Разкрих я във форума

  • 12 810
  • 142
# 90
А пък аз си помислих, че това е все едно да си подслушал чужд разговор ...

Съвсем различно е  Naughty това е публично пространство, все едно да излезе и да каже по радиото тези думи, а ние да й се скараме, че случайно е попаднала на този канал  Crazy
Виж целия пост
# 91
И аз мисля,че е редно поне да й намекнеш,че вече си регистрирана във форума.Така ще избегнеш бъдещи подобни ситуации.Ако тя се почувства неудобно от това,което е написала,може и сама да те заговори и да се извини.Но ако наистина вярва в написаното,значи и двете таите някаква болка и може би разговор (без обиди и без да считате,че някой е длъжен на някого за каквото и да е) би освободил напрежението...
А споделеното за свекърва й също може да бъде причина за разговор,но с твоята майка.Без да й казваш,какво си чела.Просто да се опиташ да бъдеш по приятелски критична с нея.Защо не - да й кажеш,че ако твоята свекърва постъпи по даден начин,това би те обидило... Peace
Иначе за четенето на мнения...Наскоро четох някои мнения на моя колежка,която само ми загатна,че ме познава.Исках да се убедя,коя е.Не мисля,че постъпих грозно.А моите мнения също са всеобщо достояние.Просто се опитвам да бъда по-сдържана...Все още няма опция "Заключен профил",тоест профил недостъпен за останалите потребители и недостъпни мнения също... Peace
Виж целия пост
# 92
не искам да давам мнение кое как е било, но искам да кажа, че детенцето наистина може да е почнало да заеква след като е било при вас. не защото сте лоши и не сте го гледали или сте го стресирали, а просто защото е било далече от майка си и баща си дълго време...особено, ако преди това не е било оставяно без родителите си. така че на нея нещата и се струват логични да са по начина, по който са написани. за теб са пълни измислици. важното е, че детенцето е добре. а ще е хубаво да не си разваляте отношенията заради хипотези и писаници из форуми. ако толкова те притеснява това, поговорете за случая и се разберете.
Виж целия пост
# 93
И аз като другите мисля,че не е необходимо да си разваляте отношенията,просто си имай едно на ум!Знам обидно ти е,но ако изразиш гласно всичко,което мислиш и чувстваш,ще ти олекне ли?
Според мен и намекни или направо и кажи,че вече сте съфорумки и случайно си засякла из форума нейни мнения или нея самата!За мен това е достатъчно красноречив намек снаха ти да се досети за какво иде реч и за в бъдеще да няма изцепки!
Виж целия пост
# 94
И аз като другите мисля,че не е необходимо да си разваляте отношенията,просто си имай едно на ум!Знам обидно ти е,но ако изразиш гласно всичко,което мислиш и чувстваш,ще ти олекне ли?
Според мен и намекни или направо и кажи,че вече сте съфорумки и случайно си засякла из форума нейни мнения или нея самата!За мен това е достатъчно красноречив намек снаха ти да се досети за какво иде реч и за в бъдеще да няма изцепки!

Това е най-точното мнение според мен, защото понякога е по-добре да преглътнеш и да приемеш, че ако има 100 човека, които участват в 1 случка, тя ще бъде разказана по 100 различни начина.
Единственото, което би постигнала ако повдигнеш открито въпроса, вероятно ще е "ефектът на снежната топка", който определено ще се отрази на отношенията между всички ви. Готова ли си да причиниш това на брат си (ако заеме нейната позиция - той ще промени отношението си към теб и майка ти; ако заеме вашата позиция - вероятно ще имат семейни скандали), въпреки разочарованието от снаха ти?
Имай предвид, че в случая говоря от опит - мога да ти разкажа на лични, ако проявиш интерес.
Виж целия пост
# 95
Анонимна,
сега се разкри по един доста неприятен начин, ако има такава ситуация и потребителка, разбира се. Мисля, че от всички начини, този си е най-гадният-ей, така между другото снасяш инфото в нета или на мегдана, а не да си го кажеш направо. Пфуй. Или мълчиш, или питаш човека, а не да даваш по-малко инфо, не съм от тез Как` Сийке, че да се сети потребителката.
Виж целия пост
# 96
Ти мислиш, че вие не сте виновни. Тя пък е майка и ще се съмнява във всеки и всичко, че са наранили или не гледат правилно детето и.

Хората са различни и виждат и разбират нещата спрямо своите си разбирания.

Защо не вземеш да и кажеш коя си, че си прочела всичко и че ти е станало неприятно. Помоли я да ти каже, какво точно я е обидило в майка ти или я дразни.
Опитай се да я накараш да поговорите спокойно, без да се нападате. Дето се вика, кажете си всичко в очите един път за винаги!

Вместо да се съюзите, вие ще се из побиете още малко. Thinking Така само детенцето ще страда от вашите недоразумения. Confused
Виж целия пост
# 97
Ти мислиш, че вие не сте виновни. Тя пък е майка и ще се съмнява във всеки и всичко, че са наранили или не гледат правилно детето и.

Хората са различни и виждат и разбират нещата спрямо своите си разбирания.

Защо не вземеш да и кажеш коя си, че си прочела всичко и че ти е станало неприятно. Помоли я да ти каже, какво точно я е обидило в майка ти или я дразни.
Опитай се да я накараш да поговорите спокойно, без да се нападате. Дето се вика, кажете си всичко в очите един път за винаги!

Вместо да се съюзите, вие ще се из побиете още малко. Thinking Така само детенцето ще страда от вашите недоразумения. Confused


Стана ми малко смешно, на не от ситуацията, а защото погледнах, да не би поста да е мой!? Мисля по същия начин, като Вини      bouquet и бих постъпила точно така, ако ми се случи подобно нещо. Смятам, че така най-безболезнено можеш да си изясниш отношенията с някой.

Виж целия пост
# 98
...Защо не вземеш да и кажеш коя си, че си прочела всичко и че ти е станало неприятно. Помоли я да ти каже, какво точно я е обидило в майка ти или я дразни...

Аз вече не виждам смисъл да й казва. Тя достатъчно ясно е описала ситуацията и снаха й (ако е прочела тази тема) вече се е сетила.
Просто снежната топка е започнала да се търкаля.
Лично аз, ако някой седне да коментира с трети хора мои думи, казани някога и някъде пред същите тези трети хора и ги извади от контекста, доказвайки колко е обиден... ще му дам абсолютен игнор от живота, семейството, обкръжението си и т.н.
Аз също съм писала тук най-различни неща. Засягала съм (без да искам) познати и близки, но те са ми писали на лични и сме си изяснявали отношението.
Темата е грозна. Хайде да оплюем снаха й, че да миряса зълвичката.
Тази тема отдавна е за ключ, преди да сме научили още семейни подробности и обвинения или двете дами публично да са си заскубали косите.
Виж целия пост
# 99
Опитай се да го "преглътнеш" - все пак всеки има право на мнение и е кофти да чуеш за майка си неприятни неща /особено като се държи добре с момичето - според теб/, но двете са си напълно "чужди" - нали не очакваш да я обича така, както ти обичаш майка си... newsm78...не се опитвам да я защитавам, а да ти кажа да не се ядосваш за мнението на другите - това говори лошо единствено за тях....а и е въпрос на възпитание...колкото до това дали да казваш на някой - не го прави...брат ти няма никаква вина, както и майка ти да се затормозяват излишно Peace
Виж целия пост
# 100

не знам какво е писала и до колко можеш да го преглътнеш, но имай предвид че всяка история с 2 действащи лица има поне 3 версии - на единия, на другия и истината Wink
опитай се да видиш и другата гледна точка. малко трудно става, когато си лично засегнат, но си заслужава.
успех!  bouquet
         На същото мнение съм и аз.
Виж целия пост
# 101
Мислех да не пиша повече.... Подразниха ме изказванията, че темата е грозна и т.н. Мдааа, явно ви харесва да четете 100 страници простотии по адрес на нечия свекърва и да поощрявате авторките... Или то е друго? Аз не мисля....
Виж целия пост
# 102
Aз вече не виждам смисъл да й казва. Тя достатъчно ясно е описала ситуацията и снаха й (ако е прочела тази тема) вече се е сетила.
Просто снежната топка е започнала да се търкаля.
Лично аз, ако някой седне да коментира с трети хора мои думи, казани някога и някъде пред същите тези трети хора и ги извади от контекста, доказвайки колко е обиден... ще му дам абсолютен игнор от живота, семейството, обкръжението си и т.н.
Аз също съм писала тук най-различни неща. Засягала съм (без да искам) познати и близки, но те са ми писали на лични и сме си изяснявали отношението.
Темата е грозна. Хайде да оплюем снаха й, че да миряса зълвичката.
Тази тема отдавна е за ключ, преди да сме научили още семейни подробности и обвинения или двете дами публично да са си заскубали косите.
Сега след като си изля жлъчта върху мен олекна ли ти? Twisted Evil
Снаха ми няма да се познае, тъй като 2 месеца няма да я има във форума- затова използвах момента да споделя. Но уви, повечето изказвания бяха крайно злобни. Явно смятате, че само вашите проблеми са важни?! Аз постоянно чета на коя мъжа изневерил, коя била наранена, коя се съмнява...всякакви семейни подробности и т.н. Когато обаче аз реших да споделя какво ме е обидило - едва ли не бях обвинена че съм го направила. Злобни сте! Вече съжалявам, че пуснах темата и си въобразих, че някой ще се опита да ме разбере Tired[/size
]
Виж целия пост
# 103
Е,хайде сега...нали не си очаквала всички да застанат зад теб?!Злоба не виждам,просто всеки си има мнение .Не ти харесаха някои мнения и ти си показа рогацата веднага,а?!Недей така...ще излезе накрая,че май снаха ти е имало защо да пише..И между другото темата наистина е грозна и махленска..Извинявай...но така мисля..
Виж целия пост
# 104
come2me, според мен е най-добре, ако не можеш директно да й кажеш какво те е подразнило (не на всеки е лесно да го направи), просто да влезеш с истинския си ник в тази тема. Така, както ти си я открила, и тя ще намери темата, и  ще й се изясни ситуацията. И тогава, ако поиска да си изясните отношенията и разногласията, най-вероятно нещата ще се оправят.

Не смятам, че темата е махленска, просто всеки гледа от собствената си камбанария.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия