Дългото чакане след трансфер - Тема 76

  • 54 413
  • 740
# 480
Здравейте, момичета, относно тсх моята доза е 75, а от старта на стимулацията взимам по 100 мг. В момента съм в процес на чакане след трансфер и не знам колко ми е, но по време на стимулацията беше добре. Инструкциите на доктора са да се вдига дозата със започването на стимулацията,защото от нея се вдига, но аз съм с диагноза Хашимото и действам по тази схема. Успех на всички😊😊😊
Виж целия пост
# 481
Много е неприятно когато не попаднеш на хората, които да ти назначат правилните изследвания. За едно зачатие от значения са много неща... не сме доктори да знаем кои точно... Просто намираш проблем, справяш се, после втори и така.... Нямаме право да се предаваме. Всичко ще е наред... трябва да сме позитивни и да гледаме напред с надежда.
Виж целия пост
# 482
ТСХ се повишава вследствие на стимулацията, затова го искат ниско. А когато няма стимулация, преди ЗЕТ съм чела препоръка на ендокринолог, че е допустимо да бъде дори до 4. За мен това е много висока стойност, още повече при бременност се повишава, ако жлезата не работи добре. Аз съм с тсх до 1.5, нямам хашимото, но след +тест беше скочил на 3.4 и ми назначиха хормон.
Виж целия пост
# 483
Крис, много съжалявам 🥺 дано намериш сили,нерви,желание,доверие,решение и средства за следващия успешен опит🙏🏼🍀

Момичета, по принцип съм мноооого леки болки само през първи ден на МЦ,но днес след 3х2 табл но шпа яйчниците не спират да ме пробождат😓 10ти ден след трансфер и + тест (за сега🤞) съм и се чудя тези болки нормални ли са?
Ако не е силна болка е нормално. Около дата на цикъла първите 2-3 месеца имах болки все едно ще ми идва, даже преди теста почти се бях отписала. Имах леки пробождания, търпими.
Виж целия пост
# 484
Крис, много съжалявам 🥺 дано намериш сили,нерви,желание,доверие,решение и средства за следващия успешен опит🙏🏼🍀

Момичета, по принцип съм мноооого леки болки само през първи ден на МЦ,но днес след 3х2 табл но шпа яйчниците не спират да ме пробождат😓 10ти ден след трансфер и + тест (за сега🤞) съм и се чудя тези болки нормални ли са?

Винаги можеш да се консултираш с лекар за твое успокоение, но аз още помня преди 4 години с дъщеря ми как си мислех, че ще ми дойде всеки момент, защото имах адски болки, от които буквално се изпотявах. Идваше ми да си “изкормя вътрешностите”. Бяха за няколко дена около датата, на която трябваше да ми дойде. Сега пак се повтори същата работа. Около 10-ти ден след трансфера за няколко дена, по два-три часа същите. Вече почти ги няма.  При всеки е различно, аз просто ти давам пример с някой, който е имал силни болки, въпреки че не било нормално и всичко си му е протекло нормално. Но, ако нещо те притеснява, звънни на лекаря си.
Виж целия пост
# 485
Здравейте,
как сте момичета?
На мен ми е 3ти ден след трансфера и до вчера имах придърпвания, боцкания и подобно, но днес - нищо.... НИЩО ми няма - хм...
Търпението ми е на изчерпване, а още не е минало и половината време до теста!
Да се оплача и от Фраксипарина - или аз не мога да си ги слагам или не иска иглата да пробие кожата ми, защото съм дебелокожо животно Simple Smile))) направо се измъчвам с тях...
Виж целия пост
# 486
Здравейте,
как сте момичета?
На мен ми е 3ти ден след трансфера и до вчера имах придърпвания, боцкания и подобно, но днес - нищо.... НИЩО ми няма - хм...
Търпението ми е на изчерпване, а още не е минало и половината време до теста!
Да се оплача и от Фраксипарина - или аз не мога да си ги слагам или не иска иглата да пробие кожата ми, защото съм дебелокожо животно Simple Smile))) направо се измъчвам с тях...

Фраксито е с малко по-тъпа игла от писалките.. поне аз така го усещах и просто засилвам спринцовката малко повече Simple Smile
Виж целия пост
# 487
Акси, аз предния път бях с фракси и беше ужасно болезнено и трудно дупченето.Сега помолих да ми изпишат клексан и съм мнооооого по-доволна,пак има натиск за разлика от писалките,но е много по-лесно и почти безболезнено,особено,ако го направиш след душ 😊Като ти излезе +теста и идеш на преглед за сакче можеш да помолиш да ти го сменят,но е почти двойно по-скъпо🙃

Момичета,сега пуснах кръв за второто чхг.Стискайте палциииии,моля ви🙏🏼🙏🏼 В сряда на 9ти ден беше 77,34, сега се надявам да е поне 160 🤞
Виж целия пост
# 488
Девилче,стиснати палчета от мен...
Фраксито ММ ми го биеше,че аз като видя игла и ми прималява,какво остава сама да си я забода (сигурно преди убождането ще съм припаднала).Та някой път изобщо не усещах,някой път не само ме болеше, но и сърбеше и щипеше докато влезе цялото лекарство...
Виж целия пост
# 489
Девилче,гоня те(нали си ожелахме да бременеем двете) аз на 7 ден имах 30.98,а днес на 9 ден 88.98...дано бебоците ни продължът в същият дух 🍀🍀🍀благодара за подкрепата на всички Ви🍀🍀🍀!
Виж целия пост
# 490
Направила съм си корема на решето Simple Smile
Стискам палци на всички.
Ясно е че няма да издържа до 2ри август, когато ми е дата за теста, но според вас, кога най-рано ще отчете някакъв  приличен резултат? Трансфера беше 23.07 на 2бр. 4дневни.
Виж целия пост
# 491
Аксения на 31.07,но където е 31-ви,там и 2-ри.Успех и на теб!
Виж целия пост
# 492
Да, то...ще чакам Blush
Виж целия пост
# 493
Момичета, да се отчета на 11ти ден с резултат от чхг: 242 🙃☺😊🥰
бременна съъъъъъъъъъм🤰🤰🤰🤰
Малко коте,бравоооо-страхотен резултат!Хихи-май ще ни се сбъдне желанието да си бременеем заедно🤞🍀🙏🏼

Чудя се само, дали да пусна и 3то чхг след 2 или 4 дни,за да е по-показателна картинката?
Виж целия пост
# 494
Честито 👏👏👏❤🤰
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия