Искам да кажа ... (160) през юли 2019

  • 73 708
  • 1 606
# 270
Благодаря на всички! Мериан, да си жива и здрава, като гледам сме набори!
Виж целия пост
# 271
мари, честита рожденичка! Здрава, щастлива и успешна да е!

Виж целия пост
# 272
Мари, честита да е щерката!

Много рачета, моята малката и тя е на границата между рак и лъв.
Очертава се да празнуваме на Плевен, че още няма да сме приключили.

Още от сутринта е страшна жега. Да видим какво ни чака Nature Sunny
Виж целия пост
# 273
Добро утро!
Мари, здрава и щастлива да е рожденичката ви!
Страхотна буря посред нощ се разрази при нас, сега е по-хладно от вчера и слънчево. Дано днес не бъде много горещо.
Виж целия пост
# 274
руми, обади се ако идвате до Плевен. Х:)
Виж целия пост
# 275
Добро утро! Nature Sun With Face

Наспах се, прострях и сега си почивам с кафето. Coffee
Тук ту е облачно, ту напича. Дано е малко по-прохладно. Nature Partly Sunny

Ети, много си организирана. Flowers Eggplant Animal Dog2 Pencil
Гледам и Титина метнала едни дейности, направо се препотих, докато ги изчета. Градина, шкафове, шалтета. Браво! Flowers Herb Scissors Hands Clap

Мони, успех на прегледа. Hands Thumbsup

Мари, честито да е порасналото ти момиче! Хубав празник. Balloon Cake Gift

Елисана, а на вас честито ви кученце Айва. Много да ви радва. Animal Dog

Съни, днес снимка няма ли? Свикнах всяка сутрин да ги гледам, нищо че съм на море. Nature Sunrise Camera

А времето наистина лети. Понякога като се погледна и се изумявам, че това съм аз и вече имам деца 10 и 5 години. Heartpulse
Да са ни живи и здрави! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 276
Мари, честита да е, прекрасната Вася. Да е здрава, щастлива, успешна и късметлийка. Весел празник! newsm59

Ели, честито кученце! Много да е послушно!

Аз да си призная, че станах преди малко, ама щото си легнах в 1 часа, да не си помислите, че съм мързелива! Wink
Виж целия пост
# 277
Мари, честита да ти е девойката! Здрава, щастлива и разумна да е!

Елисана, честит ви нов член! Послушничък да е!

На плажа сме ние, супер време е. Добре, че не се подлъгахме по мрачното квартално небе и няколкото капки дъжд.

Титина, не те бъзикам аз. Знам, че не можеш да седиш мирно, все нещо чоплиш.

Ени, как е синеочката днес?
Виж целия пост
# 278
Привет от мен!
Изгубих се за кратко, но смятам да съм по-редовна вече Simple Smile
Виж целия пост
# 279
Привет!
Честита да е дъщеря ти,Мари! Все така да ви радва и да се гордеете с нея! 🌺
Елисана,да ни покажеш новия член на семейството! 🤗

Селесте,май е по-добре. Спахме непробудно до преди час. Като се събуди подкашля,щеше да повърне чак,но няма температура,весела е,а и сопола е намалял. Вървим към оправяне май. 🤗
Благодаря ви,че ни мислите!
Сега ще я водя в магазина,че иска нещо да й купя. Не иска нищо да яде,та ще вземем нещо,макар и забранено. 😃
Да ви се оплача от кучето-научи се да ходи в градинката,дето са краставиците и още малки ги изяде,всичките. Чупи цветовете и няма да видим краставица от това дебилче! 😣 Ще излизам с нея вече да я наблюдавам,че е все на бели.
Виж целия пост
# 280
Маре, честита да е Вася!
Хубав и успешен да ѝ е пътят в живота!
Да е здрава, да ви кара да се гордеете с нея!

Ени, сега пък синеочка ли е болничка?

И при нас снощи имаше буря, небето беше страхотно, само да не ме беше страх;)

Неделя съм на кръщене, още не съм си измислила тоалета, да ми има човек проблемите;). И фризьор не съм си организирала, бе кифленски драми.

В работата ми съм в ужасно натоварен период, влагам много усилия, а резултатите ми се струват, че идват ужасно бавно. Трябва да спра да съм толкова критична към себе си.
И съм нервна и раздразнителна, бе не се понасям сама.
Виж целия пост
# 281
Да,Тути,вчера мрънках тук,ама не си ме прочела. Ама я се успокой ти,за какво са тези нерви?! Нали знаеш,че не си помагаш така. Всичко си идва на мястото,със или без нашите нерви. 🤗
Виж целия пост
# 282
Мари,честита да е Вася!Много успехи и късмет да има!
На патерица и на Магито да честитя,много здрава,щастлива и безгрижна да е!
Руми,успех с ремонта и майсторите!Май съм споменавала,че много обичам ремонтите.Държат те под напрежение постоянно,но после ти е кеф да гледаш резултата!
Бъни, съболезнования 🤗!
Ени,скоростно оздравяване на малката къдрокоса синеочка!
Остават ми три работни смени да избутам,и пак а море 🤩!
Шугърита,с нетърпение очаквам да прочета,че вече сте си у дома,а Джонката да продължава така добре да се възстановява 😍🤗!
Виж целия пост
# 283
Привет!
Мари, да ти е жива и здрава хубавата Вася, все така да те радва Heart Eyes
Доста рачета се очартават Wink
Аз, днес съм по-добре, снощи излизахме, хапнахме джънк в Лозенец, ама много вкусни сандвичи поко-локо Joy, накрая ги затиснахме с трюфели и сладолед. Спала съм не съм мръднала, добре беше, сутринта направих една хубава тренировка да изразходя снощното Simple Smile
Кате, радвам се да те видя Hug пиши по-често!
Така е Зварте, времето лети, имам чувство, че мин. година я родих Маги, а тя вече на 9г. а за синът думи нямам, чувствам се много стара Joy
И аз днес съм на женски лекар след работа, да видим с мойте притеснения за менопауза какво се случва Blush
Хубав петък!
Виж целия пост
# 284
Успех с гинеколозите днес, момичета!
Ако ви трябва за София, една дружка ми го прати преди малко 😁



Кате 🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия