Дългото чакане след трансфер - Тема 76

  • 54 413
  • 740
# 450
Kris_80, стискам силно.
Момичета, корема ми е свит на топка и го чувствам твърд... това нормално ли е?
Виж целия пост
# 451
 Axenia, благодаря!
 Пиеш ли но-шпа?
 Мен ме боли корема като все едно ще ми дойде и ме се стяга. Аз съм на 3х1 казват, че е допустимо 3х2 . Ако те притеснява питай лекаря.
Виж целия пост
# 452
Пия 3х2 Но-шпа
Не знам как да го обясня - все едно съм го стегнала - такова е усещането
Виж целия пост
# 453
Axenia, напълно те разбирам, при мен се случва същото.
Виж целия пост
# 454
Момичета,не мога да повярвам,че ми се случва чудото 🤰
Безкрайно много ви благодаря,че ме изтърпяхте,помагахте,подкрепяхте...че бяхте и сте до мен🍀❤Господ да пази вас и семействата ви и ви сбъдне мечтите,за които се борите🙏🏼БЛАГОДАРЯ ВИ!!!
Крис, успех утре🍀
Акси,аз съм на 3х2 ношпа и от онзи ден ми се стяга корема по същия начин-мисля,че е нормално.
Виж целия пост
# 455
Fever Ray , съжалявам за ниският резултат мила. Така ми напомни и за моят опит... За съжаление ЧХГ-то е прекалено ниско и освен ако не е станала някаква лабораторна грешка... Sad
Виж целия пост
# 456
Девилче честитиоо,лека бременност и да ни се похвалиш пак след 2 дни!
А моят тест на 7 ден на едно 5дневно е 30.98..според вас как е ..питам ,защото не знам колко трябва да е старта на 7 ден с чхгто
Виж целия пост
# 457
Супер е  Peace
Виж целия пост
# 458
Девилче, честитоооо!!!!!!!!

 И аз влязох във филм тая сутрин направих един тест, който ми дадоха от клиниката и е съвършено отрицателен.
Утре съм на кръвен  ...стискайте ми палци да е станало чудо... въпреки днешният тест.

Не се притеснявай, и на много бременни понякога са показвали отрицателен резултат.
Стискаме палци. Утре всичко да е наред и да има прекрасни новини.
Виж целия пост
# 459
Малко коте,хубав резултат.Успех!
Виж целия пост
# 460
Благодаря Ви..!
Виж целия пост
# 461
Девилче честитиоо,лека бременност и да ни се похвалиш пак след 2 дни!
А моят тест на 7 ден на едно 5дневно е 30.98..според вас как е ..питам ,защото не знам колко трябва да е старта на 7 ден с чхгто
Честито и на теб,малко коте🌹🤰 и ти да се похвалиш в петък 🤞🤗
Виж целия пост
# 462
Момичета, коремът ми е непрекъснато подут, но не боли. Може ли това да е от утрогестана?
Виж целия пост
# 463
Момичета,кажете нещо за кортикостероидите при трансфер.С Хашимото съм и досега винаги съм взимала по предписание .Успешно забременяване  ,появата на е-коли навярно от намаления имунитет води до спукан мехур въпреки антибиотиците.Може ли без кортикостероидите  ? С донорска яйцеклетка съм.Ако има някой в подобна ситуация нека да сподели.
Виж целия пост
# 464
Момичета,кажете нещо за кортикостероидите при трансфер.С Хашимото съм и досега винаги съм взимала по предписание .Успешно забременяване  ,появата на е-коли навярно от намаления имунитет води до спукан мехур въпреки антибиотиците.Може ли без кортикостероидите  ? С донорска яйцеклетка съм.Ако има някой в подобна ситуация нека да сподели.
Аз съм втори трансфер без кортикостероити. Първият беше на свежи ембриони неуспешен, вторият на ЗЕТ ... не знам какъв ще е резултата утре ми е 10 ден от трансфера и ми е кръвният, но днес уринарен ми беше отрицателен.
 Аз също съм с Хашимото е вече си мисля, че лекуващият ми лекар е забравил за него....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия