16.07 - 27.07.2019 СЕДМИ КЛАС Успех на второ класиране!

  • 125 530
  • 1 854
# 1 470
София град качиха ли свободните места эа трето класиране?
Не може да е толкова трудно да се прочетат поне последните две страници.
Виж целия пост
# 1 471
Ами, София може да не качва нищо. Явно си остава с 4те свободни места в СМГ.
Обявени са....
Язък ми за пуканките! Joy
Виж целия пост
# 1 472
Качиха ги на сайта на РУО София
Виж целия пост
# 1 473
Ами, София може да не качва нищо. Явно си остава с 4те свободни места в СМГ.
Обявени са....
Язък ми за пуканките! Joy

Ако утре минеш на начос със сосчета, вече няма да съм ти приятелка. Joy
Виж целия пост
# 1 474
 София  http://ruo-sofia-grad.com/sites/default/files/documentspriem/svo … aza3klasirane.pdf
Виж целия пост
# 1 475
Амнечететесразбираненачи:)))
"Варненки, видяхте ли свободните места?"Twisted Evil
Това е, защото само за София-град и пукАни си мислите Simple Smile

Бройки за цяла "атрактивна" паралалека има.
Успех на подаващите!  Hug
Виж целия пост
# 1 476
4 места в СМГ и 8 - в НПМГ (мат.), 1 СХН и 2 - география, 10 - в 125-то ... Успех на тези, които ще се пробват!
Виж целия пост
# 1 477
Хахаха, jd, от едни и същи редове почваме да четем. Joy
Виж целия пост
# 1 478
Еха, доста места има, кеф ти математически, кеф ти езикови, хайде късмет смели момичета! Защо така тая година толкова места на трето, при тая борба, сигурно от другите градове са се отказали на второ, приетите....
Виж целия пост
# 1 479
Хахаха, jd, от едни и същи редове почваме да четем. Joy


Кой каквото му е на сърце, а и тези се споменаваха най-много в последните страници.  Grinning

Сега вече и езиковите погледнах - много ми се виждат и там. Общо наистина поне за една паралелка хубави места има.
Виж целия пост
# 1 480
А многото свободни места на трето, може да означава и много софийски играчи, останали недоволни.
Без местата в СМГ....
Съвсем спокойно четиримата, които не са се записали в НЕГ, може да чакат СМГ. Smirk
Виж целия пост
# 1 481
Направо сърцето ме боли като ги гледам тези места за девойки в Испанската и нашата половин точка, която не ни стигна. Sad

Успех на всички!
Виж целия пост
# 1 482
Бреееей разногледа станах. Ай сега да няма караници. За всекиго по нещичко.
Виж целия пост
# 1 483
Направо сърцето ме боли като ги гледам тези места за девойки в Испанската и нашата половин точка, която не ни стигна. Sad

Успех на всички!

Сънчо, стига детето да го е преживяло, недей съжалява. Я виж каква  група заформихме във ФЕГ.
Виж целия пост
# 1 484
Така е За групата - супер е, но не съм убедена за нея. Един ден пее една песен, след два дни - друга.
А и я питах вчера дали да рискуваме, но каза не. А и аз не смея, въпреки високия ни бал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия