КГБ = Клуб на Готините Баби - 197.

  • 55 521
  • 739
# 165
Дидия ,честит рожден ден! Бъди здрава и много  удовлетворена от живота си!
Виж целия пост
# 166
                K.A.G.,благодаря! Heart
Виж целия пост
# 167
Виж целия пост
# 168
Дидиа, честит рожден ден с пожелания за здраве и сбъднати мечти за деца и внуци!
Много домашни задачи тия дни и почти не стигам до тук. Ама то нормално - нали Мрънчи идва.
Вече започна обратното броене и съоветно чистене и подреждане у дома.
Виж целия пост
# 169
Дидиа, честит рожден ден!


Гъбче, прекрасна градина имаш!!!!!!
Алстромерията е едно малко бижу! При мен не вирее. Една умрорих, сега мъча втора....Решила съм да я прехвърля на есен в саксия, па ще видим.
А аз съм на вълна лилиуми.


Айша, и през монитора се усеща нетърпението ти да гушкаш и да люшкаш Мрънчи Two Hearts
Виж целия пост
# 170
 food010 food010 kaffeetrmker_2 morning
Добро утро от Слънчева София.
Скромно кафе от най-ранобудната.
От 6.30 сме станали, кафето е изпито отдавна.
Как пък само в работни дни ми се спи сутрин?
Виж целия пост
# 171
                                 Добро утро! И аз съм се ококорила от 6 ч и да ме питаш защо,не мога да кажа.И на мен май ми се спи само когато съм на раота.Е,другата седмица ще си припомня,че съм на работа.
                                 Благодаря още веднъж за пожеланията за РД! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 172
Добро да е....
Днес ми е хубав ден, търся си компания за следобяд, желаещи?
Задачите са отметнати, в 11.00 съм на йога, след това ще го мисля...
Да ви спори във всичко и да ви се подреждат нещата по мед и масло Simple Smile.
Останете със здраве!

Виж целия пост
# 173
Да се обадя докато не е минало много време, че пак ви изпуснах и от доста време не съм чела и писала.

Да са честити ималите повод, които съм изпуснала.
Да са честити ако има и днес празнуващи.

При мен е ежедневие, дано при вас се случват по-интересни неща.

 
Виж целия пост
# 174
Голямо затишие в къщичката (дано не е като преди буря). Явно всички са по села и курорти. Аз броя дните до сряда. Тогава заминаваме на море. Ще сме доста голяма компания. Наехме си къща. Ще видим как ще ни се получи. Всички сме близки, но сме си доста хора. Ние, семействата на сестра ми и на брата на мъжа ми. След това идват нашия син с приятелката му и сина на девер ми с приятелката си.
Виж целия пост
# 175
Пипи, пожелавам хубаво време и весела почивка.
Тук съм си аз - редувам ходене навън и чистене на фурна и скара.
Похвалвам 1 препарат за тази цел - спрей Хейтман. Много добро, лесно сваля мазнините.
До сега ползвах подобен от Лидл, но свърши и инвестирах в този. Доволна съм.
Виж целия пост
# 176
   Пипи,весело ще си изкарате.Само дано времето да ви е хубаво.Ще чакаме да се похвалиш после.
   Айша,аз също съм на слугинска вълна.Купих си един препарат от Лидъл за бани.Но,не става без търкане.Мечтая да открия такъв,дето само се напръсква и изплаква.В рекламите-колкото искаш,но на практика-нито един.
   Клечице,къде изчезна?Пиши, не се срамувай!
   Здравче,пиши как е кашлицата на Йойо!Звънях ти,ама не вдигаш.

 
Виж целия пост
# 177
Яжке, има и технология без търкане. Но си трябва постоянство.
В момента за банята имам на Медикс, WC total gel. Затоплена баня, намокрена с гореща вода и обилно пръскане с препарата. После търкам с твърда четка.
Ако ме мързи направо включвам парочистачката и тя отмива мръсотията.
Това за плочките на стените и на пода.
Иначе  мивката и чинията ги пръскам и трия всеки ден.
Виж целия пост
# 178
   Айша,така чистя и аз. Искаше ми се това,дето го пише на опаковката да е вярно.Пазарувах в Лидъл и реших да се доверя на прочетеното и купих препарата.Оказа се,че Медикса е по-добър.
Виж целия пост
# 179
А пък аз си мислех, че само аз съм луда да мия всеки ден санитарията в банята ..
Иначе аз съм много доволна от този препарат

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия