Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 6

  • 62 895
  • 739
# 255
Прекрасна е туниката
Виж целия пост
# 256
И на мен ми пристигнаха клиновете, поръчах цели 8 бройки в най-различни цветови. Ама страхотни са! Ще си поръчвам и занапред от там.
Туниката е супер! И аз си взех тази https://gang.bg/product/maksi-bluza-ot-triko-v-zeleno-na-beli-tochki 
 Купих и тези 2 панталона https://gang.bg/product/maksi-elastichen-pantalon-tip-dunki-v-pepel-ot-rozi
https://gang.bg/product/maksi-elastichen-pantalon-tip-dunki-v-pepel-ot-rozi  Много добре стоят, меки, памук и ликра, опънати са и прибират излишното, много съм доволна.
Много добри попадения имам от този сайт аз.
Виж целия пост
# 257
Оня ден в пристъп на отчаяние просто излезнах навън и си купих 3 клина от магазините на пазара, ако някой от тях издържи повече ще го похваля със сигурност. Все български взех, да видим Grinning
Виж целия пост
# 258
И на мен ми пристигнаха клиновете, поръчах цели 8 бройки в най-различни цветови. Ама страхотни са! Ще си поръчвам и занапред от там.
Туниката е супер! И аз си взех тази https://gang.bg/product/maksi-bluza-ot-triko-v-zeleno-na-beli-tochki 
 Купих и тези 2 панталона https://gang.bg/product/maksi-elastichen-pantalon-tip-dunki-v-pepel-ot-rozi
https://gang.bg/product/maksi-elastichen-pantalon-tip-dunki-v-pepel-ot-rozi  Много добре стоят, меки, памук и ликра, опънати са и прибират излишното, много съм доволна.
Много добри попадения имам от този сайт аз.
Много се радвам , че ти харесват клиновете, наистина са хубави.
Много ми хареса зелената блузка, със здраве да си я носиш...
Виж целия пост
# 259
Звездна, благодаря Simple Smile зелената блуза е номер 48/50 и ми е малко голяма, ще я стесня малко. Тази серия блузи са наистина за по- едри жени.
Виж целия пост
# 260
Аз пък не мога да се ориентирам по тяхното- моделът е висок 165 и носи 48-50, къде да видя колко е широка дрехата в см.?

Аз съм висока 175 и нося 48-50 по немска номерация?
Виж целия пост
# 261
Аз пък не мога да се ориентирам по тяхното- моделът е висок 165 и носи 48-50, къде да видя колко е широка дрехата в см.?

Аз съм висока 175 и нося 48-50 по немска номерация?

Ами точно по тази номерация са дрехите. Има и таблица, размерите си отговарят.
Виж целия пост
# 262
Ако не носите късо, малко под пъпа или над чатала, ще са ви къси тези блузи, които на високия им 165 см модел стоят що годе прилично. Макар че на жена с коремче на мен ми е грозно да се вижда точно чатала, ама хора всякакви, носят се както си искат. На мен са ми добре само туниките, 174 съм. Обикновените им блузи са ми като крадени от по-малката ми сестра. Иначе аз се ориентирам добре, защото структурите ни с моделката (която ми е много симпатична!) са почти еднакви и като имам предвид 10 см разлика, се справям в избора. Някои от блузите им на картинка изглеждат по-добре, отколкото на живо. Връщала съм... Мерките им общо взето са верни с таблицата. Имам оплакване, че напоследък хубавите им блузи и туники са до 48-50, на мен това ми е малко. 😊
Ето това, примерно, ще ми е точно до пъпа, такава дреха никога няма да облека
https://gang.bg/product/maksi-bluza-s-pustri-cvetya-na-byala-osnova
Предпочитам блузи с такава дължина, но предвид разликата в ръста, от тази чаталаът ще се вижда и също не бих я взела
https://gang.bg/product/maksi-pamuchna-bluza-v-zeleno
Виж целия пост
# 263
Много полезен коментар за височината!
Виж целия пост
# 264
Да, височината е важна. Аз съм 162 см висока и гледам по снимките, на мен са ми ок, но високите трябва да гледат колко е дължината. Няма начин да облека къса блуза, която не ми закрива д- то Simple Smile
Виж целия пост
# 265
То моето д не се прикрива така лесно с някаква си блуза Joy
Виж целия пост
# 266
Вчера поръчах този спортен панталон от Ганг и днес пристигна, но ми е до глезените... Връщам го.
Пиша тук, обаче, защото е много хубава материя и добре ушит, ако някой има нужда от подобна дреха, да го погледне. Исках да го ползвам за туризъм, обаче той си е доста плътна материя за късна есен примерно.
https://gang.bg/product/maksi-klin-ot-sivo-triko-s-rub
И ако някоя от вас е Димитрина от Димитровград, да знае, че двете и туники са пратени на мен и днес ги връщам на Ганг обратно... Някой в офиса е прегрял и ги е напъхал  в един пакет с моя панталон
Ето тези са
https://gang.bg/product/maksi-tunika-ot-pamuk-s-grafichen-desen
https://gang.bg/product/maksi-bluza-v-zeleno-i-byalo-raie
Виж целия пост
# 267
Никъде няма... големи номера обувки oт 42 дo 45  Disappointed

Здравейте !  
Тема за обмяна на опит, адреси и всичко, свързано с големите дамски номера обувки oт 42 дo 45 номера.
Много трудно си намирам обувки 44-45 номер Pensive.
Вие къде пазарувате?
Благодаря за информацията Simple Smile
Виж целия пост
# 268
Тук има 44 и 45
https://m.deichmann.com/BG/bg/shop/home-jeni/damski-obuvki.cat?s … argetgroup_ladies
https://solo.bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D0%B … 5%D1%80%D0%B8-142
Виж целия пост
# 269
За съжаление, в България намирането на хубава и удобна обувка голям номер е мисия невъзможна.
Аз съм с 43 номер, всичко, което имам е от Амазон. Имам супер попадения от там на хубави обувки на сносни цени. За съжаление, отново, Амазон не доставят безплатно и няма безплатно връщане до тук.

Преди имаше един магазин Крачун, не знам дали още съществува. Но и там цените бяха значителни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия