На море в Гърция 2019 - IV

  • 50 901
  • 763
# 120
Някой да каже как е времето край Кавала? Съвсем ли за нищо не става??? Студено ли е? Вали ли?
Виж целия пост
# 121
Ако спират тук https://www.google.bg/maps/place/Volos+Station/@39.3684571,22.90 … bg&authuser=0 си е съвсем в града и е близо до пристанището.
Виж целия пост
# 122
Някой да каже как е времето край Кавала? Съвсем ли за нищо не става??? Студено ли е? Вали ли?
Не е като предните дни, но не е и супер зле. Температурата е около 24 градуса, има вятър, леки облачета. Не е силен, но когато излезеш от водата, е малко неприятно. Водата, за сметка на това, е като супа. Така е поне при нас, в Ираклица.
Виж целия пост
# 123
Юнион Ивкони имат редовна автобусна линия София-Солун-Волос-Лариса-Атина и мисля че спират във Волос. Синът ми ги ползва два пъти до Солун, където имат даже две спирки в самия град. Не ми се вярва за Волос да зарязват хората на магистралата.
Виж целия пост
# 124
И Арда Тур имат линия до Атина, можете да погледнете на сайта им.
Виж целия пост
# 125
Не влизат във Волос на Арда и на Туристсервиз, на ЮИ може, но аз лично на техен автобус не бих се качила. По-скоро бих търсила до Солун и от там с гръцките до Волос.
Виж целия пост
# 126
Очаквах  вчера темата да е  доста активна във връзка със ситуацията в северната част на страната.....Гледам  в разни  ФБ групи и ми се плаче..... Все още ли няма ток? Как върви възстановяването  от щетите? ТОлкова хора  от нашата темичка се бяха запътили  традиционно  в този район, а няма никакви включвания....
Виж целия пост
# 127
В Метаморфози са нямали ток до обяд. После всичко се е нормализирало.
Виж целия пост
# 128
Някой да каже как е времето край Кавала? Съвсем ли за нищо не става??? Студено ли е? Вали ли?
Не е като предните дни, но не е и супер зле. Температурата е около 24 градуса, има вятър, леки облачета. Не е силен, но когато излезеш от водата, е малко неприятно. Водата, за сметка на това, е като супа. Така е поне при нас, в Ираклица.

Благодаря много!

Виж целия пост
# 129
sssani, без да подценявам това, което е станало, наблюденията ми са, че гърците са добре организирани и много бързо се справят с подобни ситуации. Всяка година се случва и в рамките до максимум 3-4 дни все едно нищо не е било. Другото, което винаги ми прави впечатление - в нашите медии винаги нещата са представени апокалиптично. Ако си на място се озърташ и се чудиш за какво говорят. Сигурно е било сериозно и сигурно е имало щети, но не е апокалипсис.
Сутринта имаше относително обективен репортаж с участие на 2ма българи, които са на място и те казаха точно това "Почти всичко е изчистено и нещата са нормализирани".
Били сме по време на стачка на бензиностанциите, били сме по време на буря. Стачката ни забави с 1 ден, но не беше фатално и страшно, тук репортажите бяха... След бурята плъжът и биц барът бяха изчистени и стегнати до обяд. Без драми, без много приказки, без а,у.
Виж целия пост
# 130
Последният път пътувах с Юнион Ивкони по линията Бургас - Плевен в края на юни. Просто нямаше друг превозвач. Да ви кажа, че правилно ги избягвам от години. Но този път нямах избор. Автобусът беше нов, но малък, местата му са сигурно около 30
Отвън изглежда лъскав. Обаче! Вътре теснотия! Климатикът Бучи като че ли съм сложила главата си в някаква машина И не охлажда!

Това за вътрешна линия. А другите им автобуси за вътрешна линия са от 1та свтовна.

И аз не бих се качила повече на тях, ако има друг превозвач, разбира се.

Ако някой ги е ползвал до Волос, моля да сподели какво е представлявал автобусът им.
Виж целия пост
# 131
В Неа Ираклия няма ток, водата са я пуснали. Инфото ми е от преди час. Разчистено е иначе от дървета и клони.
Виж целия пост
# 132
Имам приятели на палатка са с малки деца на Ситония в къмпинг... казаха че е било страшно, много страшно
Били са в палатката по време на бурята. Искали са да се евакуират, прибрали са даже част от багажа в колата, но не са успели просто, толкова бързо е станало всичко. Сега са добре. Отминало.
Като знам че и ние бяхме при тях преди дни, направо..... Но ние не спим на палатки де... ма знае ли човек, те едните загинали са били в ресторант. Confused
Виж целия пост
# 133
Скрит текст:
Последният път пътувах с Юнион Ивкони по линията Бургас - Плевен в края на юни. Просто нямаше друг превозвач. Да ви кажа, че правилно ги избягвам от години. Но този път нямах избор. Автобусът беше нов, но малък, местата му са сигурно около 30
Отвън изглежда лъскав. Обаче! Вътре теснотия! Климатикът Бучи като че ли съм сложила главата си в някаква машина И не охлажда!

Това за вътрешна линия. А другите им автобуси за вътрешна линия са от 1та свтовна.

И аз не бих се качила повече на тях, ако има друг превозвач, разбира се.

Ако някой ги е ползвал до Волос, моля да сподели какво е представлявал автобусът им.
Май имаше съфорумки, които живеят или работят в Гърция. Моля, за информация дали наистина Юнион Ивкони спират в град Волос. Всички други фирми ги проверих - спират на Велестино.
Виж целия пост
# 134
Снимките са от вчера. Плажът Миртос!!!
Не можах да се въздържа.
Кефалония е прекрасна!
Ще разказвам като се приберем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия