На пазар във Варна - Тема 53

  • 33 258
  • 737
# 600
Относно играчките, от мен един глас за Marti’s heaven. Тези на витрината на магазина за спално бельо, са по-скоро възглавници или като украса за легло/стая.
Виж целия пост
# 601
На ул. 27ми юли, някъде срещу Сохо се пада има едно магазинче с много хубави ръчно правени играчки от филц, както и плетени. Работното му време е малко странно, работи май от 2часа следобед, с две стълбички е. Като вървиш от бул. Мария Луиза по ул. 27ми юли към църквата се пада от ляво.
Виж целия пост
# 602
От къде да купя детско шалте за легло и декоративни възглавници на нормална цена? Или да поръчвам да шият?
Виж целия пост
# 603
Хубаво, подплатено шалте купих от Айко, на някаква турска фирма. Цена 60лв. Беше в комплект с калъфка за голяма възглавница, също подплатена. Не съм проверявала колко би струвало такова шалте в Сладък сън. Там има декорации за легло и стая от плат.
Edit: намерих линк от Айко
https://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=131&pid=132542&sgid=131
Виж целия пост
# 604
Ау, много хубав десен, но е прекалено голямо за легло 90/200.
Виж целия пост
# 605
Ако леглото е до стена, да, но ако е свободно от двете страни, е идеално. Нашето е 120/200, до стената и е Ок. Много добро качество. Децата даже искат да се завиват с него. Simple Smile
Виж целия пост
# 606
До стена е, с табла, с ракли отгоре и долу, демек заградено е от три страни. Трябва ми нещо по-малко определено. Иначе наистина е много хубаво.
Виж целия пост
# 607
Аз неведнъж съм препоръчвала https://studio79.bg/ , много съм доволна от тях и изделията им, в търговската зала има страшно много мостри на платове и не само.
Виж целия пост
# 608
Да сте виждали някъде кутия за мъжки часовници?
Нямам време да поръчвам он-лайн.Трябва ми за днес.
Виж целия пост
# 609
Случайно дали няма да пуснат билети за Ил Воло в Грабо?Как мислите?
Виж целия пост
# 610
Някой знае ли какво се случи с fish and chips ? Въобще всичко им е изтрито ... Sad
Miss_V беше питала за Fish and Chips. Днес минах покрай Стоматологията, отново са отворили обекта, за моя радост ☺
Виж целия пост
# 611
Искам да направя изненада разходка с лодка + романтична вечеря. Сещате ли се за подходящи предложения на по —нормални цени?
Виж целия пост
# 612
Момичета, да знаете дали някъде
около сп. Явор или завод Дружба има банкомат на Райфайзенбанк?
Виж целия пост
# 613
Живанка, на ОМВ бензиностанциите има банкомати на Райфайзен, но конкретно на ОМВ-то в този район не знам дали има банкомат
Виж целия пост
# 614
Виж в сайта на Райфайзен.
https://www.rbb.bg/bg/ofisi-bankomati/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия