16.07 - 27.07.2019 СЕДМИ КЛАС Успех на второ класиране!

  • 125 525
  • 1 854
# 1 395
Значи вече сме като на световно първенство. Ето аз даже разбрах. че драмата ми се следи от "фенове". Имаме си и агитки!!! До последно!
Виж целия пост
# 1 396
Привет и от мен!
В очакване да се публикуват свободните места за 3то класиране ще споделя и моят казус ...
Записах дъщеря ми в 125то математическата паралелка.
Не и достигна 0,5 , за да влезе в желаната паралелка в НПМГ.
Детето е щастливо. Ще е в един клас с близък приятел. Проучихме класната и училището - не е СМГ или НПМГ, но имат добра подготовка по математика. Учителите и директорката бяха много отзивчиви. За класната чухме само добри отзиви.
... НО ...
мен ме човърка каква ще е средата там. 
Мин бал на 1во и 2ро е 168 ...
И ми е притеснено какъв ще е класа - смесица от силни деца (макс бал на 483,8  на 1во и 366 на 2ро) и деца, които явно не учат въобще.
И четейки ви започвам да се чудя дали да не се пробваме на 3то класиране:
- само 0,5 не и стига за НПМГ
- в нейната паралелка е имало 9 свободни места миналата година

И ми се струва, че ако и тази година има свободни места в 125то - то не рискуваме много ако се пробваме на 3то.
Виж целия пост
# 1 397
Ако и тази година има повечко свободни места в 125-то, и на мен така ми се струва. Но все пак има известен риск, а и детето трябва да го иска.
Виж целия пост
# 1 398
За фенове и агитки не знам, но сеирджиите сме много. Аз следобед вадя пуканките и започвам залагането! Joy
Третото класиране тази година ще излезе най-интересното! Или пък не, кой знае...
Annio, ако има места в НПМГ и в 125то, пробвайте!
Виж целия пост
# 1 399
Сега пък и пуканки! Никога няма да отслабна. Joy
Виж целия пост
# 1 400
Лелеее, колко било хубаво да не си в мелето. Wine Glass  Grinning Cocktail
Дами, стискам палци за хубави места и класиране.

Дидева, ще повторя, но новата ти премяна е един път.
Виж целия пост
# 1 401
Annio, стискаме палци. Миналата свободните места в 125 бяха много.
Признавам не ми стигна смелост миналата година. Разликата беше малка - за съседна паралелка, а можеше много да загубим

Успех и на всички, престрашили се или на тези изпаднали извън системата.
Виж целия пост
# 1 402
Заболяха ме палците да ги стискам и да ви подкрепям. Въпреки че моята я записах на първо класиране следя темата заради малката. След две години не знам до кое класиране ще стигнем.
Виж целия пост
# 1 403
    Тук ситуацията ми прилича на времето, когато вече бях родила/сега класирана/ и стисках палци на форумските ми приятелки да се похвалят, че всичко е минало добре и при тях Wink
    Дидева, ама направо аватара ти е убийствен Relieved
Виж целия пост
# 1 404
Лелеее, колко било хубаво да не си в мелето. Wine Glass  Grinning Cocktail
Дами, стискам палци за хубави места и класиране.

Дидева, ще повторя, но новата ти премяна е един път.

Е, деее. Забравяш ме в поздравите. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 405
annio, и при нас е така, в паралелката ни има деца с много висок бал , над 450, минималния е малко под 300. Както вече писах и коментари получих за това, но поне ни е първо желание и детето е доволно!

Колко ви е бала? Вижте колко са свободните места в НПМГ и тогава преценете!
Успех!
Виж целия пост
# 1 406
Свободните места в Пловдив се появиха
Виж целия пост
# 1 407
Бала на дъщеря ми за 3048 паралелка е 435.250
Да видим.
Рефрешвам през 5 мин Wink
Надявам се да успея да убедя дъщеря ми, че си струва - ако реша че има добри шансове.
Виж целия пост
# 1 408
Лелеее, колко било хубаво да не си в мелето. Wine Glass  Grinning Cocktail
Дами, стискам палци за хубави места и класиране.
Е, деее. Забравяш ме в поздравите. Stuck Out Tongue Winking Eye
Зло да те забрави! Не съм разбрала, че си в играта. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 1 409
Да попитам кое училище да пишем по нагоре 125 или 31?Евентуално.
Доста добри отзиви за 125.
А нещо за 31 някой да има поглед?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия