




Животът си знае работата.Наше близко дете замина преди години за Бостън и.....там си намери японка.Била е в националния отбор по худ.гимнастика на Япония с треньор Нешка Робева.Та се намерили там..Децата са като кукли красиви.Той и нашият си е хубавец.
Сега на две кафета вече съм кукуряк. Мъдри съвети, стига да можем да ги спазваме. С 10 и аз не съм съгласна
Стремя се до колкото мога да съм в крак с новостите. Е, понякога внучетата помагат 


Баба ви З. - ОТЛИЧНИЧКА!
Снощи писала, пожелала лека нощ - днес намира написаното неизпратено. Австриецаааа 
. Като гледам и ДИДИА е за среща, говорих с ПИПИЛОТА. Тя също е ЗА, аз - тоже. Предлагам ви Дървеното в парка Заимов. В четвъртък, 8.август от 17.00. Харесва ли ви тази идея? Да си заемем маса, а работещите ще се прицънцурят допълнително. Става ли?
Препоръчани теми