаганите аксесоари в Али ме разколебава. Да знам, дали си струва да отида в магазина или направо да поръчам.
Виж целия пост
# 453
Момичета, някой да е купувал скоро от Мимоко аксесоари за коса- визирам тези фиби с перли, които са популярни в момента, както и ластиците за коса? Качеството какво е, дали са от Алиекспрес, цените им ок ли са? Досега каквото съм взела от тях е било качествено, хубаво с вкус, но приликата с предлаганите аксесоари в Али ме разколебава. Да знам, дали си струва да отида в магазина или направо да поръчам.

разходи са, защото част от нещата наистина са като от Алиекспрес. Бях купувала за дъщеря ми едни значки, бяха си на не ниска цена и после видях част от тях в алит-то, както и едни химикалки-кактуси. Там съм виждала и ръчно правени аксесоари за коса.
Виж целия пост
# 454
Тъкмо влизам да питам за фестивала. Ходихме днес към 13 ч и всички големи хвърчила бяха на пясъка, имаше само няколко човека с малки, купени от там най-вероятно. Въпросът ми е към тези, които са ходили- към колко часа издигат хвърчилата и само тези ли са (преброих към 9-10 на пясъка)?

Ние го оставихме за утре, ако изобщо отидем, че май не е нещо толкова впечатляващо, но приятелка ми сподели същото като теб за миналата година през деня и към 15ч като си тръгвали вече започнали да вдигат големите, събрили се хора, работилничка за децата имало.
Виж целия пост
# 455
Посетих магазина аутлет на Суит плюс. Имат голям асортимент. Доволна съм.
Виж целия пост
# 456
Къде във  Варна има отворено фото в неделя до по-късничко?
Виж целия пост
# 457
Привет, момичета! Преди повече от 5 години, бях дала на фирма (от врата до врата) килим за пране. Че го върнаха - върнаха го, ама хубавите  новини се изчерпваха с това; трябваше да запиша кои са, за да не забравям, но бях заета с люти ругатни. Забравих. ( а килимът си беше като изобщо непран, но го бяха ароматизирали) Сега гледам във Фейса едни - Център за машинно пране на килими ФРЕШ - Варна - някой има ли отзиви? Вярно, че мн. лайкове и отзиви, ама и регистрации се правят лесно, та знам ли.... Dругият ми вариант е Багра, те държат стабилна среда по моите критерии, няма да е  Ооо, като нов е, бе!, ама  поне ще го изперат, преди две години ползвах услугите им.  Ако сте доволни от някоя фирма или човек за пране - давайте, моля ви координати! Само да не перат на място, предпочитам с много вода.
Виж целия пост
# 458
Изключително доволна съм от услугите на "Обединени перилни стопанства". Разполагат с професионална техника. За килими цената е 3,60 лв за кв.м. Цената включва и транспортния разход . Килимът ми бе изпран перфектно.(преобладаващ бял цвят). Премахнаха и дефектите  от "изпирането" на техни конкуренти . Влезте в сайта им за по - детайлна информация. Sunglasses
Виж целия пост
# 459
Изключително доволна съм от услугите на "Обединени перилни стопанства". Разполагат с професионална техника. За килими цената е 3,60 лв за кв.м. Цената включва и транспортния разход . Килимът ми бе изпран перфектно.(преобладаващ бял цвят). Премахнаха и дефектите  от "изпирането" на техни конкуренти . Влезте в сайта им за по - детайлна информация. Sunglasses

Благодаря за бързия отговор - нужен ми  беше, че  първо навих килима, после започнах да се чудя кой ще го пере!
Виж целия пост
# 460
В момента "Обединени перилни стопанства" за жалост не предлагат транспорт от врата до врата.
Имат приемни пунктове в града.
Цената обаче си е пак такава. Има и минимална сума...

Написаното от Вивиана ме заинтригува. ММ занесе нейде килима и очаквам да го върне в непроменен вид, та ще търся и аз тази услуга. Машината изглежда обещаващо.
Вивиана, добре изсушен го връщат, нали?
Виж целия пост
# 461
Да, изсушен е. Аз ползвах услугите им преди около 3 месеца. След 10 септември ще възобновят транспортната услуга. Техен служител го заяви, имат много поръчки. Предполагам, че натоварването е и от обслужването на хотели.
Виж целия пост
# 462
Идеално. Благодаря!
Важно ми е, особено ако се наложи в по-влажни месеци, когато другите варианти не могат да гарантират 100% сух килим. Или поне аз така мисля.
Ако се наложи да ползваме услугите им още сега, веднага ще дам отзиви. Ако не, ще ги имам предвид за следващото почистване.
Скрит текст:
В сайта им пише, че временно преустановяват услугата с включен транспорт. Може би е заради по-интензивното търсене през летните месеци, но предвид откриването на приемни пунктове се опасявам, че така ще си остане. При положение, че цената си е останала същата и имат клиенти...
Все си мисля, че трябва да я има и другата опция, пък макар и с по-висока цена, но... Като започна такъв бизнес ще го мисля. Сега ще се съобразявам.

П.П. Сега виждам добавката за възобновяването на услугата скоро. Дано! Би било много удобно.
Виж целия пост
# 463
Сълзлив спрей за самощатита продават ли някъде, оръжеен м-н ли тр.да търся?
Виж целия пост
# 464
Сълзлив спрей за самощатита продават ли някъде, оръжеен м-н ли тр.да търся?
Да, в оръжейните магазини имам всякакви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия