Лято е, слънчице пече, малко ДЕКЕМВРИйче в коремчето расте! - Тема 5

  • 25 817
  • 730
# 285
Кейти, идеални са, честито!
Виж целия пост
# 286
Момичета, да ви кажа, че посетих спешното днес.. Започнаха едни болки в кръста, като от бъбреци.. Понеже съм в Мездра няма къде да отида освен в спешното. Пуснаха ми урина, всичко точно, не са бъбреци.. Контракции са. Неспокойна матка. Увеличи ми дозата но шпа и магнезий и ако не мине, каза да заповядам утре на системи.. Disappointed
Виж целия пост
# 287
Марти и аз имах ама като почнах да пия магнезии и вече изчезнаха.  Вижи супер ти е момъка . А относно хемоглобина и желязото и лабораториите  някога дават грешни резултати.  Граничните стойности навсякъде са различни. 
Виж целия пост
# 288
Keity браво за хубавите резултати 💙
Мартина, стискам палци всичко да е наред.Ако се налага вливаш системи и почиваш , заради бебчето няма как 💜
За съжаление и мен ужасно ме е страх от тези контракции, лекарката каза, ако усетя дискомфорт да пия Диаспорал.
Ето я и едната бебка в 16 седмица
Виж целия пост
# 289
Мами, някои дали е Запознат с един въпрос,които ме тормози-казаха ми,че щом съм заченала с инсеминация и щом имам направена лапароскопска операция октомври 2018г, следва да раждам секцио. Това го чувам вече от няколко човека,че щом има изкуствено оплождане трябва да родиш секцио,щом имаш лапароскопия също,а съм и с диоптър -1,25
Виж целия пост
# 290
Лукреция една приятелка сега роди беше си планувано нормално раждане, обаче бебчо реши да излезне по рано и в последния момент я срязаха, че не се беше завъртяло бебето както трябва.  Иначе и тя със лапаро и инсеминация . Беше си до последно за нормално раждане . Не мисля, че има значение как си забременяла... Сладурче страхотна снимка
Виж целия пост
# 291
Марти, стискам палци всичко да се нареди и скоро да забравиш за неразположенията Heart

Сладурче, ама много ти е сладичко бебчето Heart Eyes и аз пия Диаспорал, но мисля да довърша кутията (май имам още 6 дни) и после да си мина на магнезий с Б комплекс  на хапчета. Мразя прахчета и този Диаспорал ме убива просто, все едно е оцет във вода и не се разтваря дори добре. Бляк.

Кейти, супер са резултатите според мен ^^

Някой знае ли дали ендокринолог може да даде направление за ПКК/урина?
Виж целия пост
# 292
Марти, стискам палци всичко да се нареди и скоро да забравиш за неразположенията Heart

Сладурче, ама много ти е сладичко бебчето Heart Eyes и аз пия Диаспорал, но мисля да довърша кутията (май имам още 6 дни) и после да си мина на магнезий с Б комплекс  на хапчета. Мразя прахчета и този Диаспорал ме убива просто, все едно е оцет във вода и не се разтваря дори добре. Бляк.

Кейти, супер са резултатите според мен ^^

Някой знае ли дали ендокринолог може да даде направление за ПКК/урина?
Благодаря, Лана
Гадничък е да, аз съм си взела и Магнезий, обикновен 500мг,и си пия по половинка сутрин и вечер, не взех със в комплекс, понеже не усвоявам част от тях.
Нямам представа дали може да даде направление, най-добре е до личния.
Доколкото знам след такъв вид процедури не е задължително да е секцио раждането.
Виж целия пост
# 293
Мартина, а как те боли кръста? Постоянно или не,силна болка ли? И аз съм с леко болки в кръста от вчера но са почти постоянно. Чудя се дали и при мен не са контракции
Виж целия пост
# 294
Щях да питам и аз малко тъп въпрос, но как различавате контракции от болки от разтяганията?

Сладурче, много е голямо това бебе или така изглежда на снимката.
Виж целия пост
# 295
Привет, аз ходих пак, та ми биха Папаверин. Мина ми, дано нямам повече такива премеждия..
Вили, постоянно беше, от едната страна. Не е силна болката, но е много неприятно. Аз мислех, че като се мести госпожицата е нормално да ми се стяга корема, но не е. Контракция си е.
По принцип, контракциите са нормални за този срок от бременността, но не трябва да са постоянни и болезнени, така ми обясниха. Сега пък ме боли дупето от инжекцията. Grin
Виж целия пост
# 296
Марти, дано да е било еднократно неразположението и да няма за какво да се притесняваш повече.
Сладурче, наистина много сладко, а и сякаш вече с подкожна мазнинка изглежда бебка 😁
Лукресия, аз съм след ин витро и единствената причина, за момента, да съм секцио е ниската плацента. Ако се вдигне и няма други предпоставки, не се налага секцио. Това го обсъдихме с док. на последния преглед.
Виж целия пост
# 297
Много съжалявам за загубата, болката е огромна 😢
Тези дни и аз съм изпаднала в дупка. Нервите не ми издържат и мм неможе да ме понася 🙄
Марти, дано вс вече е наред.
Днес бях на изследвания, вс е наред и урината ми се е изчистила. Викат ме пак след 2 седмици. Ще ходя и на очен лекар. Изписаха ми и някакви комбинирани витамини, но не съм ги взела още.
Виж целия пост
# 298
Момичета, да ви кажа, че посетих спешното днес.. Започнаха едни болки в кръста, като от бъбреци.. Понеже съм в Мездра няма къде да отида освен в спешното. Пуснаха ми урина, всичко точно, не са бъбреци.. Контракции са. Неспокойна матка. Увеличи ми дозата но шпа и магнезий и ако не мине, каза да заповядам утре на системи.. Disappointed

Леле, Марти, милата..пази се! Отивай да те подсилят със системите! ❤
Виж целия пост
# 299
Аз се притесних сега. От няколко дни ме стяга корема и е леко твърд на моменти. Усещам бебето, мърда доста, но просто не знам дали е ок. Аз вече ви казах, че пия магнезий всеки ден, това дали защитава?
Марти, при теб си беше болка, така ли? Ох, радвам се, че си ок, но почнах да се филмирам много 😣 дано всичко е ок
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия