Hercai/Вятърничав по ATV Тема 7

  • 76 962
  • 726
# 255
Новичко от Ебру Kissing Heart



от снощи Heart



и от сета на филма Heart Eyes

Виж целия пост
# 256

Това новичкото от Ебру наистина е "Сегашно перфектно време".
Фигурата и е еталон за нежност и женственост.
Виж целия пост
# 257
Това момиче е невероятно красиво и харизматично , сияе и си мисля ,че само една влюбена жена може така да се усмихва .Не знам кой ще е този мъж ,но дано да си заслужава ! Усмихва се толкова плaхо и в същото време сякаш го чака да в вземе !
Виж целия пост
# 258
Това момиче е невероятно красиво и харизматично , сияе и си мисля ,че само една влюбена жена може така да се усмихва .Не знам кой ще е този мъж ,но дано да си заслужава ! Усмихва се толкова плaхо и в същото време сякаш го чака да в вземе !
Ще се повторя за пореден път. Ебру е зодия Телец, под знака на Венера. Не й трябва да е влюбена, за да е усмихната, лъчезарна, пръскаща чар и сексапил. Млада, здрава, красива, успешна - това е напълно достатъчно за да изглежда по начина от снимката! Обича себе си, чувства се добре в себе си - това излъчва към околните!
Когато се влюби споделено искрите навън ще се превърнат в огън от вътре. Ще изглежда по друг начин, малко по-прикрито, по-овладяно женствена ще стане.
Повярвайте ми, знам го от личен опит.
Виж целия пост
# 259
Тази Джем Талу я пусна. Ми какво да кажа, превъзходно парче е Sunglasses



Виж целия пост
# 260
Да ви напомня едно място, което започва да набира популярност. 😊
https://www.instagram.com/p/B0OWccCjetf/?igshid=1ez6xjpry5wby

Ходи ми се на мен там, ама...

Ебру ни е красавица с талант, чар, женственост, сексапил, енергия и всичко онова, което може да впечатли не само мъжете, но и жените.
Акън ни е хубавец, и той е талантлив. Както писа някой по-нагоре, разигра се покрай играта и магнетизма на Ебру. Само не е красиво, ако наистина не я е поздравил за наградата.
Виж целия пост
# 261


И колко дни казахте, че остават 😉☺
Добро утро!
Виж целия пост
# 262
Добро утро, момичета Hug Останаха 58 дни до новия сезон, 22 дни до началото на снимките Stuck Out Tongue Winking Eye



Дзак Joy



Писаха вчера, че все пак Берфу Ергенекон е сценаристка, но не намерих официално потвърждение

Виж целия пост
# 263
Добрютру! ❤️
Много се страхувам от смяна на сценаристи.
Досега това не е донесло добро за никой сериал, който аз съм следила.
Може би има и изключения, но май все тръгват към дъното.
Искрено се надявам това да не ни се случи на нас с Херджая. 😊
Виж целия пост
# 264
В повечето сериали е така. Практика ли е, не знам. Започва един СЦ, после се сменят.
Виж целия пост
# 265
Дано няма големи сътресение в новия сезон, заради смяната на сценаристи. А знае ли се колко епизода ще са?
Виж целия пост
# 266
Ако ви е интересно, Акън се мотае в Мугла.
"На разходка с лодка с Тохум дизайн" Joy



Няма да минем без сътресения, това е ясно. Аз се моля, Джем Карджъ поне да е запазил правото си, да прави корекции в сценария Head Band

Heart Eyes


Ето как са снимали скока на  Миран от моста

https://twitter.com/bendederum/status/1154380868812779520?s=19
Виж целия пост
# 267
Заснемане на сцената със скачането от моста

https://www.facebook.com/AkinAkinozuArab/videos/936337566705762/ … NjgyMzk5Mzg0MTc5/

Повторих без да искам Simple Smile Извинявай, Еви Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 268
Добро утро, дами Hug

От Мерве, фотографа на сериала



Алина Боз, Илайда Алишан, Ебру Шахин - сияещите звезди на Пантен за тази година



Снимат рекламата
Виж целия пост
# 269
Добър ден!

Кариерата на Ебру тръгва стремглаво нагоре, филми, реклами... дано успее да си почине до новият сезон. И на есен с пълна сила, с Акън да направят страхотен сериал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия