Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 199 954
  • 3 928
# 210
Моля ви,недейте да усмивате това момиче от въпросният клип с баницата (Лиляна)...Повече от очевидно е,че момичето има психични отклонения..Не е окей,да се подиграваме.. Sad

Аз пия със сламка само кафето си , за да не ми потъмняват зъбите.. Simple Smile
За онова човече с баницата те подкрепям.
Но този "трик" на Пепе (не че гя го измислила просто мн го рекламира точно тя)  за сламката и кафето всъщност не действа.
Виж целия пост
# 211
Моля ви,недейте да усмивате това момиче от въпросният клип с баницата (Лиляна)...Повече от очевидно е,че момичето има психични отклонения..Не е окей,да се подиграваме.. Sad

Аз пия със сламка само кафето си , за да не ми потъмняват зъбите.. Simple Smile
За онова човече с баницата те подкрепям.
Но този "трик" на Пепе (не че гя го измислила просто мн го рекламира точно тя)  за сламката и кафето всъщност не действа.
Тя Пепе , всичко си патентова..Сигурно е , и първата жена родила естествено без упойка...
Пия кафето по този начин над 3 години..На мен, ми помага лично .. Simple Smile
Виж целия пост
# 212
Анелия възмутена, че не и пожелавали да се наспи сеганкато е бременна, а я питали за видеа... 🤣 А тя сега трябва да почне поредицата "как казах на....., че съю бременна" 🤣
Виж целия пост
# 213
Според мен нищо ѝ няма на тази с баницата - просто поредният млад човек, който няма реална представа за себе си и е яхнал вълната на влогърството с цел лесни пари с минимум усилия.
Последното ми откритие в YouTube e MissAlex -  много ми допадат видеата ѝ на модна тематика.
Виж целия пост
# 214
За каква баница говорите? Кой клип с баница?
Виж целия пост
# 215
Обаче Теа и Наум много икономична почивка карат на Тасос. Ми как ли няма да отида на почивка и да готвя салати и каквото и да е. Едва ли за бременни няма нещо подходящо по ресторантите и то в Гърция, където храната е пясна и супер вкусна.
Виж целия пост
# 216
Обаче Теа и Наум много икономична почивка карат на Тасос. Ми как ли няма да отида на почивка и да готвя салати и каквото и да е. Едва ли за бременни няма нещо подходящо по ресторантите и то в Гърция, където храната е пясна и супер вкусна.
Четеш ми мислите. Не си представям да напазарувам от България, да мъкна багажи и да правя всяка сутрин овесени ядки с протеин там. Сакън ако 5 дни не закусва овесени ядки.
А последната вечер се натъпкаха с пържено....
Виж целия пост
# 217
От Наум и Теа не мога да преценя кой ми е по-противен, комерсиални лигни :/

Двойничката на Пепа, както и’ викате, на мен ми е сладка, много по-готино ми е да гледам такъв тип клипове, отколкото разните цветове храна, които са никого не са полезни. И ми беше много мила, като се потресе от грешното маркиране ахахах
Виж целия пост
# 218
Може да нямат възможност хората...
Купили са си кола сега чакат бебе нормално да си пестят средствата... ама пък иначе искат да са на почивка в Гърция и да се показват...
Виж целия пост
# 219
Аз познавам хора, които и в България на почивка си пълнят багажника със зарзават и си носят газовия котлон. Въпрос на разбирания. След последното ми преживяване на Свети Влас бих предпочела Гърция с манджа от вкъщи пред нашето море с ресторанти и ол инклузив.
Виж целия пост
# 220
Ако имат проблем с парите, има работа. И двамата са млади с образование не е чак толкова трудно да си намериш работа в София. Не става винаги от първия път, но не е невъзможно. При Наум е по-сложно, но Теа не виждам какво я спира да работи. Освен това, че всеки гледа да му е лесно и ако може да си обикаля заведенията, да си почива и някой да му дава ей така пари.
Откакто съм завършила училище съм била само два месеца без работа, защото трябваше да си намеря квартира и да си подготвя кандидатстването в университета. След това си намерих работа, която да ме устройва и да не ми пречи на ученето. Не взимам много, но си плащам квартирата сама, успявам и да спестя някой лев понякога, не много често. Масово обаче колегите ми от университет не желаят нито да работят, нито да учат и разчитат на парите на мама и тати...
Виж целия пост
# 221
Наум е начинаещ лекар. Те не получават много, както е известно, но за да станат добри е неизбежно да бъдат начинаещи в началото.

Теа работи. Нали точно това се обсъждаше по-горе. Работи при Гала.

А готвят, предполагам, защото доколкото ми е известно Наум следва някакъв режим на хранене. Обикновено не е толкова лесно да го правиш по "заведения", защото никога не знаеш какво има в чинията ти. А и да спестяват - много правилно. Откога разхищаването на пари е ценно и "голямата работа"? И за кого?
Виж целия пост
# 222

13 K последователи е събрала малката звездЪ 🤫😅
Виж целия пост
# 223
Според мен това момиче- Лиляна има ментални проблеми или такива от детството, които се отразяват в бъдеще.
Виж целия пост
# 224
Според мен това момиче- Лиляна има ментални проблеми или такива от детството, които се отразяват в бъдеще.
И аз до последно се колебаех .. между лека и умерена умствена изостаналост. 🤔
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия