Априлски бебета 2019 - Тема 2

  • 28 671
  • 730
# 330
Jessy3, всички документи за оправени и са занесени. Счетоводителката ми даде документите, попълних ги и са занесе и, но все още нямам превод. Мисля си да не би да ги преведат със другото.
Виж целия пост
# 331
Nataliq777 значи проблемът ще е в нои. Аз звънях и ми казаха, че справка могат да направят само на място, не по телефона.

НефертитиЯ съжалявам, как го откриха и не се притеснявай, всичко ще е наред.
Виж целия пост
# 332
Нефертития, препоръчвам Велковски - в Света Петка и НКБ. Страхотен специалист и човек. Той прави и пренатална диагностика, и преглежда бебенца. Национален консултант е.
Виж целия пост
# 333
Белинда, много благодаря. Ще се свържа с доктора. При него се ходи на частно, предполагам?
Виж целия пост
# 334
Да, на частно. Обади се , ако искаш в света петка и сподели, че не е профилактичен.
Аз не с много положителен за съжаление опит мога да ти кажа, че ако на феталната не са видяли проблем със сърцето, няма място за притеснение.
Тези шумове обикновено се израстват , особено ако преградната стена между двете камери не се е затворила още.
Стискам ти палци и не се притеснявай! :*
Виж целия пост
# 335
Нефертития, стискам палци ще чакам да кажеш как е минал прегледа! Белинда е права, дори и да има нещо шанса да го израсне е голям, баща ми е бил с шум и да ми е жив и здрав цял живот не се е спрял от нищо
Виж целия пост
# 336
Нефертития, нормално е да се притесняваш, майките сме така 😗
Вчера целия ден плаках, защото детето кашля 😕
Не съм много компетентна, но съм чувала, че при малките деца т.н. "шум" е често срещана диагноза и се израства с времето. Опитай да бъдеш спокойна, най-вече заради бебето, то те усеща най-много.
Виж целия пост
# 337
   Момичета, благодаря ви за подкрепата. Днес му взеха кръв за газов анализ и с резултатите отидохме при детската кардиоложка. Тя го слуша, прави му ехокардиография. Каза, че има съвсем лек шум, който е само на едно място и не е повод за притеснение. Лошо е, ако е на няколко места и се чува силно. Искаше да е сигурна, че е т.нар. физиологичен шум, затова ни накара да направим тези допълнителни изследвания. Според нея с времето ще намалее или дори ще изчезне. Може да си води съвсем нормален начин на живот. Обясни, че при малките деца често се случва да имат невинен шум.
   Една жена онзи ден ме наплаши, че нейното дете е така и ми каза да не позволявам синът ми да се разболее - никакъв грип, настинка, нищо...понеже може да има усложнения за сърцето. Такива ми ги наговори, че чак и аз психясах. Естествено, че не искам да боледува, но лекарката каза изобщо да не се притеснявам за това, напротив - да го калявам.  Все си казвам, че няма да слушам какво ми говорят по детските площадки и че няма да сравнявам детето си с другите, понеже всяко си е за себе си, но ето че се поддадох.
   Аз все пак ще си го водя при специалист в София, за да съм спокойна, че е добре и ще го следя всяка година.
   Дано на всички децата ни да са здрави и да ги водим само на хубави места. Никакви болници. Няма нищо по-гадно от това детето ти да не е добре - това изречение все го бях чувала, но докато не ти дойде до главата, не знаеш какво е.
   Мария, бързо оздравяване на мъничето! Белинда, благодаря за насоката за специалист. Приятна вечер на всички:)
Виж целия пост
# 338
Момичета, за тези на които им се бавят преводите от НОИ, да ви кажа че има нов формат на заявлението, което се попълва. Поне аз попълвах и носих в работата втори път, макар че не видях особена промяна, но не съм проверявала много стриктно. Може това да е проблема при вас така че проверете доколкото ви е възможно с работодателя.
Виж целия пост
# 339
noreto, гласувах! Малък сладур
Момичета, дайте да видим тези бебочета, които ни събраха в тази група!
Ние днес бяхме на последните ваксини, миличкия много плака и вкъщи го е страх да заспи, ако не е в ръцете - вече разбира все повече какво се случва!



Виж целия пост
# 340
Ние и днес отложихме ваксината 😐
Кашлица няма, но киха и има едно похъркване, което сега доста ме притеснява. Педиатърката каза, че гърдичките са чисти, но да продължим сиропа и калций до понеделник 😏.
И въпреки прегледа нещо много се притесних с това смутене, точно по същия начин се бях паникьосала, когато ни изписаха след раждането от болницата!

Виж целия пост
# 341
Ето ни и наас. Целувкии на всички бебчета в групата. 😘😘😘



Виж целия пост
# 342
Колко са прекрасни всичкиии 😇😇😇😇Ето го и Калоян- каскадьора 😜
Виж целия пост
# 343
Здравейте момичета, аз имам въпрос. Днес от влагалището на малката избърсах слуз, докато и чистих шушито.
Трябва ли да се притеснявам.
Не съм бъркала, човъркала или нещо такова, просто разтворих устничките, за да може да изчистя и видях, че нещо ми блести по надоло избърсах го с тензухче и видях, че е слуз.
Виж целия пост
# 344
Нефертития успех при кардиолога!Дано всичко е наред. Ние ходихме при Маринов, който преглежда и в Надежда уикенда. Уникален лекар и човек. Писано е доста за него по форумите, в случай, че търсите друго мнение.

На нас ни расте зъб:( Цяла седмица е кошмарно. Плаче постоянно, обръща се, ръмжи, изнервя се. Спи по корем, което ме притеснява, защото постоянно си бута лицето към матрака, отделно е прехапало двете устни и колкото ми е смешен, толкова ми е жал. Гелчетата помагат временно, нося го в раницата и се поуспокоява.
Някой знае. ли добър кожен лекар в София по повод родилно петънце, което по скоро изглежда като изгорено и се зачервява след баня?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия