Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 199 943
  • 3 928
# 150
Той не е ли официално мъж на на някоя друга? Joy
Иначе Мегз изглежда добре на тази снимка, пише, че си е махала филърите.
Виж целия пост
# 151
Глупости, нищо не си е махала, има филъри в скулите, в устните. Има и ботокс доколкото виждам. Филър в брадичката.
Виж целия пост
# 152
Леща с кокос...
Виж целия пост
# 153

Повръщам. Това е като бебешките пюрета и видът е същият.
Виж целия пост
# 154
Кой сготви тая вкусотия?
Виж целия пост
# 155
Даалът се прави с червена леща и кокосово мляко. Да не е това? Laughing
Виж целия пост
# 156

Да не са трили нещо, че не схващам каква е тази леща с кокос? На Ивана бутилираната супа ли?
Виж целия пост
# 157
Даалът се прави с червена леща и кокосово мляко. Да не е това? Laughing

Ама зелено беше Joy
Виж целия пост
# 158
Ivan Velchev
преди 2 дни
+ 10 лева за гориво = 20 лв.


Violeta Burelе
преди 2 дни
😂😂😂😂 аз не карам тир , че да гори толкова много. Колата ни е доста икономична и с 10 лева мога и седмица да карам.

Gunay Ibryam
преди 1 ден
@Violeta Burele mojesh ti

Хубаво видео и от Виолета, на фона наистина на всички цветове храни, нещо смислено и реално: https://www.youtube.com/watch?v=G9VEQn_lsj0 на мен лично ми хареса последната рецепта/идея.
Виж целия пост
# 159
Сега зацепих, лещата с кокос е май бутилираната супа на Ивана. 🤔 Иначе може да е зелена, ако е зелена леща. В мароканската и индийската кухня е редовно съчетанието с кокосово мляко.
Виж целия пост
# 160
Ivan Velchev
преди 2 дни
+ 10 лева за гориво = 20 лв.


Violeta Burelе
преди 2 дни
😂😂😂😂 аз не карам тир , че да гори толкова много. Колата ни е доста икономична и с 10 лева мога и седмица да карам.

Gunay Ibryam
преди 1 ден
@Violeta Burele mojesh ti

Хубаво видео и от Виолета, на фона наистина на всички цветове храни, нещо смислено и реално: https://www.youtube.com/watch?v=G9VEQn_lsj0 на мен лично ми хареса последната рецепта/идея.
Много смешно ми стана как се възмути , че са я излъгали на касата
Виж целия пост
# 161
Индийската супа с леща и кокос е изключително вкусна,но това нещо в шишето, няма нищо общо с нея като вкус.
Не само има вид на бебешко пюре,точно безвкусно е като него.


Виж целия пост
# 162
Каква е бре тая кола 10лв. За седмица Grinning
Виж целия пост
# 163
Каква е бре тая кола 10лв. За седмица Grinning
Градски транспорт му казват Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 164
Ами градски транспорт! В София за 10 лв половин седмица ще ходи само на работа, другите дни пеша. Аа ако има и закуски... Валери ще вземе накрая да излезе права. 😁

И аз не бих яла студена супа, гадничко звучи много. Ивана от зор и аз нз за к'во се прави. Лятото бол от зеленчуци и плодове, тя супа пие. 😆 Поръчай си един таратор бе жена... Все едно пица да си поискаш студена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия