Злобно щеше да е да си загубя един ден и да издиря потребителката, която да информирам на ЛС или
Супер гръцка трагедия ще се разрази! Лошото е , че сте останали с впечатлението, че не се разбирам със снаха си. Или може би не сте прочели добре. С нея дори съм по-близка отколкото с брат ми. Може би затова така ме заболя, но с едно съм съгласна - ще поговоря с нея на по кафе и ви обещавам че като върнете темата след 2 месеца и двете ще сме в нея с никовете си! 
Та прилагайки огледалното отношение едва ли спомагаш за закрепяне на междуроднинските връзки. Но това си е твой проблем .И аз гледам да съм по-далеч от зълвите, за да се обичаме още дълго време:)
Чакат с нетърпение развитието.
Залозите са за женски бой в кал.
Пу добре, че мъжа няма сестри, че туко виж ме издебнат докато спя да ми вкарат два.
Та прилагайки огледалното отношение едва ли спомагаш за закрепяне на междуроднинските връзки. Но това си е твой проблем .И аз гледам да съм по-далеч от зълвите, за да се обичаме още дълго време:)
Аз нямам такава за съжаление.
аз на нея може да съм й снаха, ама тя на мен
аз на нея може да съм й снаха, ама тя на мен
ПО-горе съм те рабрала грешно , извинявам се, сега видях, че си питала за сестра на мъжа. 
Препоръчани теми