Съвсем различно е
това е публично пространство, все едно да излезе и да каже по радиото тези думи, а ние да й се скараме, че случайно е попаднала на този канал
това е публично пространство, все едно да излезе и да каже по радиото тези думи, а ние да й се скараме, че случайно е попаднала на този канал

Така само детенцето ще страда от вашите недоразумения.
Така само детенцето ще страда от вашите недоразумения.
и бих постъпила точно така, ако ми се случи подобно нещо. Смятам, че така най-безболезнено можеш да си изясниш отношенията с някой.
...не се опитвам да я защитавам, а да ти кажа да не се ядосваш за мнението на другите - това говори лошо единствено за тях....а и е въпрос на възпитание...колкото до това дали да казваш на някой - не го прави...брат ти няма никаква вина, както и майка ти да се затормозяват излишно


[/size] Препоръчани теми