И на мен няма да ми стане приятно някой да говори лошо за роднините ми,но какво да направя.
Не провеждай никакъв разговор с нея.Най много да направиш конфликт между всички.
!
Но това не значи , че не ги уважавам. Не мога да кажа, че не ги уважавам, ч ене ги харесвам или че супер много ме дразнят. Само в рамките на нормалното понякога. Просто не сме много близки . И аз незнам защо. С моята зълва в нчалото мисля,че бяхме в добри, приятелски отношения ( дано не съм се заблуждавала ),но с течение на времето някак си се отдалечихме. Може би имъжа ми да има вина. Много пъти съм му казвала- да поканим сестра ти на гости, а той- а да, сега ли? Някой дръг път и така почти никога не идват в нас. Имам чувството,че мъжът ми нарочно ме държи далеч от тях.
До сега се разбирах със снаха си, защитавала съм я в много ситуации, а в момента се чувствам пълна идиотка
Толкова съм обидена и объркана, че не казах на абсолютно никого.
. 
Препоръчани теми