Няма желание за секс

  • 16 004
  • 518
# 210
Ами, като не могат да бият...  Laughing
Хайде, да не е така брутално, пожелавам им по-скоро да започнат работа и си намерят някой по-адекватен.
Пък Мунчо да продължава да реве, че и следващата пак така...
Виж целия пост
# 211
Сийке, ще пусна една сълза. Жените навремето са гледали по 6-7 деца + нивата + къщата + мъжа. Такова реване не е имало. Физически не сме се променили чак толкова. Само ментално. Все повече заприличваме на психично болни.
Виж целия пост
# 212
Така де, кой реве? Жените или Мунчовците, свикнали всичко да им се поднася наготово?
И хайде да не премълчаваме факта, че едно време мъжът си е правел секса, без претенции за пълна програма, микс от всичко видяно по порно каналите. Хората са били скапани от физическа работа, секс на екс, тихичко под завивката, да не чуят децата или в плевнята и това е.  Laughing
Виж целия пост
# 213
Наготово. Човекът каза, че работи на две места. Да напуска работа, да вика и бабите и 10 човека да гледат едно дете?
Виж целия пост
# 214
Ох, да. Бягане, две работи, упражнения... И мерак за секс?
Да бе, да.
Дано младежът да е намерил достатъчно разчувствани милфки, самотни моми и др. подобни да му вържат.  Laughing
Виж целия пост
# 215
Бягането/спортуването не е задължително да е всеки ден? Що така реши?
Виж целия пост
# 216
Ами, защото така го е написал?  Laughing

Абе, пуснете му на момчето, не го оставяйте така да се мъчи...
Виж целия пост
# 217
Жена му да му пусне. Тя му се е вричала.
Аман от жертви.
Виж целия пост
# 218
Хахахах, е... Дяволчето не иска да се занимава с друга, доколкото запомних от тази тема? Тогава и сам воинът е воин. 

Иначе и аз предположих, че може да е от това, че е майка, ама аз откъде да знам точно, като аз не съм майка? Не ми се вярва, но...
Виж целия пост
# 219
Какво се е вричала? „Жива, умрала, ще вдигам краката, само и само на теб да ти е кеф“?
Той не се е ли е вричал също, ама не само да я..., ами „и в болест, и здраве...“?

Аман от Мунчовци, които се женят само, за да има кой да ги обгрижва като мама, ама и с екстра редовен секс.
Виж целия пост
# 220
Нямаме данни да е болна. Тука я разболяха.
Виж целия пост
# 221
Ами нормална жена не се отказва току-така от секс. Или е скапана от умора, или е болна, или мъжът не става...
Виж целия пост
# 222
Жива, умряла... две години? Честно, вярваш ли си на тия глупости?
Виж целия пост
# 223
Е, и аз не вярвам, че 2 години може без секс, честно, не го вярвам. Ама откъде да знаем, като не сме чули гледната точка на жената? Наистина бол причини има.
Виж целия пост
# 224
Понякога се учудвам колко много жени са с мисленето, че секса е някакво супер изключително и крайно уморително занимание, равносилно на кОпане на нивата или шетане след 2 годишно, и какво нахалство е някой да му се иска по-често. Абе все едно някаква височайша благотворителност оказват на мъжете си. А съм чувала, че секса може и да е за разтоварване, докарва от ония положителните хормони и оправя настроението Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия