Ти какво сготви? Снимай, покажи?! 131-та тема

  • 129 534
  • 746
# 135
Здравейте! Тази вечер съвсем на бързо приготвих яйца по родопски Simple Smile

https://www.facebook.com/a.todorova75/photos/a.121817485159820/3 … ype=3&theater
Виж целия пост
# 136

Картофена крем супа и домашни крутони с бейби моцарелки. 🥄🍵🧂
Виж целия пост
# 137
Кутия с обяд



Сладки

Виж целия пост
# 138
Пица с блат от тиквички
Виж целия пост
# 139
Този сладобед приготвих агнеси и други вкусотии, които ще изпратя утре на сина ми, който е на лятна практика в планината и е прегладнял за мамините гозби Simple Smile.

https://www.facebook.com/a.todorova75/photos/a.121817485159820/3 … ype=3&theater
Виж целия пост
# 140
Пиле със ориз.
Виж целия пост
# 141

Миш-Маш


Нахутени кюфтенца и броколи на пара


Неврозни кюфтенца
Виж целия пост
# 142
Днес хапнахме салата от доматки и песто от манголд/кейл. Основното - руло от тиквички.


Може ли рецепта за рулото?
Виж целия пост
# 143
Danii84,може ли рецепта за клафутите?
Виж целия пост
# 144
Danii84,може ли рецепта за клафутите?
Разбира се. По желание може да прибавите към ягодите и малини. Ягоди 500гр. 3 бр.яйца захар 1/2 чаена чаша прясно мляко 1 чаена чаша брашно 1/2 чаена чаша ванилия 1 бр. и масло.
Виж целия пост
# 145
Днес хапнахме салата от доматки и песто от манголд/кейл. Основното - руло от тиквички.
Може ли рецепта за рулото?
Настъргвам 3-4 големи тиквички, посолявам и изчаквам да си пуснат водата. Отцеждам ги и ги смесвам с 3 яйца и сол + черен пипер на вкус. Според оригиналната рецепта се добавя и брашно, но аз искам да е по-нисковъглехидратно, затова го пропускам, пък и реално не е нужно. Слагам на 200 градуса, докато се позапече. Важно е тавата да е постлана с хартия!
Пълнежът правя от 2 пакетчета крема сирене с 2-3 лъжици кисело мляко/майонеза + чесън. Слагам и шунка, може да се пропусне.
Също така е важно да се намаже и навие, когато тиквичките са изстинали, както и да готовото руло да се сложи да стегне за 1-2 часа. Simple Smile
Виж целия пост
# 146
Пилешко със зеленчуци.
Виж целия пост
# 147
Розобера, има ли линк с рецепта на сладките които си постнала.Изглеждат страхотно
Виж целия пост
# 148
Печени чушки с доматен сос


Виж целия пост
# 149
Солени бисквити "Мики Маус" - нисковъглехидратен вариант
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия