Препоръка за добър гинеколог за преглед на девойка

  • 14 541
  • 16
# 15
Здравейте и от мен!
Би ли могъл някой да препоръча детски гинеколог за преглед на момиче на 16 г. Има страшно болезнен цикъл, с ужасни главоболия. Стигало се е и да припадък.
Водиха я при Сираков, но той е предписал директно противозачатъчни, без каквито и да било изследвания. Можело да е от хормоните, но можело и да не е...
Виж целия пост
# 16
Препоръчвам д-р Йоана Спасова, работи в двата кабинета на Люлинмед- в ж.к. Люлин и на ул. Удово (близо до НДК) , при това не само за деца, девойки , а и за жени. Невероятно спокойна, предразполагаща и най-вече добър специалист.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия